Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Januszek, Polonia może być. własciciel to mój znajomy, mogę pomóc. Lubię jeszcze Poloneza, też jest tam klimacik (smalczyk i chleb razowy na dzień dobry - prawie jak u Spiża we Wrocławiu). I też popieram sobotę .

Sławek, bardziej już nie mogłeś mi zamotać. Czy Wy naprawdę tak lubicie zagadki? Ale mam coś dla Ciebie. Wszystko się zgadza, tylko nazwisko na S... Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, bardziej już nie mogłeś mi zamotać. Czy Wy naprawdę tak lubicie zagadki? Ale mam coś dla Ciebie. Wszystko się zgadza, tylko nazwisko na S... Co Ty na to?

 

Zagadki :-? UWIELBIAMY :lol:

Jeżeli to nazwisko po mężu jest na S, to ja muszę zweryfikować moje źródła informacji (czytaj żonę) :wink:

Ciao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, nie musisz weryfikować żony. Tylko z nazwiskami jest różnie. Ale w sumie chyba trafiłeś. Teraz już musisz mi wszystko wyjaśnić. Tajemnicza ma być kobieta, a nie mężczyzna :wink:

 

I słuchajcie (czytajcie) skończyłam sprawozdanie roczne!!! Znaczy, skończyliśmy, bo to wysiłek dużego zespołu. I teraz spokojnie, bez wyrzutów sumienia będę mogła sobie bywać na Forum. Nie wyobrażacie sobie nawet, jaki to był szał ciał i uprzęży :p Tak więc dopominam się imprezy tym bardziej. Należy mi się!!!

 

Pozdrawiam, A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za powitania!

Ale chyba niektórych rozczaruję: jestem reprezentantem płci żeńskiej :wink: - taką mylącą ksywkę otrzymałam za czasów studenckich jeszcze :oops:

A co do imprezki, to ja bardzo chętnie, ale niestety termin... nie leży (imieniny w domu). Pewnikiem na następne się już załapię.

Mój domek sobie już stoi... czyli ściany z dachem. Jestem właśnie na etapie wyboru okien - wybór skłania się ku pięciokomorowemu Thermoplastowi Royal - i poszukiwania fachmana od wody i centralnego. Jak macie takowego, to może dacie namiary?

Zdjęcie domku chętnie wkleję, ale musicie mnie oświecić jak to uczynić

pozdrawiam wszystkich

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! Ja już mam pozwolenie na reprezentowanie rodziny od swojego małża :lol: Małż ne jedzie bo nie ma czym :lol: jak nie umiał jeżdzić to niech siedzi w domu :lol: Wy tu strzelacie jakimiś nazwami lokali a ja z zadupia nawet nie wiem jak się ruszyć w Rzeszowie :lol: Gdyby to był Londyn to co innego ale Rzeszowa wogóle nie znam :( .Będę napewno, dojadę autobusem i pewnie zginę jak Mańka w Czechach :lol: Musicie mi to dokładnie wytłumaczyć gdzie ta Polonia.Fajnie będzie się spotkać na żywca :lol: A teraz lista: Januszek,Brzoza,RS/sam to zaczął więc musi być/,Sławek /niech dobrze bajeruje żonę, a może razem?/Baru,Renia,Anika,Pat,może Tatanka i ja.Na ten moment jest nas 10 może jeszcze ktoś dołączy. Anika ! Ty jako skumana z szefem tej Polonii załatw sprawy siedzenia, jedzenia i picia też :wink: Tylko z umiarem wszystkiego bo przecież nie będziemy trwonili kredytów bankowych :lol: i całe koszty podzielimy na łeba.Uwazam, ze tak będzie najlepiej.Pa,pa.Czekamy na następnych forumowiczów, żeby było jak w rodzinnym grobowcu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE!!!

WOW, WOW, WOW :oops:

Ale sie porobiło!!!!

Normalnie forum towarzyskie sie zrobiło :) Jak na imprezę, albo inne używki intelektualne, jak zagadki, to ludzie potrafia cała strone w jeden dzień zabazgrolić, i czasu im nie szkoda, i piniendzy.

Ładnie, ładnie...

Ale wiecie co? Ja tez z tej samej gliny i jak pozwolicie ocierac sie o te wasze skóry, to i ja skosztuję.

Tylko od razu gadać kto ma jakiej szorstkości, ok?

No. I gadać z kim, z czym się ma przyjść, z Łogniem czy z Mieciem?

Bo jak Łogień jest, to i może Miecia lepiej zostawic, a wody ognistej zakupic?

A wracając do tematów mniej ważnych... :-?

Padł wątek okien z Thermoplastu, od niechcenia wykreciłam numer, z opóźnieniem, ale poszłam zobaczyć , wycena i.... nie tylko okna, ale brama garażowa, drzwi wejściowe, parapety... no i co znaczy forum :lol: :lol: :lol: towarzyskie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj po raz drugi :wink: - tym razem dziewczyno :D:D:D:D:D

 

Basiu zdjecia - jak masz - na stronie internetowej wklejasz pomiedzy " ....... adres ........

Czy interesuje Cie fachman "wolny strzelec" ? czy firma ?

na wieksze tematy zadzwoń na nr 2763557 - tam uzyskasz dalsze informacje ...

na mniejsze - to kwetia do dyskusji ...

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru jak mogłeś nam to zrobić :( , ty jesteś kobietą :o

ale się zrobiło coraz więcej kobiet nie może to być :) :lol: :D

chłopy z podkarpacia gdzie wy są odezwijcie się bo nas żeńska rasa zalewa :D :D :) :lol:

 

dalej spotkanie

polonia

sobota

21 luty 16 godz

a teraz charakter spotkania

czy ma być robocze (stroje luźne, budowlane)

czy ma być oficjalne fraki,futra itp

aniko należy Ci się impreza jak nic, po tak wytężonej pracy

czy miałabyś problemy z zarezerwowaniem tych kilkunastu miejsc przed kominkiem, tzn czy podjęłabyś się tego? (masz znajomości)

tampiko my też są z zadupia na priwa podam Ci nr telefonu więc jak tylko będziesz w centrum tego zadupia to tyrknij znajdę Cię tylko musisz włożyć ten kapelusz z mysimi uszami i w reku trzymać jakiegoś chłopka za j...... :wink:

faktycznie brzoza rozwija się rano :lol:

 

całuski dla całej gromadki. :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Stroje proponuję luźne, coby kobitki nie musiały latać po sklepach za specjalnymi kreacjami, przecież extra wydatki nie przystoją podczas budowy (ciężkie czasy !!!) :(

No i te drugie połowy też niekoniecznie, (chociaż mile widziane) :D . Ja przyjdę jednoosobowo (informacja dla zamawiającej salę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie :D

jestem daleko wprawdzie od domu, ale nie mogłam się oprzeć, żeby nie rzucić okiem na Forum. Faktycznie, towarzysko zrobiło się, że hej! Jeżeli wybieramy Polonię, nie ma sprawy, mogę pozałatwiać organizacyjnie. Tylko myślę, że poczekamy jeszcze chwilę, aż wszyscy potwierdzą udział. Stroje proponuję koktajlowe, żadne wygłupy z krynoliną. We wtorek wracam, więc zorientuję się, jak to wszystko wygląda w knajpie i dam Wam znać. Wtedy ustalimy szczegóły. Pozdrawiam, A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo! wreszcie jestemOd dwóch dni nie moglam wejść na forum,żebyście widzieli co ja przeżywałam :lol: Ja już chyba zwariowałam z tym netem- jestem netocholiczką :lol: Tak mnie tutaj "drze" jak to określiła Tatanka :lol: Do Januszka ! Mając Twój numer telefonu napewno nie zginę w tej metropolii :lol: .
tylko musisz włożyć ten kapelusz z mysimi uszami i w reku trzymać jakiegoś chłopka za j......
buahahaha :lol: :lol: skąd wziąć mysie uszy ? nie wspomnę o tym chłopku coby dał się prowadzić za j.... :lol: Myślę, ze z rozpoznaniem nie będzie problemu. Trzymajcie się cieplutko zaczyna się czas odliczania. Zostało 21 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tampiko,

przecież tutaj są sami dżentelmeni !!! :D , a brzoza to w dodatku taki romantyk !!! Czasem wchodzę w "zapal świeczkę". Zawsze później jestem w melancholijnym nastroju, nabieram dystansu do wszystkiego i jakiś czas jestem wyciszona. Poezja działa na mnie niesamowicie, jak byłam mała, mama czytała nam poezje na głos, często płakała, jestem do niej podobna.

Jest jeszcze parę innych osób na forum zaglądających codziennie do kącika poezji, np. Ponury , też wielki romantyk.

Ale tacy techniczni też są potrzebni, nie sądzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...