Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jasne, myślałby kto, robota Ci tylko w głowie :wink: Uhm. A co, nie można połączyć jednego z drugim? Jaki problem zresztą? Ty będziesz cioroł, a my poimprezujemy u Ciebie na budowie. A i jeszcze pokażemy Ci (mam na myśli damską część) co od razu zmienić, bo inspekcja Ci nie odbierze. :p

A poza tym, kto wymyślił dzień januszka?? Ja nie mam czasu na głupoty :p :) :lol: :D

A wracając do styropianu: fachowcy polecają go również do ocieplenia ścian. A dlaczego fundamenty ociepla się nim, natomiast ściany niby nie? Odrzucając oczywiście różnicę cenową, całkiem to rozsądnie brzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS: pomyśl, co ten januszek zrobiłby bez nas? Teraz po prostu rozwali to ocieplenie, położy nowe i spoko. Nie będzie denerwował się do końca życia. Przed wylewem i zawałem ustrzegliśmy go! Tacy jesteśmy jego przyjaciele!

 

Januszek: myślę, że jak się postarasz, to coś na pewno będzie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... Panowie, Panowie :oops:

Pisząc o damskiej części miałam na myśli damską część naszej grupy! Znaczy nas, Wasze drogie kobiety forumowe (podkarpackie dodam, coby niejasności nie było!!!). I właśnie my kobiety pokażemy Januszkowi na imprezie z okazji dnia januszka, jak ma robić (no bo on musi ciorać :p ), żeby inspekcja była zadowolona jak w niedzielę przyjedzie odebrać robotę. Na zasadzie: kobieta kobietę rozumie. Poniali czaczu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM !

 

JANUSZEK - aleś sobie świeto zainterpretował - nie za dużo świąt w Polsce jest a ty jeszcze własne dni chciałbyś mieć haha.

 

ANIKA - coś piszesz, że poza zdjęciami będzie można coś czytać - ktoś może nagrywał na imprezie słowa i czyny?

 

Poza tym pozdrawiam wszystkich pozostałych Podkarpackich Budowlańców - nie ustawajcie w boju wiosna tuż tuż, ja kończę bo jeszcze troszkę muszę się pobawić w pracy nad ofertami słonecznymi i ciepłymi.

 

Ostatnio w lesie głogowskim szła ładna dziewczyna i strach ją przeleciał - PROSZĘ WSZYSTKICH O UWAGĘ W LESIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skoro tego Wszyscy chcą to mozemy ustalić że 10 marca będzie dniem januszka

(przyjmuję prezenty spóźnione) :p :p :p

 

 

a tu Ci Januszku mój miły udowodniłam, że to Ty wymyśliłeś!!!!!

 

HA!!

 

Wy do domków, a ja pracować znowu muszę!!! Znowu 12 godzin buchnie, jak nic. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, faktycznie, pozostaje mi się tylko przyznać, że jedno mi w głowie :oops: :lol: . Ale cóż z tego???

Nie ma innego wyjścia (Januszek, nie zauważyłam Twojego wcześniejszego postu, tego przed Wojtkiem).

 

Wojtku: dokładnie to chcę powiedzieć. Mój aparat nagrywa również filmiki :p

 

RS: Ty pomyśl lepiej o ociepleniu tego wieńca wełną. I wygodniej Ci będzie, i ekonomiczniej.

 

Januszek - rychtuj lepiej ogród (huśtawka!) na czczenie dnia januszka. Bo faktycznie dzień szakala z tego wyjdzie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIKA - no pewnie że cię wesprzemy w potyczce z silnym Wikingiem Januszkiem, który chce motać biedne Białogłowy i siłą zmusza do zmiany wypowiedzi haha

 

JANUSZEK - puść kobietę przodem .......

 

Trzymajcie się bo skrecam teraz na forum żuzlowe bo nic nie wiem co się dzieje bo rabotajem .

 

Dla wszystkich lubiących dobre seriale - dzisiaj na TVN 23.50 polecam

" 6 i pół stopy pod ziemią " - saga rodziny grabarzy w moim prywatnym rankingu na równi z Tonym Soprano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek ja te duże futerka to tak dla zmyłki :-? , wiadomo przecież od dawna że małe futerko jest piękne :lol: :oops: mała rzecz a cieszy :lol:

 

Tampiko gratuluje autka niech ci długo służy i sprawnie po budowach jeździ

 

Anika Tampiko sypialnia niestety nie moja :cry: :-? :cry: ,

nawiasem mówiąc to się zastanawiam ile się w takim futrze moli zalęgnie po paru latach, trzeba by było systematycznie niezłe charce i figle :oops: na nim uskuteczniać aby do tego nie dopuścić :lol:

tak wygląda qrde molhttp://users.interblock.pl/~dimat/gify/gify/zwierzeta/owadki/10.gif

 

Baru nie bałaś się ATS, ja chyba wezmę zł, czy tak ogólnie Multibank jest OK.

 

Panowie dziś nie jest 8 marca no to cyk nasze kawaleryjskie :) ... i niech żyją nam :lol: http://www.bardimex.com.pl/czyste/butelka_absolut.jpg

Wypijmy za to, aby nam zawsze się kochać chciało i pieniędzy nie brakowało!

Wypijmy więc, bracia - Słowianie! Nie dla pijaństwa, lecz jedynie żeby nie odwyknąć. i niech życiodajny trunek rozleje się po peryferiach cielesnych.

http://www.polmoslancut.com.pl/nowa/i_produkty/bialadama.gif

Wypijmy za to, byśmy mieli tyle zmartwień, ile kropli pozostanie w naszych kieliszkach

 

a tu zapasik na pozostałe dni roku...

http://www.bardimex.com.pl/data/firma01.jpg

 

RS oświeć mnie z tym styropianem bo ja pierwsze słyszę :o :o :o

a za tydzień podpisuję umowę z wykonawcą :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...