Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

stronka super (bo mnie nie widać zbyt często) a w ogóle taki półmrok te sprawy :oops: ,te z lewy (papierowe) :D :D

strona z futerkami zakazana dla naszych pań, zamiast futerka piec kondensat, kominek, płytki, i basta (musimy być twardzi :evil: ) zwłaszcza przy rozwalaniu ścian :D :D :D

co do wentylacji jestem do dyspozycji

a z tym ciągiem,

ale się porobiło wiesz że mialem problemy z wilgotnym kominem ( nie z tym :oops: :p :p :p ) mam przekrój 400 miałem zastosować wkład stalowy a tu banga mnie oświecił albo ogłupił bo jak włożę wkład stalowy to przekrój zmaleje :-?

cholera chyba rozpieprze ten co mam i kupię ststemowy ale przekrój max jest 300cm2 i co robić ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janon: ta sypialnia to Twoja???? Rany! Futro super!! Przytargam moją lepszą połowę do kompa i pokażę mu, jak żony się kocha!! A Wy Panowie, co? Boicie się pokazać swoim paniom, jak romantycznie może być? Wolicie ściany burzyć? Spotkanko się wykombinuje jeszcze jedno (połówki obowiązkowe) i zobaczymy. Moja drukarka zdjęcia drukuje, futerka wyszły rewelacyjnie. Jak żywe! No nieee! Ściany burzyć!

A w ogóle to co Wy tu wypisujecie. To z kominami są takie problemy?? Muszę w takim razie chyba jeszcze raz przemyśleć sprawę kominka. Ja myślałam, że po prostu wsadza się wymiarowego klocka, a on już sam sobie działa. Najwyżej później znowu i znowu. A tu okazuje się, że rozwalić komin można. Wielkie dzięki. Jak mam ten komin upilnować??

Tampiko: musiałam wczoraj gwałtownie się ewakuować (stąd raptowny koniec rozmowy). Wiem już, że Wojtka wczoraj nie było u Ciebie. Mobilizuję go, bo codziennie będziesz się robić na ubóstwo?

Kseruj wszystkie stronki o zabudowach. Wychodzi mi z kosztorysu, że czego nie wybuduję, nie kupię. Pomysły są, tylko gorzej z technologią wykonania. Kurczę, było uczyć się na jakiegoś stolarza - budowlańca, sprawa byłaby z głowy. Albo męża wśród rzemieślników szukać. A teraz za późno. :-?

Tatanka: namiary na privie. Kontaktuj się, kontaktuj...

Po bankach na razie nie łążę, ale jak przyjdzie pora, mam nadzieję że Pan Mąż cóś u siebie przyłatwi (po dobrym procencie :wink: ). A przydałoby się, przydało...

Słuchajcie, w ogóle mam okienny problem. Czytałam ten wątek na forum (rany: 22 str.! :o ) i mniej wiem, niż wiedziałam. Chyba pomieszałam wszystko. Zdecydowałam na drewno - więc pierwsza decyzja za mną. Dałam sobie spokój z dywagacjami nt. komór, szyb, wzmocnień, zbrojeń i jakiś tam innych badziewi. I tak nic z tego nie wiem. Okna w ogóle mam nietypowe, będą dwukolorowe (dąb w środku, zieleń na zewnątrz), więc kasy mi pożrą solidnie (łuków mi się zachciało, psiakrew). A w ciom dieło: jak macie namiary na firmy okienne drewniane - podzielcie się. Strasznie bardzo się nie spieszę, bo najpierw tynki chcę zrobić, ale zamówić bym mogła, niech nabierają mocy urzędowej i niech w końcu wiem, ile to będzie kosztowało. Bo może marmury dam na podłogę w salonie zamiast płytek :p ?

 

A w ogóle, to miłego dnia. Słuchajcie, idzie wiosna. Anetko: widziałaś? Nie taki diabeł straszny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani!

 

Ja gorąco apeluje o podpisy pod zdjęciami. Kto jest kto?????

Widać impreza była bardzo udana. Jadła i napitku nie brakowało. Chumorki dopisywały. :D :lol: :lol: :lol: :D :lol: :lol: :D :wink:

 

Czy czuliście dzisiaj w powietrzu WIOSNĘ ?

ńie mogę się już doczekać ..... wiosny oczywiście.

Pozdrawiam nowoprzybyłych forumowiczów..

 

Pozdrowienia Paty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazcie sobie ze postanowiłam narysowac ten regalik.Rysowałam w poscie 2 godziny nawiasiki i kreseczki coby było wszystko dokładnie.Pod spodem wymiary i z jakich materiałow i ilosci z cenami. Ślicznie mi to wyszło i zadowolona że zabłysnę w Waszych oczach , pyk podglad a tu :o Qzwa wszystkie moje cegiełki przy brzegu :( Widać nie da sie tego tutaj narysować :( Buuuuuuu.Jak ktos chce to adresik na priv i wysle poczta kserówke.Niech stracę :wink:

I znowu jestem wściekła :wink:

Januszek dzieki za zaproszenie ale cioram cały czas,ale może kiedyś :-?

Janonale łoze super, pofiglowałby w takim :D

BrzozaAle jesteś fachura, nie tylko w budownictwie-podziwiam,stronka fajna ale ja jakaś taka niewydarzona :lol: ale cóż jaki kto jest tak wychodzi na zdjeciach hahaha.Dziekujemy za trud .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie ludeckowie mili!

Ja w temacie kredyciku. Otóż oprocentowali nas na 3,7% w szwajcarach, płaci się 2% prowizji i do momentu ustanowienia hipoteki trza zapłacić ubezpieczonko owego kredyciku. Za cały rok z góry niestety, ale potem oddają niewykorzystaną część.

A formalności trwały moooże ze dwa tygodnie ale Święta BN i Nowy Rok po drodze był.

pozdrówka i powodzenia w ganianiu po bankach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS: to Dzień Panów nie jest 30 września??? :oops: To ja bardzo, bardzo Was Panowie moi przepraszam. Sama nie wiem, jak ewentualnie mogłabym naprawić to moje straszne faux pas. Pomyślę...

Najlepsze życzenia więc, duuuużo wytrwałości i cudownych, wyrozumiałych inspektorów nadzoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty: napisy pod zdjęciami? A to już trzeba się domyśleć :p Było przyjść na spotkanie? Myśmy musieli zgadywać :D Ale tak serio, poczekaj trochę, ta stronka się wygładzi i zostanie pouzupełniana, wtedy wszystko będzie wiadomo. Brzoza na razie chciał tylko szybciutko pokazać zdjęcia tym, którzy byli, a ich jeszcze nie mają. Cierpliwości... Będzie co oglądać i czytać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piredziu jeszcze nigdy nie dostałem kwiatka

chhhhhmmmmmm chociaż

czy kukurydza to kwiatek czy owoc ?

bo jesli kwiatek to i owszem :D :D :D

pamiętasz Anika :D :p :p :p

 

jakoś nie czuję się rozwydrzony no chyba że:

popraw kontakt, krzywo plytka, sciana nie tu, dom za mały, czego tak mało zarabiasz, gdzie moje futerko.

tak tak kochanie już robię.

 

:D :p :p :D :lol:

 

ryflowany powiadasz zapytaj w ntb lub wepa a może w nowym hipersuperextra markecie RCMB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek: oczywiście, że kukurydza to taki szczególny kwiatek, wręczany przy wyjątkowych okazjach!

 

Biedny jesteś, rzeczywiście. To możesz obchodzić swój dzień 2 x w roku. Tylko dlaczego nie robisz od razu PORZĄDNIE :wink: Nie musiałbyś poprawiać :p

Widzę, że masz w domu ostatnie zdanie: Masz rację, kochanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS ja nie mówię że kolba kukurydzy tylko miseczka :lol: :lol: :lol:

a moje szczęście dozgonne daje mi nie tylko papu ale i tak coś do rymu :oops: :oops: :) :lol: :D

dobra skoro tego Wszyscy chcą to mozemy ustalić że 10 marca będzie dniem januszka

(przyjmuję prezenty spóźnione) :p :p :p

zawsze robię porządnie :evil: :evil: i ngdy nie poprawiam tylko małżel raz chce tak a raz inaczej (zresztą gdyby zawszebyło tak samo byłoby nudnie :oops: ) :lol: :lol: :lol:

 

RS na co ci styropian ryflowany, fundamenty już masz? czy moze inspekcja kazała przestawić. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...