Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich w dniu dzisiejszym

Anika odpowiadam na Twoje pytanko. Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę złożyłam w tym roku, a dokładnie 06.02.2004.

Teraz czekam na decyzję i rozglądam się po hurtowniach.

Greg dzięki za powitanie, pozdrów ode mnie swojego kolegę i być może mojego przyszłego sąsiada. Ja buduję w Zwięczycy przy granicy z Rzeszowem - przedłużenie ulicy Zawiszy Czarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam ! Do RSJuz Ci kiedyś pisałam do serca przytul psa weż na kolana kota....Nie pękaj masz chałupę, pies jest potrzebny a jeszcze sunia .Wiesz jakie to wierne i delikatne, sunie są sympatyczniejsze od psów. Ja mam w domu boksera- psa ale on taki oschły jak każdy facet :lol:. Swego czasu ktoś nam podrzucił pod sklep szczenną sukę i przygarnęliśmy ją.Zuzia jest u nas już 6 rok jest kochana sklep jest całodobowy więc z nia jest poprostu bezpiecznie.To pupilka mojego męza. Opanowaliśmy populację jest na antykoncepcji :lol: ale wczesniej dwa razy do roku szczeniaki.Były takie śliczne że je rozkradano.Zuzia jest na kosztach sklepu żarcie ma zapewnione. Na sklep nie wejdzie leży pod stołem na zapleczu.Nawet wszyscy kontrolerzy ją znaja :lol: jest przefajna.Dlatego namawiam Cię weż sobie tą malutką zobaczysz jaka to pociecha.Odnosnie imprezy to dostosuje się do każdej sytuacji.Niemniej jednak musimy zrozumieć różne sytuacje grupy.Dla jednych 50 zl to mało a dla innych dużo.tam gdzie jest jedna pensja i budowa to napewno dużo.Może zróbmy tak:Ci którzy uważają że mogą to zapłacić to zapłacą a reszta wg uznania sama sobie coś zamówi.Krzesła napewno sie znajdą, a tym co będzie na stole napewno się podzielimy.W końcu chodzi o to żebyśmy się spotkali a nie na wyżerkę :lol: Ja wchodzę w propozycję Aniki.Anika !Jeżeli możesz rozeznaj dla mnie sprawę hotelu jak najblizej Polonii cobym się dowlokła :wink: będę sama.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina LIMITOWANA

 

Data: Godzina wyjscia: powrotu:

 

 

 

W przypadku uzyskania zezwolenia, przysiegam na moj honor przebywac tylko w miejscach okreslonych ponizej i w godzinach wymienionych. Obiecuje nie podrywac zadnej kobiety. Obiecuje nie rozmawiac z zadna inna kobieta, niz wymienione ponizej. Nie wylacze mojej komorki pod zadnym pretekstem. Bede spozywac ilosci alkoholu zezwolonego, w przypadku przekroczenia ilosci przewidzianych, najpierw zadzwonie po taksowke, a zaraz po tym, do mojej zony z prosba o zezwolenie dodatkowe. Zgadzam sie ze, nawet gdy takie zezwolenie otrzymam, moja zona rezerwuje sobie prawo do nieodzywania sie i mi zrobienia piekla z zycia przez nastepny tydzien.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alkohol zezwolony(jednostki)

 

Piwo : Wino : Inne : Ogolem:

 

Gdzie: Od: __h__ Do: __h__

 

Gdzie: Od: __h__ Do: __h__

 

Gdzie: Od: __h__ Do: __h__

 

 

 

Miejsca autoryzowane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobiety z ktorymi mozna rozmawiac

 

(np. kelnerki)

 

 

 

WAZNE – WOLNA KLAUZULA TOPLES :

 

Niezaleznie od osob plci zenskiej wymienionych w powyzszym zezwoleniu, zabrania sie imperatywnie kontaktow z kobietami golymi lub toples . Zlamanie warunkow tej klauzuli pociaga za soba natychmiastowe i bez okresu wymowienia zerwanie naszego zwiazku.

 

 

 

Deklaruje byc swiadomym tego, kto rzadzi w domu. Jestem swiadomy, ze to nocne wyjscie z moimi kolegami bedzie mnie kosztowalo fortune w kwiatach i prezentach. Moja zona rezerwuje sobie prawo uzywania mojej karty kredytowej jako rekompensaty. Oprocz tego obiecuje zabrac ja na koncert/sztuke jaka ona sobie wybierze, jesli moje spoznienie bedzie wieksze niz jedna minuta po limitowanej godzinie powrotu.

 

Po moim powrocie obiecuje robic siku tylko do toalety. Obiecuje uwazac, by nie obudzic mojej zony i by jej nie wdmuchiwac moich alkoholicznych wyziewow w szyje. Obiecuje nie zachowywac sie jak pijak.

 

 

 

Deklaruje, ze przy mojej nedznej opinii (nic porownywalnego z opinia mojej zony), wszystkie informacje zawarte w powyzszym podaniu sa zgodne z prawda.

 

 

 

 

 

Podpis – Maz:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podanie: Zezwolono: Odrzucono: :

 

 

Powyzsza decyzja jest ostateczna. Jezeli podanie zostalo rozpatrzone pozytywnie, odciac kupon i nosic przy sobie na stale.

 

"……………………………………………………………………………………………………………

 

 

 

 

 

 

 

Pozwolenie na nocne wyjscie mojego meza na okres :

 

Data: Godz. wyjscia : Godz. powrotu:

 

 

 

 

 

Podpis – Zona:

 

W załączeniu przesyłam dla naszych kolegów formularz na spotkanie. Powyższe pozwolenie będzie sprawdzane przy wejściu do Polonii :wink:

____________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAMPIKO !!!!!!!!!!

Bój sie Boga.... Toz chłopy jak to rano zobaczą, to padną trupem !!! :D :D :D :D :D

 

Jak ja mam pisać takie podanie do małżela, to tak jak ostatnio chodziłam ...."za prądem" tj. podchody do dwóch braci na których stoi ziemia, ale ojciec - dziadek żądzi...

No, ale po wysłuchaniu okolicznych historii, dziejowych, sąsiedzkich, parafialnych, drogowych tudzież o chorobach i innych dolegliwościach umowa o prunt, poparta prundem w butelkach, została podpisana :))

 

Tampiko, czy my baby, tez mamy takie podanko strzelać?

I czy toples męski, odwrotny dotyczy?

I czy załączniki w postaci zdjęć, czy pozostawienia pocieszacza w butelce?

 

Okazuje się, że ja jestem na końcu. :(

we środę moje dokumenty idą na ZUD.

Ale ja, a właściwie my, z małżelem jeszcze WAM pokażemy :D :D :D

 

Pozdrawiam wszystkich

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TatankaTen formularz nie dotyczy samic kobiet i par małżeńskich :lol: Skoro ktoś wymyślił taki formularz tylko dla mężczyzn to coś w tym musi być :-? Widzę,że szybka działasz z tym pozwoleniem oby tak dalej Wam szło. Grunt to prunt a prunt to lapstryka :lol:

Ale ja, a właściwie my, z małżelem jeszcze WAM pokażemy

 

Kurde :o -będzie striptiz w wykonaniu małży Tatanków :lol: już się nie mogę doczekać.Pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TatankaTen formularz nie dotyczy samic kobiet i par małżeńskich :lol: Skoro ktoś wymyślił taki formularz tylko dla mężczyzn to coś w tym musi być :-? Widzę,że szybka działasz z tym pozwoleniem oby tak dalej Wam szło. Grunt to prunt a prunt to lapstryka :lol:
Ale ja, a właściwie my, z małżelem jeszcze WAM pokażemy

 

Kurde :o -będzie striptiz w wykonaniu małży Tatanków :lol: już się nie mogę doczekać.Pozdrówka

 

 

Wspaniały pomysł z tym striptisem :D :wink:

Mniemam, że ten cudowny nastrój prezentowany przez Tampiko :D będzie się rozwijał i apogeum nastąpi na spotkaniu :oops: 8) :wink:

Ale jeżeli tak :p to nie pomoże ani formularz wyjścia :) ani ciemne okulary 8) bo nie będzie powrotu :o :( nawet z kuponem kontrolnym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludu budujący z podkarpacia

to co się wyrabia na tym forum przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku, jakieś formulaże, jakieś striptisy, ktoś zwymyślał pleć piękną od samic (a fe tampiko) i takie tam, :evil:

Spotkanie to mialo na celu integracje, wymianę poglądów, doświadczeń, snuciu opowieści o naszych domach tych istniejących i tych co powstaną, o pułapkach które czychają na każdym kroku, dyskusji co dobre co nie itp

wg mnie takie spotkanie ludzi ktorych łączy jedno, chęć posiadania domu, należy do przyjemności i ta przyjemność jest warta każdej kwoty, to nie te kilka sałatek, czy kofi end tee nie browar czy koniak ale fakt bycia razem jest najważniejszy!!

oczywiście spróbojemy zejść z kwotą do poziomu akceptowalnego dla Wszystkich, ale jakaś kwota musi być :cry: to tak jak z domem jedni budują za 500tyś inni za 100tyś ale każdy musi wydać to minimum po to by mieszkać w tym domku i to jest najważniejsze.

i niech mi nikt się nie wyłamuje bo organizacja znajdzie te wasze domki a wypadki chodzą po ludziach jakiś pożarek, zalanko błotkiem coś się wymyśli.

 

proszę bardzo o wypowiedzi nt: emblemat spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D :) :D :) :D alem dowalił. :wink: i nie obrażanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek, rany! Coś w pracy nie poszło?? Melduje posłusznie, że nad emblematem pracuję intensywnie, ale (zważ na problem netowy - moge walczyć tylko w firmie, póki moje dziecię nie zmądrzeję - nie wiem dla kogo kara większa - dla mamy czy dla dziecięcia :p ) czasu brakuje, czujne oko śledzi pootwierane strony, więc nie jest tak prosto. Daj czas np. do poniedziałku, co? :(

 

Tampiko, hotel masz załatwiony, nawet dwa. Możliwości rozwinęłam przed Tobą na priv.

Zaglądnij na skrzynkę i naskrob coś, czekam.

 

Brzoza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS: się Ciebie odkopie :D Baby podciągną kiecki, chłopstwo rozluźni krawaty i spoko :D

Januszek: a coś Ty taki zdziwiony?? Dopiero teraz dopadły Cię realia naszej ukochanej rzeczywistości :o To i tak masz szczęście :wink:

A spotkałeś kiedyś pracownika, który byłby opier... za siebie??? :wink:

a kto ma wenę do realizacji chorych pomysłów naszych pryncypałów??? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że się wtrącam.............. ale ja też mam już jasność: wybrałem kocioł !!!!!!!!!:lol: Ten temat nie dawał mi spać przez ostatnie noce.

Będzie to nasz polski Termet. Jak nie będę zadowolony (a przeważnie tak jest :wink: ) to przynajmniej nie przepłacę.

A co, niech grzeje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...