Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mr_Kuba ciesze sie

ja sam po napisaniu posta miałem kłopot z netem (tym razem to mój serwer ale bywa i tak - po zmianach graficznych- ze forum jest nieosiągalne chwilami)

...

Chińczycy już podali że ogólnie mają na już tak coś około 300 milionów pracowników wykwalifikowanych różnie chętnych do pracy.

 

Uwaga czas " czajników " nadchodzi.

 

Pozdrawiam wszystkich Wojtek.

 

Wojtku

obiło mi sie juz wczesniej o uszy, ze w stoczni (nie pamietam której) kilka lat temu zatrudniano chińskich spawaczy

a Ci którzy czytali przepowiednie św Michaldy, ze żólta rasa opanuje poł Europy, moga dziś powiedziec ze Jej przepowiednie sie sprawdzaja ...

no cóz Bush nieźle wyruchał i Kwasniewskiego i Kaczyńskich z F16 i z Iranem ...

czas na Chińczyków

oni sa w stanie znów Busha wyruchac bez mydła, i jak dobrze pojdzie to ... :D

w miniaturyzacji sa podobno tak nieźli, ze ich samoloty moga być wielkości trzmiela ...

w starciu z takim mikrusem - F 16 nie ma szans ...

 

wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani

 

Kuba - sorry że nie mogłem pomóc w twej sprawie ale dopiero dziś żem przed kompem

 

Pozdrawiam wszyskich po świętach i przed Sylewstrem i Nwym Rokiem

 

Mam już meble kuchenne :) - ale zdjęcia pokażę dopiero jak skończą :)

 

Wojtek - ja wiem jedno - żółtki u mnie nie porobią :D

 

Brzoza - ktoś kiedyś na śląsku powiedział tak

 

Ciulać My a nie Nas - ja bym to troszku zmienił w kwesti tych czjników :)

 

Ruchać My a nie Nas

 

Dziki a Ty chcesz teraz tynkowac na zewnątrz ??? :o :o :o Fexy- dziki drożeją o 700 pln-ów od 5 stycznia :( Jak co to moze się zdecyduj ???

 

A tak korzystając z okazji to złożyć Wam pragnę życzenia - one takie z przymróżeniem oka - coby mi tu się nikt nie obraził :)

 

W nadchodzącym Nowym Roku idz do przodu krok po kroku niech cię nadmiar kasy męczy i niech fiskus cię nie dręczy. Niech rodzina żyje w kupie resztę miej głęboko w d.u.p.i.e.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech strzelają korki Szampana, bawmy sie swietnie do białego rana. Niech taneczny lekki krok będzie z Wami cały rok, Niech prowadzi Cię bez stresu od sukcesu do sukcesu. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, forsy góry i miłości, mnóstwa uniesień po zmroku, Życzę Wszystkim w Nowym Roku

 

http://www.gifcenter.prv.pl/images/syl4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten bezsnieżny, sylwestrowy dzień składam wszystkim podkarpackim i zaglądajacym tutaj pozakarpackim Forumowiczom życzenia pomyślości w Nowym 2007 Roku

Do życzeń dołaczam widoczek (do kliknięcia) z mego ogrodu z dzisiejszym wschodem słońca :)

http://www.maciejon.republika.pl/images/mWschod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też już nie boli :p

 

Witaj Ania, niestety nie mogę Ci pomóc, bo co prawda mam blaszak, ale robi mi wciąż za magazyn. Jakby co, to mogę poszukać w domu telefon do gości u których kupiłam, choć używany zawsze byłby tańszy.

Życzę, aby dobrze poszło i budowa ruszyła zgodnie z planem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na poczatku marca(jak dobrze pójdzie) zaczynamy budowę naszego Szmaragda w okolicach Niska .

Poszukuję garażu blaszaka lub przyczepy kempingowej do odkupienia lub wypożyczenia na czas budowy.

 

Moze ktoś z was moze nam pomóc?

Pozdrawiam,

Ania :D

 

Niestetu Aniu nie pomogę.

 

Brzoza glowa mnie nie bolała ani nie boli :) Zdrowie swe zawdzięczam świeżemu powietrzu i coca-coli :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś z grupy, kto ma piec z zasobnikim :)

Cześć Beti, ja mam kociołek a w nim zasobnik c.w.u.

a ekspertem w tej dziedzinie jest Wojtek, masę tego sprzedał.

Warto z nim przynajmniej porozmawiać.

 

Aneta - podejrzewam ze beti chodzi o kocioł z zasobnikiem na paliwo??? mogę się jednak mylić a Ty mozesz mieć rację- Beti prosimy o sprecyzowanie pytania :)

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś z grupy, kto ma piec z zasobnikim :)

Cześć Beti, ja mam kociołek a w nim zasobnik c.w.u.

a ekspertem w tej dziedzinie jest Wojtek, masę tego sprzedał.

Warto z nim przynajmniej porozmawiać.

 

Aneta - podejrzewam ze beti chodzi o kocioł z zasobnikiem na paliwo??? mogę się jednak mylić a Ty mozesz mieć rację- Beti prosimy o sprecyzowanie pytania :)

 

sebo8877

 

no to co prawda głowa nie boli, ale może być jeszcze ciężkie myślenie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję garażu blaszaka lub przyczepy kempingowej do odkupienia lub wypożyczenia na czas budowy.

 

Moze ktoś z was moze nam pomóc?

Pozdrawiam,

Ania :D

 

Aniu, przejrzyj oferty z googli:

 

http://www.google.pl/search?sourceid=navclient&hl=pl&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=sprzedam+pakamer%C4%99

 

Czasem opłaca się nawet przywieźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na poczatku marca(jak dobrze pójdzie) zaczynamy budowę naszego Szmaragda w okolicach Niska .

Poszukuję garażu blaszaka lub przyczepy kempingowej do odkupienia lub wypożyczenia na czas budowy.

 

Moze ktoś z was moze nam pomóc?

Pozdrawiam,

Ania :D

 

Witaj, ja też poszukiwałem czegoś uzywanego ale ostatecznie kupiłem nowy blaszak. W cenie nowego jest dowóz i montaż.

Miałem też ofertę na podrdzewiałą budę od Stara (izoterma) za kilkaset złotych. Do tego potrzebny byłby samochód do przewiezienia i jeszcze dźwig do za- i rozładunku. Wyszło na to, że blaszak wprawdzie trochę droższy ale za to nowy i o wiele mniej zachodu i załatwiania dodatkowych spraw. Myślę, że po budowie da się sprzedać albo może wykorzystać gdzieś na końcu (80 metrowej) działki - choć piękny to on nie jest...

jonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...