Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem w ciężkim szoku :o jaki jest temat dzisiejszej dyskusji na temat budownictwa szeroko pojętego oczywiście :wink:

 

Tylko mam dylemat do której kategorii go zakwalifikować :-? ?

"Wymiana doświadczeń" czy "Pamiętajcie o ogrodach"?

czy być może "Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę"

ale tak sobie myślę, że to wina pogody, która nie pozwala na wyżycie się z wierrrrrrrrrrtarrrrrrrrrrrrą lub młotkiem :p

Tia to na pewno wina pogody . . . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS: zdjęcia już są. Napisałam Ci na priv, kiedy i gdzie możesz je odebrać.

Nie możesz woskiem :cry: No to może laser?????

 

Darob: no wiesz, od razu kwalifikowałbyś. A po co? Nie może być po prostu kategoria Rozmowy o budownictwie i pogaduszki od serca? Niech będzie taka sobie nowa. I czyżby temat kojarzył Ci się z ogrodami? To musi gąszcz tam u Ciebie straszny.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darob

toż to całkowicie temat budowlany

to jest klasyczny test przyczepnosci pianki montażowej.

robi się to tak

weż piankę, załóż nasadkę, wstrząśnij energicznie 30 razy,

i psiknij sobie na brzuszek, następnie załóż spodnie, a zapomniałbym musisz wcześniej spryskać wodą ( pianka utwardza się pod wpływem wilgoci) odczekaj 30min i energicznie sciągnij spodnie,

depilacja murowana. a oczy wyglądają cudnie :o

ale uważaj bo możesz mieć uczulenie na poliuretan, wykonaj wcześniej test na dłoni lub innym mniej ważnym miejscu, :oops:

 

wiem bo sam testowałem

 

:D :p :D :p :D :p :D :p

 

aniu ja też chce zdjęcia

 

proszę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darob: poniał czaczu? :wink:

RS: a Ty się nie śmiej. Kto teraz burzy ścianki?? :p

Januszku, widzę, że mamy nową metodę, tzw. "na budowlańca". Ale ja chyba jednak pozostanę przy starej :wink:

A zdjęcia... Zrobiłam kilka płytek. Tampiko wysyłam pocztą. A wy, jak chcecie. Możemy umówić się na np. kaweczkę :wink:

Albo poodbierajcie sobie u mnie. Do 15.30 w pracy, od 17 w domu...

RS - odezwę się mailowo. Gdzieś mam adres. Coś tu ta poczta priv słabo chodzi (nie to, żebym krytykowała administratora, gdzieżby tam... :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS - bardzo dziękuję (również nieśmiało). Masz jeszcze dwa. Zdjęcia znaczy. Jeszcze raz i będziesz miał wszystkich. A reszta na płytce. :D Januszek - ustal ten termin, co? Wiesz, jak będzie miło? Co Ci zależy?

Ja w szale roboczym, chcąc w miarę na bieżąco być na stronie, na bieżąco reagować na maile, nawet nie zauważyłam jak szybko rośnie liczba moich postów. NO! Ale jestem dumna z siebie i blada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

Witam wszystkich zasypanych i nie zasypanych, jest mi smutno, bo niestety miałem z piernika chatkę i już nie mam bo ..... jestem łasuchem na słodkie + moja rodzina.

 

ANIKA - czy są jakieś moje zdjęcia na twojej płycie - zrób sobie ogrzewanie nadmuchowe haha i będziesz miała bardzo dużo miejsca - bez grzejników.

 

JANON - nie ma za co narazie muszę ci coś dobrać i twoje marzenie ciałem się stało.

 

DAROB - od wiercenia studni są goście z Grabownicy, ale pamiętaj, że wszelkie filtry poza mechanicznym dopiero możliwe jest dobranie po wykonaniu badań wody już po czasowym poborze ze studni a nie zaraz.

 

WSZYSTKICH SERDECZNIE POZDRAWIAM - Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...