Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Budowa w Sędziszowie Młp. Rozglądam się za drewnem na więźbę. Slyszalem, ze niektorzy zamawiają drewno z okolic Zamościa, Lubaczowa (Oleszyce), Bieszczad itp. Cenowo korzystnie i lepsza jakość drewna niż u nas. Jodła lub sosna. Czy może ktos polecić. Jak wygląda sprawa transportu. Pozdrawiam.

 

Ja miałem z Czarnika. Jestem bardzo zadowolony co do jakości (jodła, bez kory), ceny (najtaniej)i transportu (gratis 50 km). Nikt lepszej ofrty mi nie dał. Szukalem od Tarnowa po Lublin i Dynów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

DAFIT co do przyłączy to mała u nas robić firma z Błazowej KLIMA ale ostatecznie byli bardzo zajęci i podali nam telefon do jakiejś innej firmy z RZESZOWA. Jak uda mi się skontaktować z mężem to napisze numer na forum puki co daje namiar na firmę KLIMA

"KLIMA" Kruczek J. Woźniak T Spółka Jawna; 36-030 Błażowa, ul. Witosa 4a

Telefon: (017) 229-03-33l

 

witam

 

śnieżynka dzieki za namiar, twój mąż wczoraj juz mi podał nr do tej drugiej firmy,

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Budowa w Sędziszowie Młp. Rozglądam się za drewnem na więźbę. Slyszalem, ze niektorzy zamawiają drewno z okolic Zamościa, Lubaczowa (Oleszyce), Bieszczad itp. Cenowo korzystnie i lepsza jakość drewna niż u nas. Jodła lub sosna. Czy może ktos polecić. Jak wygląda sprawa transportu. Pozdrawiam.

 

Ja zamawiałam koło dynowa ,jodła - polska, pan dowoził na miejsce.To było 2 lata temu nie wiem jak teraz. zostawiasz ksero zestawienia ktore masz w planach.

Namiary na priv

 

DAFIT napisał:

czy moze mi ktos podac numer tel albo jakis namiar na firme ktora wykonuje na zlecenie Zakładu Gazow. przylacz gazu, chce popytac jak to wszystko wyglada od strony wykonawcy a nie zakladu

 

Chyba jesteś zdeczko zestresowany :wink:też tak miałam . Tam ci za wiele nie powiedzą.Oni wygrywają przetarg, robią swoje, (ty musisz sobie sam zamontować skrzynkę bo jak nie to ci za to doliczą) i do widzenia.

Ty do końca roku ,musisz zrobić wewnętrzną instalację (,przez uprawnione osoby) zakładasz starą kuchenkę gazową ,wtedy zakład gazowniczy zakłada ci licznik. Płacisz abonament który wynosi 20 zł co 2mies . i cieszysz się że masz kolejny problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zestresowany nie jestem, stresowalem sie gdy zalatwialem prad niby bylo wszystko ok a trwalo to ponad poltora roku, teraz poprostu chce sie wszystkiego dokladnie dowiedziec i dlatego procz info z zakladu gaz. chce takze znac opinie wykonawcow, wczoraj zadzwonilem do jednego ktory wszystko mi wytlumaczyl teraz ide do ZG porownam to wszystko i zaczynam zalatwiac gaz

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - obym tylko zdążył się wyspecjalizować :) Z każdym dniem idzie lepiej.

Niezły pomysł podsunęła koleżanka wiolasz - filmiki na youtube - coś znalazłem i po obejrzeniu kilka praktycznych rozwiązań się pojawiło.

Dzięki za pomysł!

 

Szukałam tych filmików, ale nie potrafię ich odnaleźć :oops:

Proszę podeślij linka do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie.To moj pierwszy wpis,planuje na wiosne rozpoczecie budowy w Dynowie APS-a 55.Mam pytanie,jesli sie ktos orientuje,gdzie na podkarpaciu mozna najtaniej kupic beton i bloczki fundametowe ?

 

Witaj Bimber20 - fajny Nick - ja pochodzę z Harty więc regionajny i na czasie

 

Betonem się jeszcze nie zajmowałam ale bloczki spróbuj wycenić w DOMBUDzie z Żołyni i u Pana Kopacza z Lutoryża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - to nie to co było kiedys w stanie wojennym

na kartki przysługiwała flaszka na miesiąc na łeba i trzeba sie było jakoś ratowac ...

technologia produkcji wysokoprocentowych napojów z buraka, ziemniaka czy pszenicy była dość rozwinięta wszędzie

pamietam - w moich stronach przeganiali wtedy cukierki ...

/biedne dzieci :-? /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie! właśnie wróciliśmy od faceta- podpisaliśmy umowę przedwstępną na zakup działki !!

a więc wieś :-)

działka ma 6 arów- w pełni uzbrojona, z drogą dojazdową, z pełnym uzbrojeniem- w Pogwizdowie Nowym :)

mierzyłam dzisiaj wszelakie potrzebne odległości do niej- i tak z bloku, gdzie teraz mieszkamy- 4 km, do szkoły, gdzie będzie od września chodziła nasza córka- 6,5 km, i tyle samo do teściów, a do moich rodziców- 8 km

cieszymy się bardzo, euforia jest niemała, a chcemy się nacieszyć tym etapem, zanim przejdziemy do kolejnego- papierologiczno- budowlanego, który pewnie nie będzie taki beztroski jak dzisiejsze odczucia :-)

weekendowe pozdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę!

szczególnie bimber 20

 

no dziś to zająłem się samochodem w środku...jak ja mogłem dopuścić do tego... :evil:

 

gosja : gratulacje. nie martw się. papierologia nie jest straszna. jak lubisz załatwiać i biegać i orientujesz się odrobinę w procedurze do pozwolenia na budowę to rób to sama. jak nie to zleć komuś całą papierologię- nieco drożej ale masz święty spokój- chociaż też nie zawsze.

 

jak myślicie? puszczać już wodę, czy jeszcze za duże ryzyko?

pozdrawiam wszystkich[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie! właśnie wróciliśmy od faceta- podpisaliśmy umowę przedwstępną na zakup działki !!

a więc wieś :-)

działka ma 6 arów- w pełni uzbrojona, z drogą dojazdową, z pełnym uzbrojeniem- w Pogwizdowie Nowym :)..... jak dzisiejsze odczucia :-)

weekendowe pozdrowienia!!

 

witaj sąsiadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z okazji Dnia Kobiet - Paniom życze spełnienia marzeń i duuuzo duzo humoru ! :D

 

 

ale sypie !

miała byc wiosna a wróciła zima - bielutko wszędzie - jak w styczniu

 

 

Boguś - mozesz zaryzykowac - lecz przed przewidywanym znacznym spadkiem temperatur /potencjalnym/ - zostaw kapiący kran i kibelek zasyp solą /o ile masz biały montaz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dziękuję za życzenia z okazji Dnia Kobiet.

 

Mam prośbę. Kto z was wie, gdzie można kupić folię o grubości 0,8 - 1,00 mm (szer. 50 cm) do izolacji poziomej fundamentów .

W moim miasteczku nie ma. Na Allegro znalazłam, ale dochodzi cena za transport. Może ta folia jest gdzieś bliżej (okolice Rzeszowa). Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...