Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam słonecznie wszystkich!

 

Słoneczko praży że aż miło, niestety pracuje dzisiaj ale rano pootwierałem okna i wyleweczki sobie pięknie schną. Ekipa od okien reguluje je bo coś słabo działały no i "prostują" futrynę okna tarasowego bo po montażu okazało się że niezły z niej bananek "się" zrobił. :/ Po pracy zabieram się za montaż rozdzielaczy wentylacji.

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pojde śladem innych i rowniez podzile sie newsami z budowy, u nas skonczyli fragment elewacji (tzn. dołożyli styropianu i zasiatkowali) i mamy juz parapety. A dzis skonczyli nam podcibitke pozioma do elewacji zostały tylko listwy wykonczeniowe ale to dopiero po putzu, czyli po naszym powrocie z wakacji. A koncem lipca zacznie sie nam robic poddasze tzn. welna i płyty.

CZy wiedzieliscie ze to cholerstwo czyli płyty kart-gips sa takie ciezkie? Jak to lezało w sklepie to mi sie wydawalo ze pestka, ale jak przyszło 90 takich przeniesc kawalek to myslałam ze sie skoncze - dodam ze w pełnym słońcu i oczywiscie nie nosiłam sama tylko z mezem.

Pozdrawiam cieplutko i wreszcie wakacje .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruszon to zalezy gdzie ten beton ma jechac, ja zamawialem do Budziwoja i taniej wyszlo dla mnie zamowic z Zarzecza, jak dobrze pogadasz do moze wynegocjujesz jakis rabacik, ja jak zamawialem beton na lawy to dostalem 200 zl znizki, duzo nie duzo ale zawsze to na cos innego mozna juz wykorzystac

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos pytał o folie paroizolacyjna na poddaszu - jestem zwolennikiem membrany dachowej po całości i rezygnacji z zółtej paroizolacji w pomieszczeniach suchych

Baru co do kostki - to kwestia jaka to ma być - trzeba zamówić w moim dziale handlowym i dowiedzieć się za ile. Złóz zapytanie to dają ci odpowiedz.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no to dzisiaj ekipa powróciła na budowę i rozpoczęła szalowanie drugiego stropu, w przyszłym tygodniu lanie betonu...

i trzeba zadzwonić do cieśli że mogą na dniach wchodzić- ciekawe kiedy przyjdą?

jutro a raczej dziś jak będzie pogoda wreszcie się wezmę za impregnację więźby dachowej.

kurde, przeżyłem szoking - musiałem dokupić stali zbrojeniowej- ale kto nie musi kupować niech dwa razy pomyśli - podobno to apogeum cen i będzie taniej; jednak ja muszę mieć na już :evil:

rozmawiałem z elektrykiem; czy 15pln bez materiału i kucia za pkt. to dobra cena?

pozdrawiam i życzę owocnego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam do was pytanie, mianowicie ekipa w czwartek wylala strop nad garazem, wszystko byloby ok gdyby nie to ze zapomnieli zostawic wyjscie na gore do malego pomieszczenia ktore bedzie jako schowek, tak to jest gdy sie ludzi nie pilnuje, mowilem im maja w projekcie a i tak jakos zapomnialo im sie,

 

chcialbym sie dowiedziec czy teraz po zalaniu stropu mozna zrobic takie wejscie jeszcze ?? czy nie oslabi to konstrukcji ?? czy jezeli oni teraz zrobia to po wylaniu juz stropu to czy po kilku latach nie zacznie sie z tym cos dziac niedobrego ??

 

pierwszy i ostatni raz zostawiam ekipe na budowie samych sobie, przy nastepnym moim wyjezdzie wszystkie roboty zostana zawieszone na czas mojego pobytu zagranica, to juz 2 wpadka mojej ekipy, nie jest to cos strasznego co nie mozna poprawic ale za bardzo mnie to drazni ze popelniaja takie banalne bledy,

 

nie wazne jak bardzo ekipa jest polecona przez innych, jak ja zostawicie samych sobie to predzej czy pozniej o czyms zapomna albo cos zrobia inaczej niz ma byc, u mnie jedna wpadke naprawili i jest ok mam nadzieje ze i z tym wejsciem w garazu na gore poradza sobei i to naprawia,

 

mam nadzieje ze ktos na forum odpowie na moje pytanie

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...