Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No, Panowie :oops:

 

RS: oczywiście, że tynk mineralny. Jest prawdziwy, nie kombinowany, śliczny. Proponuję kornika, np. 2 mm. Ma urok! I nie brudzi się szybko. A paletę barw też ma fajną. Za dopłatę do silikonowego kupisz meble do ogrodu. Z huśtawką!! I imprezę zrobisz na tych meblach...

A wieniec najlepiej ocieplisz watą.

To tyle nt. techniki.

A Panie po prostu: fryzjer, kosmetyczka, wizażysta. drżyjcie panowie... Ułani szczególnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

RS Wiesz, jasne że ma. Ale nie pada po 5 latach. A po 20 każdy leci. Bez przesady z tą nietrwałością.

I wiesz, mam Pana, który kładzie tynki. Pogadamy na imprezie.

Siatka... aleś pytanie zapodał. No? fachowcy!! Musi pewnie być. Ale po co, jak nie ma ocieplenia?

 

A Ty co, kobiet nie znasz?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę wymieniać firm bo zaras powiecie że przedstawiciel tere fere...

bolix i terranova robią tynki mineralne (zawartość żywic do 15% takie one mineralne) ale są naprawdę dobre i trwałe cena nieco większa od akrylowych atlasa jesli kolory nie intensywne to cena neco mniejsza.

mineralny nasiąka ale i odparowuje to tyle

siatka :o :roll: :o :(

siatką zbroi się warstwę klejową na podkładzie "niestabilnym", na pewno nie można dawać jej w sam tynk bo będzie ją widać i nic to nie pomoże

chyba że chcesz wzmocnić podłoże jakąś warstwą klejową lub wyrównującą ale wtedy lepiej tradycyjny tynk c-w i ładna farba silikatowa, krzemianowa

 

nie no panie z tym fryzjerem to nie przsadzajcie przeież i tak super wyglądacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Tak sobie czytam i widzę że Wy już kończycie swoje budowy, zastanawiacie się jakiego koloru ma być elewacja, jakie urządzenia zainstalować, co lepsze, co gorsze itd.

Też bym tak chciała.

Ja w ostatnich dniach zaczęłam szukać, gdzie można kupić taki mały, budyneczek z serduszkiem w drzwiach. Ponoć to podstawa każdej budowy.

 

A co do wsadzania obrazków w tekst to ja również zaliczam się do osób, które jeszcze nie opnowały tej techniki :cry: , jak na razie udało mi się wstawić mój domek koło imienia i tyle. :p

 

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek: Primo: dzięki. Wiesz za co, prawda?

secundo: czym Cię przekonać, żebyś jednak się zgodził? :D

tertio: co z resztą??

 

RS: cudna jest, prawda? A jaka słodka, jak mądra... mówię Ci. Czysta żywa radość w domu. Nawet jak wychodzę z nią o 5.30 rano, w piżamce, klapeczkach i futrze, dzierżąc w jednej ręce kubek z kawą, a w drugiej papieroska dostrzegam tylko uroki wschodu słońca, ośnieżonych gałązek krzewów i budzącego się dnia. RS, zastanów się nad jej siostrzyczką, bo będę musiała mieć dwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tampiko, aleś mi zaimponowała. Zamiast pracować będę ćwiczyła. Najpierw poczytam FAQ i będę straaasznie mądra. Podejrzewam, że od tego trzeba było zacząć. :oops:

RS: masz rację. U mnie, gdyby nie to, że dzieci wcześniej wracają, też nie byłoby szans. Ta 5.30 nie jest wcale zła. Ja zwykle o tej porze wstaję, bo lubię spokojne poranki, bez galopu. Spokojnie wypić kaweczkę, zamienić parę słówek na dzień dobry z Panem Mężem, poleżeć w wannie... Taki mam fanaberie. A jak zaczynam dzień od galopu, to nic mi nie wychodzi. I dlatego dom buduję: chcę poranne kaweczki wypijać w ogrodzie (oczywiście nie zimą!). Motywacja dobra jak każda inna, prawda?

Miłego dnia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...