Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ŻYCZĘ WSZYSTKIM TU ZAGLĄDAJĄCYM RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Mój sąsiad zgodził się w końcu na kopanie na jego posesji ciekawe co go przekonało :) Moje wszystkie papiery u architekta 8) Zobaczymy ile teraz będziemy czekać. Może czeka nas niespodzianka i będzie szybko. Wojan odzwij się co udało Ci się załatwić. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Całej Grupie Pokarpackiej ... :

 

Z świątecznego korzystam zwyczaju,

By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju

I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością

By święta napełniły wam duszę radością

Czegóż jeszcze Wam życzę?

Zdrowia i dostatku!

Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!

Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,

Spełniającej życzenia małej złotej rybki

Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna,

Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,

Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,

Dywanów latających i talentów licznych.

Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,

Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych.

Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,

Poklasku i uznania i awansów licznych.

Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,

Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,

Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,

A w południowych Indiach plantacji herbatki.

Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie

I innego schronienia w wybranej krainie.

Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,

Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.

Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,

I życia w stanie choćby lekkiej euforii.

Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,

Dużo radości z życia i wiecznej młodości!

 

Agnieszka

 

http://www.geobid.com.pl/aktualne/w/jajka2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ile płaciliście za wykonanie instalacji elektrycznej, interesuje mnie cena za punkt z materiałem (bez ewentualnie bez). Co definiuje sie jako punkt? Czy jest to dowolne wyprowadzene kabli? Czy oswietlenie liczymy 2 razy, doprowadzenie kabli do zarówki i do wyłącznika?

Z góry dziekuje za odpowiedzi, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

zwykle elektrycy liczą pkt jako: gniazdko= 1pkt

włącznik plus odbiornik = 1pkt

rozdzielnia odrębna cena.

moi powiedzieli cenę za pkt ale nie chciało im się liczyć i powiedzieli ile za całość- mi pasiło więc wszystko rozwiązało się w dżentelmeńskiej atmosferze. :lol:

 

podobnie inst. wod- kan; pkt = ciepła woda, zimna woda +kanaliza

ale: zimna woda +kanaliza to dalej pkt.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam tylko na chwilkę i oprócz przywitania ma jak zwykle zapytanie :oops: . Jakie drzwi wejściowe kupujecie , w naszym przypadku drzwi wejściowe są od północy ( wiatry, deszcze ) i dlatego bardzo mało będą zadaszone , czy zdecydowalibyście się na drewniane czy raczej blacha to lepsze i pewniejsze rozwiązanie. Jak się sprawują wasze drewniane drzwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną grupę. Słuchajcie dostałam dzisiaj WZ! Wreszcie! Po 3,5 miesiącach czekania hurra :lol: Teraz podrzucę architektowi WZ i reszta w jego rękach aż do pozwolenia. :) Mam nadzieję że zmiany które ustaliliśmy są odpowiednie ale zawsze ma się jakieś wątpliwości. :-? Dzisiaj wymyśliłam okna bez szprosów jednak bez :roll: Moje tulipany w przysposobionym ogródku blokowym są piękne :D Byłam dzisiaj na basenie i rozkłada mnie spanie. Ale było super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świetach.

Derbi ja czekalam na wz 9 miesiecy !!!

U nas zaczely sie prace ogrodowe. Rozwiezlismy 2 sterty ziemi, i powoli szykujemy sie do sadzenia tui.

Ja płaciłam 25 pln za punkt elektryczny. + materialy. Moze tak za 156 punktow (schodowe liczy sie inaczej), rozdzielacz i cala reszte dalismy po rabacie 3.5 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę!

 

Dzisiaj na Podpromiu pierwszy z meczów o Wielki Finał Mistrzostw Polski w siatkówce!!!

Gramy do trzech zwycięstw. Obecnie, po meczach w Kędzierzynie Koźlu jest stan 1:1. Nasi siatkarze stoją przed wielką szansą. Oby sprostali zadaniu dzisiaj a jutro potwierdzili swoja wyższość nad rywalami i wygrali obydwa mecze! Może jutro będziemy się cieszyć z historycznego wyczynu siatkarzy Resovii... Oby...

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ja też za naszą SOVIE trzymam mocno kciuki.

a teraz coś u mnie . dzisiaj wybrałem papiery z ZUD-u i wysłałem do projektanta. myślę że w przyszłym tygodniu wyskoczę o pozwolenie .. będzie super jak bym w czerwcu zaczął budowę.. aaaaa

tak do grupy zapytam : nie ma ktoś z was jakiejś ekipy murarzy, potrzebuje dobrych ludzi do murów w miarę nie drogich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...