Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Babis

ale dlaczego ja na wszystkich wyszedłem z butelką ??

Nie przejmuj się ja mam też takie zas.....e szczęście - na zdjęciu zawsze wychodzę z papierosem :oops: .Tym razem bardzo się pilnowałam i udało się bez... to cud :lol:

Brzoza !Ależ śliczny ten koteczek :o Pewnie tęskni za swoją kotka-marzec czuje :lol: W marcu koty, w kwietniu psy a w maju.... :-?

Janon Odwaliłam za ciebie robotę :lol: Stosunek chłopczyków do dziewczynek ma się tak: 10 : 7 dla chłopczyków :lol: licząc aktywnych forumowiczów.

Anika wracaj! Brak nam Ciebie.

Baru !Żałuj że ni byłaś było zaj......e :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jestem, jestem, w wolnych chwilach zerkam na forum, nadal rozmawiam z ekipami, wyceniają, dają swoje rady, a każdy inne - co kto przyjdzie to co innego proponuje.

A prawda jest taka, że to JA zdecyduję o wszystkim. Muszę jeszcze jutro odbyć najważniejszą konsultację z nie lada fachowcem o godz. 15.00 (ha ! ha !). Na pewno wezmę JEGO porady do serca ! Jest konkretny, doświadczony i poradził już setkom.... (w dodatku ma humor).

To spotkanie to będzie coś takiego .... przyjemne z pożytecznym.

Myślę, że wieczorem będę po takiej porcji wiedzy, że może nawet kolacji nie będę jadła !

Dziekuję wszystkim za dowody pamięci i sympatii. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Witam nowych forumowiczów w naszej grupie - Daniaz i Darob - trudno o lepsze towarzystwo na tym forum, przekonacie się jak przyjdziecie na nasze następne spotkanie.

 

Tymczasem pa pa.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dana dana wita trzecia zmiana

 

Tampiko, wielkie dzięki czyli 1,428571428 części chłopczyków przypada na 1 dziewczynkę

no i dobrze, dziewczynki nie mogą cierpieć z powodu jakichkolwiek niedostatków :roll:

 

Brzoza, widze że też masz słabość do kotecków :) :) :)

 

Babis zdjęcie z butelką jest Ok, jakbyś wyszedł z flachą to by był

obciach 8)

 

Januszek, jak tam twoje półeczki

 

Darob, jak mawiają fachowcy dobra wiertarka to połowa sukcesu :wink:

 

z taką można pójść na imprezę i się wszędzie zmieści, a jak kręęęęęęęęęęci :lol:

 

posłuchajcie ptaszka przecudnej urody :cry: :cry: :cry:

http://crass.on.ru/flash/bbird.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Janona Jakież to romantyczne...Spiew takiego ptaszka i poranna kawa z cybuszkiem :lol: :lol: Ale się uśmiałam, niemniej jednak wolę śpiew mojego Dyzia /kanarek/

LUDZISKA ! Co z Wami ? Czyżby całe zadupie już zasypało :o :-?

Z tym ruszaniem z budowami pewnie poczekamy do maja :lol:

A nasze "napalone" dziewczyny pewnie juz z siebie wychodzą. Chciałyby już ryć ziemię a tu stop bozia mówi :lol: :lol:

Pozdrawiam w śnieżny poranek.

http://www.madzia.olp.pl/gify01/dziewczynka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam wszystkim!

Nowym i starym forumowiczom.

Kiedy się skończy wreszcie ta zima . Nic nie mogę robić w swoim domku , a tak bardzo chciałabym juz tam zamieszkać. Tłucze mnie chandra ( nie wiem przez jakie się pisze "H"). JANUSZKU nawet kominek i skóry nie pomagają :wink: .

Czy ktoś z Was jest z okolic Stalowej Woli, bo wydaje mi się , że bardziej z okolic Rzeszowa.

 

Pozdrawaiam w zaśnieżony poranek.

Paty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Paty

Czy ktoś z Was jest z okolic Stalowej Woli

A Tarnobrzeg może być? :lol: Mamy sie bliziutko :wink: Pozdrawiam

Do DarobMogę sie popytać kto to robi ponieważ mam znajomego geologa a on napewno będzie to wiedział -kto i za ile? Nie obiecuję że będzie to szybciutko, ale bywa u mnie raz na dwa tygodnie- zapytam. On robi operaty wodne na całym podkarpaciu więc może wiedzieć takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Krajanie!

Komentujecie lokalne spotkanie, a ja chcę opowiedzieć o spotkaniu w podziemiach Muratora w Warszawie.Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to to, że nie ma żadnych różnic między budującymi, wszędzie sami napaleńcy :wink: Znajomości wirtualne pomagały nawiązać błyskawicznie kontakty , wyglądało to z boku jak grono dobrych znajomych. Zupełnie inaczej się czyta wypowiedzi osób, które się poznało osobiście. Ale to pewnie przećwiczyliście sami.

Pozdrawiam, trochę Was podczytuję i widzę coraz silniejszą grupę łańcucką. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie! Hej!

 

Czy ktoś się orientował jakie są koszty wykonania studni głębinowej.

No i oczywiście kto to robi w Rzeszowie lub okolicach?

No oczywiście, że wiem!

My mamy wierconą studnię, bo jak jest z wodą na wsi to już sam wiesz.

Udało mi się znaleźć firmę, której właściciel sam szuka wody i wiercą potem. Jak nie trafią, wiercą nową dziurę - płaci się tylko za gotową studnię: 200 zł/m. Cena obejmuje rury i jakiś tam filtr - nie wiem jak się toto zwie (kilka warstw kamieni i kamyczków).

U nas głębokość studni ma 27m, a lustro wody jest na 6-7m. Niestety jest zażelaziona, zamanganiona i na dodatek twarda jak cholera.

Tak więc czeka nas zakup filterków, coby tą ciecz uzdatnić do użycia i spożycia.

Ta firma zajmuje się również dobieraniem pomp i ww filtrów, tak więc uważam, że warto z gościem wejść w kontakt. Gość jest zza Brzozowa.

Jak chcesz namiary - pisz na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia piękne,nie ma co ! dzięki Brzoza!!

ale dlaczego ja na wszystkich wyszedłem z butelką ?? :oops:

jak to cała Polska zobaczy :oops:

KOMPROMITACJAA!!

a ja mam rumieńce na zdjeciu ... hmmm ale czemu .... :roll: :roll: :roll:

musimy babis'ku wykryc autora(ke) :wink: tych zdjęc ... cha cha

i sami mu pstrykniemy ... co nie ???: wink:

 

Brzoza, widze że też masz słabość do kotecków:):):)

oj mam ci ja mam prosze Waści janonie :D

kotecek ... to kotecek ma miłe futerko i wzrok filuterny :wink:

 

dziś sniegu czapy zwalam z balkonów na budowie, snieg zakolorowany na pomarańczowo ... fatamorgana oczywiscie

ale ... włanczam radio ...

nie fatamorgana to ...a piasek z pystyni... w bieszczadach i w powiecie S. ...

i co na to powiecie ??? :-? :-? :-?

 

pozdrówka

 

p.s.

A teraz Anika pewno swoje zbiory Wam roześle ....

oj będzie ...!!! 8)

może jakieś grupowe po skompensowaniu opublikujemy za zgodą modeli i modelek ? ale poprosimy forumowego grafika

żeby panie wyeksponować

a płec brzydka na "cichociemnych" zretuszować ... a'la Zorro ... w maseczkach ... jak na policyjnych ujęciach ... może tak byc ???

 

:D:D:D

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a płec brzydka na "cichociemnych" zretuszować ... a'la Zorro ... w maseczkach ... jak na policyjnych ujęciach ... może tak byc ???

 

:D:D:D

 

brzoza

 

wrazie czego to by mogło wyglądać naprzykład tak... :roll: :wink: :lol:

 

http://www.skovron.akcja.pl/gifland/gify/ludzie/64.gif

 

tak wyglądałem jak byłem młody i piękny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

Allllllllllle sypnęło, ja chromolę :lol: :lol:

Organizacjo ! co robimy. RS-a nam zasypało,Aniki ani widu ani słychu,Renia,Tatanka i Greg pewnie też oczekują odsieczy :-? a Wy tu byście z koteckami figlowali :lol:

Może Januszek coś na to zaradzi, jego jak widzę jeszcze wiosna i kotecki nie biorą hahahaha.Siedzi sobie spokojniutki przy swojej Tarnawie na skórach i czeka wiosny :D

Hej ! łopaty w dłoń http://www.nev.pl/grafika/gify/kreskowki/pirat.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Baru za fatygę ;-)

W sobote teść mojej żony rozmawiał z jegomościem z Nafty Polskiej czy coś podobnego, będzie jeszcze dowiadywał o szczogóły jak się gościu na swojej budowie objawi.

Super talent i właściwości do szukania wody pod studnie ma mój teściu

A i przy okazji swoje przy nim sprawdzę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Niestety, koniec laby. A pogoda zniechęcająca do rannych wstawań jak diabli :cry: Ależ za Wami tęskniłam. Połknęłam bakcyla :wink:

Pozwolicie, że jako nieobecna wrócę do imprezy... Delikatnie skomentowałam we wtorek (chociaż właściwie nie. Zawarte tam było wszystko!). Chciałam tylko, z pewną dozą nieśmiałości :oops: , wyprostować jedną rzecz: przeceniacie mój udział w imprezie. Ale naprawdę jesteście cudni. A drżałam lekko przed godziną W: Januszek, wiesz coś na ten temat, prawda? :p A nieobecni nich żałują...

Słuchajcie: zdjęć mam mnóstwo. Całe 51 sztuk. Obawiam się, że nie bardzo uda mi się to powysyłać. Spróbuję pakować i wysyłać na skrzynki. Chociaż kiepsko to widzę, bo zajmuje to ponad 16MB. Ale w każdej chwili mogę zrobić z tego płytkę i wysłać pocztą, albo odbierzecie sobie osobiście. Zobaczymy... Jak chcecie. Jestem otwarta na propozycje :wink:

I powiem Wam jeszcze, że rozpoczęłam kolejny etap mojego życiowego budowania. HA! Mam zrobiony ten nieszczęsny strop drewniany, o który wykonałam rewolucję bez mała, trzyma się na szczęście nie tylko siłą woli i wygląda pięknie. Dobrze, że nie dałam się omotać budowlańcom i nie wylałam całości z betonu. Jutro wchodzi Pan od kanalizacji, we czwartek Pan od wylewek i od poniedziałku elektryka i woda. :) I dalej nie postanowiłam: gdzie wanna, gdzie umywalka, gdzie bidet, gdzie sedes... Coś mi się wydaje, że dzisiaj nocka upłynie mi dalej na rysowaniu i planowaniu... Żebym tylko czegoś głupiego nie zaplanowała... :p

Zaczęłam również sezon grillowy! Rewelacja!

Strrrrrasznie mam dzisiaj dużo pracy, a jeszcze telefony dzwonią jak najęte. Szaleństwo!

Do napisania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...