Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla wszystkich pań z naszej grupy serdeczne życzenia z okazji Ich święta.

:D :D :D :D :D :D :D

 

http://users.interblock.pl/~dimat/gify/gify/rozmaite/kwiaty/15.gif

 

Aniko ja w czwartki gram wiczorem w piłkę. Nie odpuścuiłem sobie nawet po tym malowaniu. Prosto z budowy o 21 na halę i tak do 23 machałem nóżkami :D . Fakt Agnieszka nie mała ze mnie za bardzo pożytku w tym czasie :wink:

A teraz wróciłem do pracy i widzę, że szykują mi się wyjazdy. Niedość, że znowu zostawię ją samą z dziećmi to jeszcze muszę jakoś pozałatwiać sprawy budowlane. W tym miesiącu ma przyjść płykarz i parkieciarze. Jak to zrobię to jeszcze nie wiem :cry: A pasowałoby by jeszcze przypilnować ich robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Grześ - taka rola Matki - Polki. Ze wszystkim sobie radzimy i budowy nam jeszcze przypilnujemy :D . A tak serio, to cóż poradzić. Czasy takie, że wybrzydzać nie ma jak (zawsze przecież możemy zmienić pracę - tylko jaka gwarancja, że na lepszą, skoro tendencje to zatrudniania jednej osoby na dwa etaty?). Ale na ogół okazuje się, że jakoś to się w końcu układa. A do pilnowania ekip wyślij zaprzyjaźnionego członka rodziny (może któryś Tata?). A jeszcze lepiej, gdyby Agnieszka patrzyła im na ręce (wpadająć znienacka na budowę po uprzednim przeszkoleniu na co ma zwracać szczególną uwagę). Zawsze przecież może robić minkę zakłopotaną intensywnie i mówić: panowie, ja jestem laik, ale mnie się to nie podoba. Trudno. Baby sa po to, żeby pomarudzić. Zobaczysz, że będzie dobrze :D .

No i okazuje się, że sportowiec z Ciebie?? Wow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wcześniejsze posty (nadrabiam zaległości) i co do niektórych muszę się ustosunkować :oops:

Janion skoro duzo jeździsz to zapewne wiesz jak wygląda antrykot (na drodze) :D :lol: :)

Renui

ceramika z popiołami :-? ??????

kiedyś taka ciężarówka (biały mack) co tydzień jechała z załęża do prefabetu kolbuszowa (bloczki bk) z 17 tonami popiołów, ale to się skończyło bo przynajmniej od roku załęże jest zasilane gazem i popiołów brak (taka strata) :wink:

tak tak beton jak ma więcej powietrza to cieplejszy ale fundamentów nie buduje się z gazobetonu (nie ma byc ciepły, tylko mocny)

sarkofag raczej skłaniałbym sie do ocieplenia wełną a nie styropianem,

styropian pod dachem tak jakoś nie leży mi ale (podpis u spodu)

styropian i abizol super para :D :D :D :D :D

itd.

czyta się to tak jak humor ze szkolnych zeszytów :D :)

Sławku i sam powiedz co ma myśleć inwestor jak usłyszy takie "fachowe" wypowiedzi z ust takich fachowców , i jak tutaj mieć zaufanie do wykonawców ?

Janon to nie ja zaczęłem z babami tylko Baru (nie zadzieram z nikim)

a co do futerka nie wiedziałem że jesteś znawcą tego typu futerek ? :wink:

cho cho

:p :p

a i jest nowy emblemacik ładny ? powiedzcie

Anika przepis na piekny trawnik

kośić i podlewać przez 100lat :wink:

może się przyda do ogrodu ? :D :D :D

 

Anika z przykrością musze stwierdzić że mimo równouprawnienia nie ma w sklepach damskich kielni i młotów (może i dobrze ) :wink: :lol: :D

 

Aneta S widzę postępy (żeby tak domy nasze szybko powstawały) :p

 

Greg dobrze że masz niedzwiedzia bo sam jesteś niedżwiedziem (jeśli chpdzi o malowanie) :o :o :o

 

Witamy nowych (jacques ) serdecznie

 

Baru :o :o teraz rozumiem te 5 bab, z wyrazami szcunku dla całej twojej rodziki ( wiesz tak naprawdę zazdroszczę Ci, też chciałbym więcej ale :-? ????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wczoraj (jak zwykle ) inspekcję cytuję

"no bedzie, ale strasznie wolno"

a sama wymyśliła układ w karo i centralnie kratkę ściekową, wyszło tak że zużyłem 52 szt plytek z czego 18 całych, pozostałe to przycinane daje to pewien obraz sytuacji :D :D :D

 

Miałem pewien problem z tarnawą (własną głupotą) załadawałem do pełna na noc, ustawiłem dopływ powietrza na średni i pojechałem do domu, rano stwierdziłem, wysadziło mi rurę z komina i wessało uszczelki szyby do środka , ale musiał być cug ja pierdziu :o :o :o

ale zapachu dymu nie było czuć wogóle, w każdym bądź razie inspekcja nie poczuła. :wink:

przestroga dla tych co chcą mieć kominek

nie pozostawiać bez nadzoru

to nie kocioł z automatyką niestety :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo: Sławek!!!! podałeś mi chyba zły adres mailowy, ponieważ serwer odrzuca go. Próbowałam z konta i prywatnego (na interii) i służbowego i lufa w krzokach :cry:

Januszek: dlaczego tak wolno pracujesz???? Przecież czasu nie ma. Na wiosnę drzewa będziesz sadził, a nie płytki układał. No i huśtawkę musisz zrobić. Bo wiesz, ja wymyśliłam sobie huśtawkę na werandzie. Problem tylko, bo werandy nie ma. Ale wyszło mi, że huśtawka będzie na tarasie. Tylko chciałabym taką prawdziwą, drzewnianą, a nie te ustrojstwa metalowe :-? Cóś wymyslimy.

Rafałku... humorek widzę dopisuje. Ale podziel się ta radością. Czyżby ścianka zaakceptowana :p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS

nie wiem co się stało bo mnie nie było ale być może masz rację

Anika

wybaczam Ci "dlaczego tak wolno pracujesz???? "bo dzisiaj jest taki dzień

ale fakt czasu nie ma

drzewniane są super "mój" stolarz takie robi, tylko uważaj bo jak wziął moje drzwi do poprawy to jeszcze ich nie widzę :o :o

huśtawka obowiązkowo ale nie dla dzieci dla całej rodzinki

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

 

Witam serdecznie nasze wszytkie Kobiety i ich kobietki i z okazji ich pięknego dzisiejszego święta chciałbym im przekazać życzenia ciepła to z mojej branży, życzliwości i wszystkiego co lubią.

Trochę opóźniony jestem i za to przepraszam ale jakiś dziki dzień dzisiaj mam.

Za to opóźnienie może tak się poprawię ponieważ nie umiem takich piękności dodawać jak Brzoza, Janon, RS - to może wzniosę za nasze wszystkie Piękne Panie stary gruziński toast, który brzmi następująco:

 

W pięknym dziewiczym lesie nad modrym strumieniem, który pieniąco toczył swoje źródlanej czystości wody rosła mała różyczka.

Kiedy była mała wystarczało jej wody dla korzeni, ale jak podrosła w słoneczne dni zaczynało jej brakować tej wody.

Będąc w pewien upalny dzień lekko oklapnięta powiedziała do strumyka - mój kochany strumyczku, czy mógłbyś zmienić lekko swój bieg i mnie podlać bo uschnę, a strumyk na to rzecze tak oczywiście ale mam jedną prośbę - jesteś tak piękna i czy mógłbym prosić cię o twój jeden najpiękniejszy płatek.

Róża dumna ze swej piękności powiedziała nie i strumyk nie zmienił biegu i po dwóch dniach róża uschła.

Dlatego my męska płeć wypijmy w dniu tak pięknego święta za zdrowie tych kobiet co dają i pięknie rozkwitają.

 

Mam nadzieję że odkupię swoje opóźnienie.

 

BARU - szukałaś kontaktu ze mną i nie mam odpowiedzi.

 

Pozdrawiam całą resztę - Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia.To jedyny miły akcent w dniu dzisiejszym

Dziękuję WAM :D

 

Wiecie co płakać mi się chce. :(

Dzisiaj jest jakiś straszny dzień. Zaczął się cudownie a zakończył fatalnie. Rano byłam w Starostwie wybrałam zawiadomienia o wszczęciu postępowania o pozwolenie na budowę. Myślałam, że będzie coś szybciej, a to o!!!! Sąsiad powiedział że mi nie potwierdzi przyjęcia pisma on musi mieć to dostarczone przez pocztę, a poza tym musi się zastanowić czy mogę włączyć się do studzienki kanalizacyjnej która jest w granicy itd. Moje marzenia o rozpoczęciu budowy w tym miesiącu pękły jak bańka mydlana.

:-? Zadzwoniłam do wykonawcy i przesunęłam termin wykonania fundamentów na koniec kwietnia. Mam nadzieję że na ten czas będę miała sprawę papierkową za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta!

Tylko spokojnie! Musisz się przygotować na takie niespodzianki niestety.

U Ciebie chociaż mówią, że się zastanowią...

A u mnie było tak, że powalony sąsiad podpisał zgodę na podłączenie prądu ze słupa na jego działce, po czym jak przyszedł fachman na robotę - to pogonił gościa. Chcieliśmy mu zapłacić za zniszczony ogródek (czyli zdeptaną trawę, w zasadzie klepisko) ale nieeee. Nie dał i już!!

A teraz się bujam z zalegalizowaniem nowej trasy przyłącza!! I szlag mnie trafia!! Jeżdżę jak ta kretynka do Łańcuta i z powrotem, bo to nie pasuje, czegoś brakuje... eeee, lepiej nie mówić, bo mi ciśnienie rośnie.

Pozdrawiam wszystkich cieplutko

I odpiszcie mi na moje pytanie o okna: czy zabezpieczaliście je jakoś przed kradzieżą? Oczywiście miałam rację z tą obsuwą montażową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Drogie,Wspaniałe i Cudowne Panie w dniu Waszego święta.

Życzę Wam wszystkiego co NAJ..... i przepraszam że tak późno :oops: :oops: ale widocznie zaraziłem się od januszka i też jestem zaciorany :wink: :D

A tak naprawdę to zakończyłem w tamtym tygodniu pewien etap mojej pracy zarobkowej i teraz czas organizuje mi rodzina :cry: (czytaj: będe pracował po 12 godzin za darmo :( :-? :D )

 

do Aniki myślę że podałem dobry adres, ale zawsze są kłopoty z moim niedostawcą usług internetowych, spróbuję wysłać jeszcze raz na priwa.

do RS i januszka (i chyba do mnie) :wink:

PAPIEROWE LWY :lol: :lol: :lol: :wink:

 

do AnetyS

Głowa do góry, niema tego złego coby na dobre nie wyszło.

A sąsiada w imadełko :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta :)))

Bez paniki!!! Weź, przemyśl Z CZYM zastartować do gościa.

Jak sie nie da z dużą flachą, to może na "wodę z cudownego źródełka" ( mam - poważnie). Idź do domu, moze zona mądrzejsza. Ze starszymi ludzmi trzeba pogadać o pogodzie, a potem o interesach...

Zorientuj sie czy ON ma faktycznie do dyskusji, jeśli ta studzienka jest w granicy?

Nie rezygnuj. Ja dopiero złożyłam kwity, a na poczatek kwietnia jestem umówiona na fundamenty i mam nadzieję że tak bedzie.

Najwyzej tydzień obsuwy, ale potem pełna parą.

Poza tym łażę do banków w wiadomych celach, jakoś mówią, żem biedna :((

Małżel dziś zaliczkował stal w dobrej cenie, ale gdzie ją złożyć???

Działka nieogrodzona, skuta sniegiem.

 

Facety nasze :D :D :D

Te z 1. i 2. zmiany.

Tez b. dziękuję za zyczenia. Bardzo miło jest nam babom, jak takie kotecki o nas pamietają, haha haha :)

A terozki ide se przemysliwać, gdzie mam dać kaloryfer, który mi nijak w salonie nie chce się zmieścić.

Muszę "uciąć" kawałek okna balkonowego :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...