Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie kochani :D

 

Wprawdzie sezon budwlany trwa jak widać na powyższych zdjęciach (gratuluję Słoneczko), ale szykuję się na następny. :wink:

 

Potrzebuję namiarów na tynkarzy i wylewkarzy. Tzn. jedn namiar na wylewkarza mam - podobno sprawdzony przez wielu naszych, ale może ktoś ma jeszcze jakiś pewnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aga - nie pomoge - sam zrobiłem - bo fachamny mnie wystawili.

Jeżeli masz cenąe i odpowiada Ci ich robota - umawiaj się już dizs i podpisuj umowę - inaczej zwieją na inna budowe - jeżeli znajdą lepszą - znaczy się korzystniejszą finansowo

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurczę Pan Woźniak nie robi już wylewek :cry: .

 

Mam inny namiar i po dzisiejszej rozmowie podaję do weryfikacji ceny:

 

tynki cem-wap. gr. 1 cm z materiałem - 22/m2

wylewki przy gr. styropianu 10 cm też z materiałem - 36/m2

 

Czy te ceny są ok? :-?

 

A tak wogóle to ile może kosztować przy tynkach sama robocizna, a ile materiał?

a przy wylewkach sama robocizna tzn. ułożenie papy, foli, styro, foli i jastrychu, a ile z materiałem?

 

Które są lepsze tynki maszynowe czy ręczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aguś

U mnie robił p. Woźniak i wyniosło mnie to

materiał (piach, cement, siatka, styropian, folia, pianka i nie wiem co tam jeszcze- ale była lista zrobiona co mam kupić i w jakich ilościach) 4800 zł i robocizna 2000 zł czyli razem 6800/230 m2 to daje 29,60 zł/m2

Za ułożenie styropianu pamiętam że doliczali 0,50 zł do każdego m2 i jest to już w kwocie tych 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ja :( I będę walczyć, by dali nam wybór grafiki, tzn. by dali tzw. skórki ze starą i nową grafiką.

Ale sama niczego nie wskóram ;) Trzeba protestować tu:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=87056&highlight=

 

Jest jeszcze coś okropnego w tej nowej wersji: obraz dziwnie mruga i bolą oczy :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum zrobiło sie rozlazłe i nieczytelne ...

literki mało widoczne ... bolą oczy

jesli taki był zamysł autorów - udało sie

 

jak dla mnie - powstał jednak kicz i tandeta

jestem na - nie ! ! !

 

 

p.s.

dopuki literki nie zostana zwiększone - będę pisał dużymi

innym forumowiczom - którzy mają kłopot z małymi i nieczytelnymi literkami, proponuję to samo ... rozlazła treść postów ... duze litery

ktos popsuł ... więc trzeba to jakoś próbować naprawiać ... :wink:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurczę Pan Woźniak nie robi już wylewek :cry: .

 

Mam inny namiar i po dzisiejszej rozmowie podaję do weryfikacji ceny:

 

tynki cem-wap. gr. 1 cm z materiałem - 22/m2

wylewki przy gr. styropianu 10 cm też z materiałem - 36/m2

 

Czy te ceny są ok? :-?

 

A tak wogóle to ile może kosztować przy tynkach sama robocizna, a ile materiał?

a przy wylewkach sama robocizna tzn. ułożenie papy, foli, styro, foli i jastrychu, a ile z materiałem?

 

Które są lepsze tynki maszynowe czy ręczne?

 

Aga ceny drogo !

 

NA Pw daję Ci namiar na firme - nie robili u mnie ale u znajomego.

 

U nas na wsi jest fachman co bierze 8zł za m2 tynku tradycyjnego (materiał osobno) Mam dzieś do niego numer ale teraz nie mogę Ci go podesłać - musze znależć go na budowie

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatkoicórko!!

Jak mi się strona odpaliła to myślałam, że mi coś komp szwankuje, albo coś z netem jest...

Ale tak czytam i czytam i widzę że to tak ma już być!! Fatalnie!!!! Paskudnie!!! Stanowczo protestuję!!!!

 

Słoneczko!

Gratulki i oby takie tempo się utrzymywało przez całą budowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ... przypomniałem sobie o ekipie Timura, interesowała sie nia zdaje sie Renia - opinie o niej były bardzo pochlebne z wielu źródeł, kiedys miałem na nia namiary w swojej poczcie ale juz nie mam

spróbuj dowiedzieć sie o nia u Timura

Mój majster kończąc prace przy moim domu poradził mi zrobić zbrojenie chudziaka ...ale zapomniałem jakie?. Jakie robicie?

P.s. Odnośnie majstra polecam ludziom z okolic Rzeszowa - ekipa 7 ludzi, wszystkie urzadzenia swoje, super jakość i niezła cena za wykonanie całości domu . Mam namiary.

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=203055&highlight=#203055

 

p.s.

piwa na forum ktoś nawarzył ... ale wypic ...nie ma komu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień cieplutka, to my w niedzielę - spacerek na Caryńską z Ustrzyk G.

(niewiele czasu było po Andrzejko-Katarzynkach).

Mój wspaniały uparty mąż postawił na swoim. Bardzo się cieszę, widoki cudne!

Zdjęć trochę zrobiłam, ale nie oddają tego ciepełka i przestrzeni. Zapraszam.

http://aldio.fotosik.pl/albumy/90877.html

 

A na budowie - dach się wreszcie robi! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dopiero od wiosny rozpoczynam swoja budowe. Na dzien dzisiejszy walka z papierkami (czyt. z wiatrakami). Dzialeczke mam fajowa w Kielnarowej.

 

Zaczynam poszukiwac wykonawcow, chetnie dowiem sie czy mieliscie doczynienia z budowlancami Kowalscy Adam i Tomasz, Szczepanski Tadeusz.

 

Anetasz jesli nadal potrzebujesz ekipy wiercacej studnie to sluze telefonem do sprawdzonej.

 

nikoa, jestem swiezo po poszukiwaniach dzialki i radze na wlasna reke, bez posrednikow. Ja najpierw poszukalam okolic ktore mi sie podobaja, a pozniej pochodzilam po mieszkancach i popytalam kto chce sprzedac. Poskutkowalo!Ale szerze watpie abys sie wzrobil w kasie ok 2000 za ar :(

 

Lena[/img][/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień cieplutka, to my w niedzielę - spacerek na Caryńską z Ustrzyk G.

(niewiele czasu było po Andrzejko-Katarzynkach).

Mój wspaniały uparty mąż postawił na swoim. Bardzo się cieszę, widoki cudne!

Zdjęć trochę zrobiłam, ale nie oddają tego ciepełka i przestrzeni. Zapraszam.

http://aldio.fotosik.pl/albumy/90877.html

 

A na budowie - dach się wreszcie robi! :D

 

Graruluję upartego męża :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dopiero od wiosny rozpoczynam swoja budowe. Na dzien dzisiejszy walka z papierkami (czyt. z wiatrakami). Dzialeczke mam fajowa w Kielnarowej.

 

Zaczynam poszukiwac wykonawcow, chetnie dowiem sie czy mieliscie doczynienia z budowlancami Kowalscy Adam i Tomasz, Szczepanski Tadeusz.

 

Anetasz jesli nadal potrzebujesz ekipy wiercacej studnie to sluze telefonem do sprawdzonej.

 

nikoa, jestem swiezo po poszukiwaniach dzialki i radze na wlasna reke, bez posrednikow. Ja najpierw poszukalam okolic ktore mi sie podobaja, a pozniej pochodzilam po mieszkancach i popytalam kto chce sprzedac. Poskutkowalo!Ale szerze watpie abys sie wzrobil w kasie ok 2000 za ar :(

 

Lena[/img][/b]

 

Cześć Lena

 

Witamy na grupie - wierze ze częściej będziesz zaglądałą :) Tak tylko dla info to RS chyba będzie Twoim najbliższym sąsiadem a ja troszku dalszym.

 

Witam serdecznie na grupie no i do dzieła.

 

Teraz to musisz nam opowiedziec o swojej budowie, sobie itd; itp :) A tak sie zastanawiam kto to ten nikoa i Anetasz bo jakoś nie kojarze :o

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru- kupiłś to drewno???? czy jednak brykiet???

 

Sebo8877

Nie kupiłam ani jednego ani drugiego - na razie gotówki niet. Drewna i tak bym nie dała rady kupić bo on chciał całe auto opchnąć - mówiłam Ci z resztą o tym.

 

Myślałem ze jednak sie zdecydowałś :wink: Ale mówię Ci nie martw się - letką zime zapowiadają :wink:

 

Ponoć Bociany zawróciły :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...