Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wyobraźcie sobie, że się doczekaliśmy na murarzy!

 

Po prawie dwu miesiącach czekania, mieli być znowu we środę, w piątek i rano telefon - nie przyjedziemy. Przyjechali w sobotę, rozejrzeli się, ustawili rusztowanie, wyciągnęli betoniarkę, wysłali męża po zakupy i zaczęli wyciągać dźwigiem pustaki na poddasze. Ja sobie malowałam deseczki na podbitkę w garażu, pogoda ładna, nie pada, nie wieje.

A tu gość przychodzi i mówi, że wszystko przygotowali i jadą do domu - bo swoich narzędzi nie mają i wrócą w poniedziałek. :o

 

I to już nas strasznie zdziwiło - wrócili. Są i murują, a myślałam, że mnie już nic nie zdziwi. :)

 

Beti - byłaś u tego kamieniarza? Znalazłaś coś dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są postępy to trzeba się cieszyć.

 

A ja na razie mam przeboje z drewnem. Ponoć w tym tygodniu okaże się czy przyjedzie.

Zadzwoniłam do pana od którego brałam drewno na dom, czy nie znalazłby coś dla mnie. :D A pan mi mówi "Anetka aleś się obudziła." :oops: No i może coś się znajdzie.

A jak mi teraz przyjedzie z dwóch źródeł to będę miała duuuuuuuuużo drewienek do kominka.

 

A jak nic nie przyjedzie to będzie palenie gazem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są postępy to trzeba się cieszyć.

 

A ja na razie mam przeboje z drewnem. Ponoć w tym tygodniu okaże się czy przyjedzie.

Zadzwoniłam do pana od którego brałam drewno na dom, czy nie znalazłby coś dla mnie. :D A pan mi mówi "Anetka aleś się obudziła." :oops: No i może coś się znajdzie.

A jak mi teraz przyjedzie z dwóch źródeł to będę miała duuuuuuuuużo drewienek do kominka.

 

A jak nic nie przyjedzie to będzie palenie gazem. :wink:

 

Aneta nie jestes w stanie wspomóc z drewnem mnie ???

 

Bo moje tez coś sie opierdziela :(

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta!

Niestety nie ma co nawet myśleć o tym naszym drewnie! :evil: :evil: Zła jestem na gościa, że aż strach! Całe lato obiecywał, zwodził... szlag mnie trafia i już!! Załatwiaj więc gdzie indziej i ewentualnie dawaj namiary bo mi też pozostaną rachunki za gaz. :-? A co do Loni to radzę popracować cokolwiek z psiną :wink:, bo terrorystka Wam rośnie. Co zrobicie jak już osiągnie swoje dorosłe rozmiary? Wtedy będziecie mieli problem. Jeżeli teraz robi demolkę to będzie później? Chodzisz z nią na szkolenie?

Brzoza!

Soory, że Meksyk mi trochę nie po drodze :p - właśnie dlatego pojechałam do Poznania, bo chciałam to zobaczyć i tak jak pisałam to pewnikiem była nasza pierwsza i ostatnia światówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - jak w temacie : poszukuje ekipy do postawienia domu okolo 250m , garaż dwu stanowiskowy i zrobienie ogrodzenia

mam ogrzewany barak , na dzialce jest prąd, woda

miejscowość znajduje sie około 30 km od warszawy w stronę gdańska

czy ktoś może mi polecić brygadę ? prace chciałbym rozpocząć na wiosnę

dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...