Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Fajne miales dziecinstwo,Brzoza.

Dzis takich gawedziazy nie spotkasz :(

to prawda ...:(

to był gawędziarz i polglota, słuząc w armi austro - węgierskiej poznał niemiecki, czeski i troche wegierski (z tym ze wtedy mówiło sie madziarski :)) a kiedy dostał sie do niewoli rosyjskiej - poznał rosyjski

w niewoli rosyjskiej - zreszta - miał sie lepiej niz w wojsku autriackim :)

z niewoli wrócił jako człowiek dość bogaty ...

A dzieciaki to nawet sluchac nie maja kogo,bo sluchac takich histori to sa lapczywe.

rzekomo lepszy kontakt nastepuje miedzy wnukiem a dziadkami niz rodzicami

bo rodzice zapracowani nie maja czasu dla dziecka na rozmowy i wieczne pytania ...

dziadkowie są cierpliwsi i maja czas ...

a kiedy pamiętaja o zachciankach wnuka i poczestuja jakaś suszona sliwka w czekoladzie ...

wnuk jest juz dziadków ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sebo8877 jak tam mapka? Może pomóc?

 

woem ze się niecierpliwicie ale - karnisze wczoraj wieszałem i listwuy przypodłogowe :))

Masz jakiegos szybkiego serwera?? co by możn na nim tę mapkie osadzić.

Moja www jest na atspace - a tu z pedkością ot tak o...

Co do mapy to plan jest taki że najpierw klikamy na którąś z części świata i potem dopiero oglądamy szczegóły.

Pytanie - nasze punkty znajda się tylko w szczegółach - na ogólnej tego układał nie będę:)

 

Co myslisz

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Pytanie - nasze punkty znajda się tylko w szczegółach - na ogólnej tego układał nie będę:)

 

Co myslisz

 

Sebo8877

 

....brake....

myślę, że będzie ok, w końcu to dość duży obszar

 

 

P.S. jakiego Świata ? ;)

 

Pn-Wsch

pn-zach

płd-zach

płd-wsch

 

województwa podkarpackiego :)

 

:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiegos szybkiego serwera?? co by możn na nim tę mapkie osadzić......

Nie bardzo. Jak widać aktualnie po moim emblemacie (którego nie widać :evil: ) , serwer nie należy do niezawodnych.

Co do mapy to plan jest taki że najpierw klikamy na którąś z części świata i potem dopiero oglądamy szczegóły.

Pytanie - nasze punkty znajda się tylko w szczegółach - na ogólnej tego układał nie będę:)

 

Co myslisz

 

Sebo8877

...Ty tu rządzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Pytanie - nasze punkty znajda się tylko w szczegółach - na ogólnej tego układał nie będę:)

 

Co myslisz

 

Sebo8877

 

....brake....

myślę, że będzie ok, w końcu to dość duży obszar

 

 

P.S. jakiego Świata ? ;)

 

Pn-Wsch

pn-zach

płd-zach

płd-wsch

 

województwa podkarpackiego :)

 

:):):):)

 

Wygląda na to, że będziemy mieli 4 mapki ?

Czy można zrobić tak, że po kliknięciu na link pojawi się cała mapa podkarpacia

a następnie kliknięciem na daną część otworzy się już z zaznaczonymi punktami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda na to, że będziemy mieli 4 mapki ?

Czy można zrobić tak, że po kliknięciu na link pojawi się cała mapa podkarpacia

a następnie kliknięciem na daną część otworzy się już z zaznaczonymi punktami ?

 

Dokładnie tak to będzie wyglądało z tym że na ogólnej mapie podkarpacia nie bedę juz nanosił punktów w których macie swe chacjendy bo się to wszystko zamarze...

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to będzie wyglądało z tym że na ogólnej mapie podkarpacia nie bedę juz nanosił punktów w których macie swe chacjendy bo się to wszystko zamarze...

 

sebo8877

Zgadzam się.... Można tylko na każdej z czterech części mapki umieścić listę Forumowiczów z danego rejonu (oczywiście z możliwością jej rozbudowy...jakby nas przybywało w zawrotnym tempie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, pytałeś o instalację gazową, ja zakładałam taką w środę, ale nie w Rzeszowie

tylko w Tarnowie. Instalacja dobra (mąż bardzo chwali), zakładaliśmy ją już do drugiego auta. Robią od ręki, tylko trzeba poczekać ok. 4 godz.

 

Dziękuję Ci baśk@t za informację, podzwoniłem dzisiaj po kilku warsztatach ale czas oczekiwania był dłuższy od moich oczekiwań i założyłem

w firmie Armako w Krośnie. Jutro jadę do W-wy i chciałem obniżyć już trochę koszty wyjazdu.

ALDIO również dziękuję za szybką interwencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...