Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!

Śledzę niekiedy wasze pisanie, bo to moje rodzinne strony (dokładnie Łańcut). Kiedy tam wracam, najczęściej w wakacje, przyjeżdżając z dziećmi, jestem młodsza o dwadzieścia lat. Trzymam kciuki za wasze marzenia. Ale cóż przeczytałam, montujecie konkurencyjne spotkanie? Nie przyjedziecie więc do Warszawy? Szkoda :( Jeszcze raz: powodzenia i może kiedyś do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Joskul,

witamy Cię bardzo serdecznie w naszej grupie, zaglądaj częściej i powiedz nam czy masz już domek, gdzie i jaki ? Myślę, że po tym pierwszym spotkaniu w lutym będziemy się spotykać nadal - kto będzie chciał i mógł oczywiście, w wakacje Ciebie też zaprosimy, napisz tylko kiedy przyjedziesz ! :D

Skoro organizujemy spotkanie w Rzeszowie to pewnie nikt z nas nie wybiera się do Warszawy, trochę daleko i zima :(

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowwww !!!

dzieki dziewczyny :D:D:D ale nas facetów schwaliłyście ...noooo nooo ...

a my tak łasi na pochwały ( :wink: tylko na zewnątrz udajemy twardzieli i macho ... :wink: )

dziekuje dziekuje dziekuje :D:D:D

witaj joskul :) zagladaj czaściej do ziomków łańcucianko - pochodzisz z przeslicznego zakątka naszej ziemi i pochwal sie nim bo warto :p

 

lubicie kwiaty i poezje ?

prosze ...

http://chat.hostplus.net/JO/kwiaty/11_1601.jpg

nie wiesz kim jestem i czego chce

lecz jak to stwierdzic, nie widzac

mnie ...

nie wiesz czy lubic ? nie lubic

mnie

lecz jak to wiedzieć ? ... nie znając

mnie

nie wiesz czy warto ... nie wiesz czy

nie

jest jeden sposób ... wiec domyśl

sie ...

 

:D:D:D pozdrówka dla całej grupy podkarpackiej

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Dawno mnie tu nie było bo jakoś brakowało czasu no i epidemia grypy dopadła moją rodzinę.

Jestem pod wrażeniem jak się tu zrobiło miło i towarzysko :o

Pochwalę się, że jestem już bardzo modny bo mam zainstalowany kominek i czasami nawet zapalę w nim :) Teraz muszę wybrać kotłownię. Nie wiem jaki kocioł kupić.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

kiedy bóg stworzył człowieka ten rozejrzał si wokół, a brzoza już dawno tam była, wspaniała, wyniosła. :wink:

Jak zwykle na stanowisku.

greg witaj dawno Cię nie było zapewne mała zabiera Ci dużo czasu, ale spróbój jš jakoœ przekupić to da Ci wolne na 21 lutego na chwileczkę, powiedz jej że bardzo jš prosimy (jeœli zrozumie) :D :D :D

ja niestety kocoił mam w salonie :evil: ale za to jest romantycznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Poprostu udzielam się na innych stronach :D

Niemam ani krzty uzdolnień artystycznych jak np. Brzoza (BRAWO!)

Cały czas was czytam :oops:

iczekam na pozwolenie żony w sprawie samowolnego opuszczenia koszar :lol: :lol: :lol:

Gdy coś się dowiem to dam znać :cry:

Nie wypowiadam się w sprawach na których sie nie znam :wink:

Ciao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jako "pierwsza dama" witam Panów.

    Do Slawka![/b] Coś mi się wydaje że Ty chłopie podpadłeś sromotnie swojej lubej :lol: Rób wszystko żebyś był z nami, masz jeszcze na to czas tylko niezbyt namolnie bo to już będzie podpadające /znam się na tym :wink: /.Najlepsze wyjście- bierz ze sobą żonę. Jest nas już 12 osób a jak Sławek "zgwałci" żonę to będzie 13.No panowie "gwałcić" żony :lol: :lol:- będzie nas więcej. Widzę, że jesteśmy konkurencją dla forum Muratora, ale cóż zadupie na zadupiu :lol: Do RS !
    jak błoto to buty zostają na mjej budowie w glinie.
    Nic się nie martw w najgorszym przypadku dotrzesz w skarpetkach :lol: ale będziesz z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...