Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i ja w ten przedświąteczny czas.

 

 

Długo się nie odzywałem na forum bo jakoś zapracowany jestem. Może też trochę mało zorganizowany. Dzisiaj usiadłem na spokojnie i poczytałem zaległości. Widzę że grupa się rozrasta. Witam "nowych budujących z Podkarpacia".

 

Piękne domy budujecie i to część nawet w moich okolicach.

 

W niedzielę odkryłem że w Zahutyniu k. Sanoka powstał domek wg projektu takiego jak ja wybudowałem (Ślężan). Widać go z drogi i ładnie wygląda.

 

U mnie prace postępują powoli. Łazienki wykafelkowane, kuchnia gotowa w płytkach. Parkieciaż był na rekonesans, teraz trzeba zbierać kasę na położenie i polakierowanie.

 

Ja mam zamiar zabrać się za gruntowanie ścian. Będzie Dulux kolory świata. Pierwsza warstwa z wodą a później dwie na gotowo. Ale to pewnie dopiero po świętach.

 

 

http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/BozeNarodzenie/6.gif

 

 

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,

gdzie gasną spory, goją się rany

życzę Wam zdrowia, życzę miłości,

niech mały Jezus w sercach zagości,

szczerości duszy, zapachu ciasta,

przyjaźni, która jak miłość wzrasta,

kochanej twarzy, co rano budzi,

i wokół pełno życzliwych ludzi.

 

 

 

Tigermoth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czy możecie polecić kogoś do wylania chudziaka, kogoś kto nie upiera się przy 5 cm i wie co to "plastyfikator"?

...

pogadaj z EIMUNDEM

na codzień robi warszawiakom wylewki ale na święta zjeżdza /jak sie domyslam/ do domu, na podkarpacie

zerknij na posty forumowiczów u których robił wylewki - ale wydaje mi sie ze nie znajdziesz jednego krytycznego słowa na Jego temat - ja czytałem wyłacznie superlatywy

wydaje mi sie, ze jesli sie zgodzi - będziesz zadowolona z Jego ekipy

Sebo - gratuluje prezentu gminy i tej drogi, przy takiej pogodzie jak teraz - utwardzona droga to skarb

mi niestety nie udało przekonac sie sąsiada do nieodpłatnego przekazania drogi na rzecz gminy

zamiast asfaltu woli sam taplac sie w błocie cos jak pies ogrodnika

sam nie zje i drugiemu nie da

 

ida święta ...

wiec RADOSNYCH ŚWIĄT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wylewki!

 

Yuppi!

 

Ekipa przyjechala o 8:33 rano. 5 chlopa. O 15:00 byli juz po robocie, 130 metrow wylane, rowniutenko i wogole.

 

Oczywiscie jak przyjechali to styropian folia i siatka byla juz ulozona, wiec zrobili z dodatkowych rzeczy tylko jeszcze dyletacje. Ale i tak szybko im poszlo. No i 8 zl za metr robocizny tylko :D.

 

Podasz namiary na porządnych fachowców? Wylewki dopiero przed nami. :wink:

 

Witam,

 

Lekkie opuznienie ale juz odpowiadam:

M.K. Firma remontowo-budowlana Kazimierz Monicz

http://www.mk.ipr.pl

0 607 160 013

0 17 242 80 48

 

 

Ja bylem bardzo zadowolony. Szybko i bezbolesnie, powiedzieli ile trzeba kupic piasku i cementu itd. Ich wyliczenia sie zgodzily prawie idealnie. Przyjechali tylko z 24 min opuznieniem, za to skonczyli szybciej niz planowali. Wszystko rowno i naraziw wyglada pozadnie. Oczywiscie molgem miec szczescie, jesli ktos ich zna i ma inne zdanie to niech pisze :).

 

Dobra, a teraz kolejne pytania: Jakie tynki zewnetrzne robiliscie? Jakiej firmy system? Bolix, cersit, greinplast? Jaki tynk? Minieralny + malowanie farba silikantowa? Akrylowy? Silikantowy? Jesli macie cos na te tematy do powiedzenia to prosze sie nie krepowac ;).

 

No i powiedzcie mi prosze czy wiecie cos na temat drzwi zewnetrznych firmy WEPA z Rzeszowa (ul. Magazynowa 1a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wigilijnym stole

 

 

 

Przy wigilijnym stole ,

 

Łamiąc opłatek święty,

 

Pomnijcie, że dzień święty ten radosny,

 

W miłości jest poczęty!

 

 

 

Że jako mówi wam wszystkim

 

Dawne, odwieczne orędzie,

 

Z pierwszą gwiazdą

 

Bóg w waszym domu zasiędzie.

 

 

 

Sercem Go przyjąć gorącym,

 

Na ścieżaj otworzyć wrota-

 

Oto co czynić wam każe

 

Miłość, największa cnota.

 

Jan Kasprowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło :evil:

Tak pilnowana moja chata to jeszcze nie była. :o

Cała kawalerka zwiczycka schodzi się pod ogrodzenie do mojej Lonci.

Cała to może nie, ale jest bernardyn, coś buldogowatego i dwa kundle (czarny i biały w łatki)

Lonia cały czas jest w domu, albo na balkonie. Wyjścia z domu tylko za potrzebą i to na smyczy.

I ponoć ta szopka będzie trwać jeszcze przez jakieś 2 tygodnie. Chyba osiwieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po świętach... :cry: Ale to nie były takie prawdziwe święta, nie?? Bez śniegu i mrozu to nie święta...

Aneta!

Widocznie Twoja Lonia urodziwa jest :lol: :p. Jak Nadiuch się cieczył to zero kawalerki :cry: hehehe, i bardzo mnie to cieszy i oby tak dalej.

A tak przy okazji - są specjalne tabletki, które podaje się suce, żeby zminimalizować zapach cieczki. Może to jakoś ograniczy liczbę stóżujących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta!

Widocznie Twoja Lonia urodziwa jest :lol: :p. Jak Nadiuch się cieczył to zero kawalerki :cry: hehehe, i bardzo mnie to cieszy i oby tak dalej.

A tak przy okazji - są specjalne tabletki, które podaje się suce, żeby zminimalizować zapach cieczki. Może to jakoś ograniczy liczbę stóżujących?

 

Albo u Ciebie lepiej kawalerów pilnują. :wink:

Wiem o istnieniu tych tabletek, i Loncia wcina je rano i wieczorem wg zaleceń pana doktora.

 

a mój wrócił nad ranem wielce poturbowany ...

sądząc po jego posturze - nie dopchał sie

chyba tylko zwiedził okolice

 

a nie boisz się go tak puszczać samego, a jak Ci później przyjdzie płacić alimenty to co wtedy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a nie boisz się go tak puszczać samego, a jak Ci później przyjdzie płacić alimenty to co wtedy? :D

 

wierze ze on chodzi tylko pokibicowac ...

kibicowania mam mu bronic ...?:wink:

Kuba ... to

http://forum.muratordom.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=73

to jest namiar na - ADMINISTRATOR FORUM

 

http://forum.muratordom.pl/privmsg.php?mode=post&u=73

spróbuj tu i do EDZI

 

ja zapytam w uwagach o forum lub w dziale dla informatyków

 

szcześliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów bez wyjątku.

 

Mając ostatnią okazję w tym roku chciałem Wam złożyć krótkie życzenia na 2007 rok.

 

ŻYCZĘ WAM PRZEDE WSZYSTKIM CIEPŁA WE WSZYSTKICH RODZAJACH CZYLI TEGO Z KALORYFERKÓW, KOMINKÓW ORAZ TAKIEGO NAJLEPSZEGO CZYLI OD DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Ponadto życzę zdrowia bo od niego wszystko inne się rozchodzi.

Na dodatek życzę wam wytrwałości, pomysłowości oraz szczęścia w sprawach budowlanych .

 

Tak i to by było na tyle - ponieważ reszty życzą nam już media nasze kochane informując nas radośnie co ile wzrośnie od nowego 2007 roku ale jest też " smutna " wiadomość prąd stanieje o parę groszy - hura głowy

do góry w stronę żarówki.

 

I nowość - no może już ktoś wie chińscy budowlańcy pracujący u siebie za 60 dolarów na miesiąć mogą już przyjechać do Polski za 2 razy większą stawkę. Co zrobią ci co będą wracać z saksów i pracować w Polsce za 2, 3 lata.

Mogą przeżyć szok i zderzenia z pociągiem z Chin raczej nie przeżyją.

Chińczycy już podali że ogólnie mają na już tak coś około 300 milionów pracowników wykwalifikowanych różnie chętnych do pracy.

 

Uwaga czas " czajników " nadchodzi.

 

Pozdrawiam wszystkich Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba ... to

http://forum.muratordom.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=73

to jest namiar na - ADMINISTRATOR FORUM

Tu napisałem przed Świętami i do dnia dzisiejszego nie mam żadnej odpowiedzi ??!!

 

Tu napisałem teraz może coś odpisze EDZIA ;)

 

ja zapytam w uwagach o forum lub w dziale dla informatyków

 

szcześliwego Nowego Roku

 

Ok ;) proszę Was pomóżcie mi w tej sprawie chcę być dalej mr_kuba

nie chce zmiany płci :lol:

 

http://www.slimtainment.com/mt/archives/HAPPY%20NEW%20YEAR%200311-thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...