Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Muszę zacytować klasyka : " i cały misterny plan w p....u " :evil:

Pokręconej Wiery nie będzie.Dlaczego ?

Po szczegółowej analizie mapki działki okazało się,że w jej pobliżu biegnie gazociąg :o ,który ma piętnastometrową strefę buforową i w związku z tym 9,5 metrowy pas mojej działki praktycznie nie jest mój :evil: bo nic tam nie mogę wybudować :evil: Sprzedawca gruntu - czyli miasto - olał kupującego - czyli mnie :D i nic na ten temat nawet nie pisnął przy przetargu :evil: Na Wierę brakuje miejsca. :(

Całe szczęście został mi jeszcze pas ziemi, na którym coś sensownego się zmieści :D

Tak że zasuwam w net przeglądać projekty ....

Tyle wiadomości na dziś :D

Pozdrawiam.

Witaj Wojan a po co Ci jakaś Wiera ? Nie ma jakiejś Anki albo Dorotki? :lol: Ja mam dom w tamaryszkach chociaż tamaryszki mi się nie podobają a dom i owszem. Życzę udanego wyboru :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

Na naszej Grupie mało jest o sporcie, czasem przewijają się tematy żużlowe ale ja z innej beczki :) - po wczorajszym zwycięstwie Asseco Resovii nad AZS Częstochowa siatkarze Resovii awansowali do strefy medalowej Plus Ligi!!! To duży sukces dyscypliny zespołowej z Podkarpacia. Mam nadzieje że ta batalia zakończy się medalem. Rzeszowska siatkówka wraca na solony. :)

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Pią, 27 Marzec 2009 08:42 Temat postu:

No i się udało!!!

Przegrać dwa sety w fatalnym stylu i... podnieść się wygrywając mecz z drużyną nadzwyczaj zmobilizowaną - BEZCENNE.

Czewa pokazała że jest z drużyną z charakterem i zwycięstwo z nimi w trzech meczach play-off zasługuje na uwagę.

_________________

Buduję Niewielki M05aL - wykończeniówka

Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

Komentarze do Niewielki Pedzelito - dziennik budowy

 

No Pedzelito pięknie to napisałeś.

Osobiście uważam, że dopiero teraz zaczną się schody. Oglądałem też wczorajszy mecz i jeśli Sovia będzie dalej tak nierówno grala to z ZAKS-ą bedzie bardzo ciężko.

Ale optymistą jestem i licze na finał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że z Kędzierzynem będzie łatwiej niż z Czewą. Choćby dlatego że w sezonie przegraliśmy z nimi dwukrotnie i rewanż w play offie będzie sromotny! :)

Tylko dlaczego zdarzyły sie wczoraj te dwa pierwsze sety oddane bez walki? Drużyna cały sezon szykowała formę na play-offy. Zwycięzców ponoć się nie sądzi ale ja pytam dlaczego...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

powiedzcie mi jak lepiej robic, chodzi mi o wykonanie kanalizacji i wody w domu, jedni wykonawcy mowia ze lepiej robic przed tynkami a inni ze lepiej po tynkach,

 

ci co mowia ze lepiej po tynkach twierdza ze gdy zrobi sie kanazlizacje i wode wczesniej to pozniej ludzie od tynkow moga zniszczyc juz istniejaca instalacje,

 

natomiast inni mowia ze lepiej przed tynkami bo pozniej po tynkach mozna uszkodzic instalacje elektryczna

 

napiszcie mi swoje zdanie na ten temat

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego gdzie prowadzisz rury ...

jesli "lecisz" z rurami po ścianach - to tynkuje sie przed kanalizacją- dlatego ze tynkarzowi jest trudno zatynkowac sciane za rurami

ja miałem rure w bruździe - tynkarza nic nie trzymało - wiec tynkowałem przed kanalizacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie budujący :)

Widzę, że czekających na prawdziwą wiosnę jest coraz więcej. My nie możemy wejść na działkę, bo nie dość, że jest mokro, to nawet śnieg nie zdążył stopnieć - KOSZMAR!

A jeśli komuś marzą się brzózki to akurat mamy na zbyciu jakieś 200 sztuk :) Tylko, że trzeba je sobie przyjechać i wykopać (mają od 3- 7 lat). Bo w przyszłym tygodniu już nieodwołalnie je wycinamy - co za dużo to nie zdrowo. Jak je jesienią wycinaliśmy wydawało się, że takie spustoszenie zrobiliśmy, a tu jak przyszło co do czego to trzeba jeszcze raz tyle wyciąć (ale takie są skutki pozostawienia samosiejki brzozowej na 40 arach przylegających do lasu przez jakieś 10 lat). A w końcu kolektory muszą mieć dostęp do światła, a dach też nie powinien być zbyt zacieniony, bo się zazieleni :)

A mam jeszcze prośbę, jakby ktoś miał namiar na dobra ekipę do układania dachówki ceramicznej to proszę o namiary. POzdrawiam wszystkich i życzę anielskiej cierpliwości dla tej kapryśnej pogody :) K

 

 

 

oj Kasiu, jak bym chciała kilka tych brzózek, ale....narazie na jeszcze nie swoim nic nie mogę uuuu!! a teraz- nawet balkonu nie mam, żeby se cokolwiek zasadzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no to muszę się pochwalić; dziś dom ożył tzn. po raz pierwszy z komina poszedł dym! :D

tak więc zima wygoniona, instalacje nawodnione, co popracowało, styropian prawie skończone układanie, teraz czekamy na wylewki. mam nadzieję że za tydzień będę się nimi chwalił. :p

 

a ogólnie to piękny dziś dzień był, i jak widzę z oszałamiającej frekwencji większość z dobrodziejstw pogody wiosennej korzystała.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...