Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

snieg po wczorajszej popołudniowej śniezycy /w nocy tez chyba troszke dopruszyło/ teraz topnieje w promieniach słonecznych

ale Andrzej Zalewski z ekoradia twierdzi, ze w przyszłym tygodniu zima znów pokaze pazur - sypnie sniegiem i troszke przymrozi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dafit, ja tez gratuluje ślicznej córeczki. Jak ma na imie?

Pozdrawiam.

 

witam

 

Oliwia Izabela :)

 

a mnie rozebrała choroba i na kilka dni zanim sie wykuruje przenioslem sie dorodzicow zeby młodej nie zarazić czymś,

 

dzis maja przyjechac poprawic elektryke i mam nadzieje ze wkoncu bedzie wszystko ok

 

no i naprawione :) nareszcie mam wlasny prad, po ponad roku zalatwiania udalo sie,

 

 

p;ozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich potrzebujemy namiarów na bloczki fundamentowe i na stal za jakąś fajną cenę. czekam na sygnały. Będziemy wdzięczni za namiary. pozdrawiam cieplutko.

 

Witam

 

Jeśli chodzi o stal to bardzo polecam firmę Promat z Rzeszowa, ostatnio kupowałem tam po 2000 zł z transportem.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Vickey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A u nas już kanalizacja na działce, woda na działce, prąd się robi :), teraz zabieramy się za rozprowadzanie tego wszystkiego w fundamentach. Może macie namiar na jakąś firmę, która zajmuje się takimi sprawami - chodzi nam głównie o kanalizację :).

Sezon się zaczyna, a dla nas zapowiada się wyjątkowo gorąco - chcemy w tym roku zrobić przynajmniej stan surowy zamknięty, zobaczymy czy się uda, a na wakacjach czeka nas jeszcze jedno ważne wydarzenie :D .

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

Vickey :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojan

mała podpowiedz co do projektu

szukaj taki, który bedzie miał kuchnie od wschodu / aby np. poźniej nie zadawc pytań typu "czy kuchnia moze byc od południa" / jak niektóre Panie z tego forum, które juz kupiły projekt a poźniej konstatuja ze projekt niby dobry tylko strony świata wypadałoby przestawic ... albo droge zamiast od południa przeniść na połnoc, itp.

p.s.

jestes rodzaj meski czy zeński - bo nie wiem jak sie zwracac ... ?

... a na wakacjach czeka nas jeszcze jedno ważne wydarzenie :D .

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie

Vickey :)

domyslam sie ze chodzi o poród ...?

z jakiego znaku zodiaku będzie przyszła latorośl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie ze chodzi o poród ...?

z jakiego znaku zodiaku będzie przyszła latorośl ?

 

Brzoza

 

Nie chodzi o dziecko :), wszystko w swoim czasie, póki co postanowiliśmy wziąć ślub. i powiem Wam, że papierków wcale nie jest mniej niż przy załatwianiu pozwolenia na budowę :roll: trzeba się nieźle nagimnastykować. Ale jak w każdym przypadku dla chcącego nic trudnego :).

 

Pozdrawiam serdecznie

Vickey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...póki co postanowiliśmy wziąć ślub. i powiem Wam, że papierków wcale nie jest mniej niż przy załatwianiu pozwolenia na budowę :roll: ...

Vickey

no, to sie troszke pospieszyłem :D

trzymam kciuki aby przezwyciezyc opór materii /urzedniczej/ przy załatwianiu spraw !

 

pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojan

mała podpowiedz co do projektu

szukaj taki, który bedzie miał kuchnie od wschodu / aby np. poźniej nie zadawc pytań typu "czy kuchnia moze byc od południa" / jak niektóre Panie z tego forum, które juz kupiły projekt a poźniej konstatuja ze projekt niby dobry tylko strony świata wypadałoby przestawic ... albo droge zamiast od południa przeniść na połnoc, itp.

p.s.

jestes rodzaj meski czy zeński - bo nie wiem jak sie zwracac ...

 

 

Brzoza normalnie rozbawiłeś mnie do łez :D

Pozdrawiam budowlańców :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojan

p.s.

jestes rodzaj meski czy zeński - bo nie wiem jak sie zwracac ...

 

Jak najbardziej - jestem męski :D :D Na imię mam Andrzej.

A Twoje sugestie co do projektu biorę pod uwagę,bo nie czuję się na siłach coby przestawiać strony świata (chociaż jeszcze jakieś 10 lat temu to kto wie .... ? )

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam jakiegoś hydraulika albo ekipy do zrobienia instalacji C.O. Czy znacie jakąś godną polecenia ekipę? Rejony Tarnów, Jasło, Dębica itp. Zaznaczam, że jest tam trochę komplikacji więc musi się znać na tym co robi

 

Dzwoń tu: 509 692 398

 

Robili u koleżanki i była zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...