Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sebo ładnie szalejesz z płytkami ...

nie dasz płytkarzom nic zarobic ?

:roll:

...Czy mówiąc o zmoczeniu masz na myśli totalny deszczyk z góry bez przykrycia czy wilgoć jaką będą chłonęły z powietrza?

osobiście miałem do czynienia wyłacznie z brykietem klejonym

o tym prasowanym potarzam cudze opinie,

ze trzymany w jakiejs piwnicy (pewno wilgotna) rozsypał sie na troty

 

-

 

Cham i sknera jestem :) Fliziarzowii zarobic nie dam - bo to prosta łatwa i przyjemna robota jest. Żeby tylko płytki wymiary trzymały :evil: z tym to różnie jest. Tubądzin ok - ale Opoczno.... róznice milimetrowe i szlag mnie trafi jak na 3mm fudze musże to tracić :roll: A szlifować mi sie nie chce :roll:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobry jak dobry - Hanysy (dobnre chopy) poszły na niebieski pastwiska - kazdego, zawsze szkoda, ale czamu aż 23-ech. Jakiś taki przybity jestem

 

Ok co do budowy:

Snu zimowego - NIE STWIERDZONO

Płytki w kuchi - finito.. :)

Baru - co z brykietami ??? No a Axl - znów pokazał klasę no i Rita też...

 

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dwa dni temu kupiłam Lonci domek - budę, aby miała gdzie się schronić jak wyjeżdżamy na cały dzień a ona zostaje na zewnątrz. Ale moja psina nie chce do niej wejść. Już nawet jej ulubioną zabawkę włożyłam do środka. Nie pójdzie po nią.

Wpadłam na jeszcze jeden pomysł. Tylko proszę nie śmiać się głośno.

Sama weszłam do budy ze smakołykami i wołałam ją, a ona nic siedziała na przed i się patrzyła.

Nie chcę jej na siłę tam pchać, co by nie zrazić.

Proszę o pomysły jak przekonać psinę, aby weszła tej budy.

 

Aldio ja chodzę do Promaru. Jest to metoda komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w rzeszowie podszkolić angielski?

Szkół jest sporo, ceny różne i metody. Którą polecacie?

 

Polecam New English School na ulicy Dąbrowskiego i metodę Avalon, której tam uczą. Avalon to taki unowocześniony Callan, czyli metoda bezpośrednia (by this method you don't think in one language and translate to another but you think and speak direct in new language).

 

Przerobiłem u nich 6 książek Callana a teraz jestem przy drugiej Avalona.

Inna sprawa że nie ma jednej metody dobrej dla wszystkich.

 

Pozdrawiam

Jonasz

 

PS

Uczyć się trzeba dużo, polecam nieco wolniejsze tempo tzn. 3 a nie standardowe 4 godz. tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jak dobry - Hanysy (dobnre chopy) poszły na niebieski pastwiska - kazdego, zawsze szkoda, ale czamu aż 23-ech. Jakiś taki przybity jestem

tragedia ...

Proszę o pomysły jak przekonać psinę, aby weszła tej budy...

moze by wstawic w budzie jakas farelka ...

wyłacznik w domu taki pstrykany zeby samemu nie wychodzic i jak bedzie zimno - włanczac ogrzewanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie? http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/ave.gif

 

Szukam rysunku, na którym był pokazany sprytny sposób na odprowadzanie deszczówki, taki składający się z dwóch kontenerków po piwie.

Jeśli mnie pamięć nie myli, skonstruował to ktoś z Waszej grupy :)

 

Zresztą wyszukiwarka kieruje mnie do Was, ale do wszystkich ponad 140 stron ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...