Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam

Mam prośbę:

Możecie polecić kogoś od odwiertów geologicznych jak najbliżej wysokich Bieszczad

 

pozdrawiam

Marek

kopią teraz 2 studnie niedaleko nas, byli też u mnie, ale było juz po herbacie..

firma Algeo

http://company.yellowpages.pl/Polska/podkarpackie/60055/index.html

NIE POLECAM!!!!!

Robili u nas studnię - wszystko było ok. Jak się pompa zepsuła tydzień po upływie gwarancji - przyjechali, coś jeszcze się działo -przyjechali.

A teraz jak zaczyna być problem z brakkiem wody podczas płukania odżelaziacza - od maja dzwonię i nikt nie raczy się pojawić. Nawet tam byłam w ub. czwartek i obiecano mi, że oczywiście, że zadzwonią. Nie muszę chyba pisać, że tego nie zrobili. ODRADZAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś buduje z silikatów. Głównie chodzi mi o bloczek N25. W jakiej jest cenie i gdzie? Okolice Leżajska/Łańcuta 4,45zł/szt. Po ile kupowaliście bloczki betonowe na fundamenty?

 

Jeśli chodzi o fundament, zależy od rodzaju pustaków. Ja płaciłem 7,90 pln za pustaki fundamentowe typu Alfa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może na targach budownictwa?? jest tam coś, czy cienkawo?

 

Jeżeli w grupie podkarpackiej jest ktoś kto buduje "DOM ZA ROGIEM" to będę bardzo wdzięczna za możliwoość zobaczenia teg domku w realu.

 

Ja już go "prawie" zacząłem budować, ale w ostatniej chwili wpadł mi w oko inny projekt tego projektanta ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może na targach budownictwa?? jest tam coś, czy cienkawo?

Jeśli będzie tak jak w latach poprzednich to raczej cienkawo, ja się wybieram ale na cuda nie liczę.

 

Ostatnio to miałem wrażenie, że więcej zobaczył bym i dowiedział się w średniej hurtowni budowlanej i to bez straty piątki... chyba że trzeba mieć do targów jakieś podejście specjalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javascript:emoticon(':D') witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów z podkarpacia. mam pytanko. może ktoś mi podpowie ile będzie mnie kosztował "mały" remont w domu a konkretnie robocizna bo gdzie znaleźć cennik usług z podkarpacia w internecie ??? a mianowicie: zerwanie starych podług i wykonanie wylewek z ociepleniem pod parkiet; zbicie tynków wapiennych i montaż sufitów podwieszanych (strop drewniany) i klejenie płyt k-g na ścianach (ściany są murowane); wymiana instalacji elektrycznej wewnątrz budynku; demontaż starej glazury w łazience i ułożenie nowej, również w kuchni. wiem że ciężko znaleźć kogoś, kto zrobiłby to wszystko. wiem, że będę musiał korzystać z usług wielu osób i dlatego chciałbym wstępnie wiedzieć ile kosztowała by mnie robocizna na w/w roboty w Przemyślu. może ktoś robił podobny remont i zechce mnie uświadomić. z góry dziękuję. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Grupo!

 

szczególnie manek126!

 

byliśmy na targach , nic szczególnego.

dekarz się spóźni, niestety. rozpoczęte schody wejściowe,

musimy podjąć decyzję co do drzwi zewnętrznych; i tu pytanie: czy ktoś używa drzwi z easydoor lub porty?, ewentualnie juwent? między tymi 3 firmamy się zastanawiamy. drewno raczej odpoda.

proszę o jakieś sugestie.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...