Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Janon: ta sypialnia to Twoja???? Rany! Futro super!! Przytargam moją lepszą połowę do kompa i pokażę mu, jak żony się kocha!! A Wy Panowie, co? Boicie się pokazać swoim paniom, jak romantycznie może być? Wolicie ściany burzyć? ..

 

Panowie

odstawić kielnie pędzle wiertarki betoniarki, ścian nie burzyć, nie ciorać :o :o :o

http://www.nev.pl/grafika/gify/postacie/rycerz.gif

na polowanie trza się sposobić, na niedźwiedzia iść trzeba, :evil: :evil: :evil:

http://users.interblock.pl/~dimat/gify/gify/zwierzeta/misie/19.gif

brać dubeltówki dzidy łuki scyzoryki wnyki

zwierza jakowegoś wytropić ukatrupić wypatroszyć skóre wyprawić i bez ociągania Inspekcyji futro przytargać :lol:

8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Janon: coś mi się wydaje, że wszyscy panowie wybiorą burzenie ścianek niż Twój sposób zdobywania futra :wink:

Tampiko, popatrz: naobiecywał, a jak przyszło co do czego, to się wycofuje :-? A tak w ogóle, gdzie jesteś? Dopada Cię przedwiosenna depresja? Na pohybel jej!

 

Padam na twarz. Bardzo ciężko wczoraj pracowałam, a jeszcze musiałam zaliczyć wizytę na budowie (sama nie wiem po co, nic nie było widać :-? ). No i okazało się, że zrujnowali mi najładniejszą część działki :cry: Taki śliczny trawniczek miałam (właściwie łąkę - ukwieconą przez całe lato), a teraz wszystko jest zjeżdżone, rozkopane :cry: :cry: :cry: :cry: rzekę mi regulują :evil: qrde!

 

Zobaczcie, jakie piękne słoneczko :D Może to już wiosna? Miłego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS

ty tak na poważnie :o z tym styropianem ryflowanym na ściany czy dla jaj :wink:

Janonie

wiem wiem że małe jest piekne i to wszystko małe, a mówie Ci to jako Wysoki brunet :p :p :p :p a i wolę ścianki rozwalać niż na polowania.

tatanko,reniu, aneto,tampiko,brzozo,sławku,gregu,babiśiu żyw kto z Was

dajcie choć znak ręką :p

tatanko jeśli chodzi o wodę pitną to optowałbym za tworzywem z przewagą poliolefin niż PVC

Aniko do zamieszkania to jeszcze trawka urośnie aTy tę rzekę masz na własność po długości czy po szerokości :-?

RS ja aniki nie będę przepraszał za to że na nią wsakujemy, mogła taka wysoka nie rosnąć

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskakujcie sobie, wskakujcie, a Wojtek i tak mi pomoże, HA!

A Wy mnie wcale nie musicie przepraszać, ponieważ się nie obraziłam. Trochę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a wręcz, z tego co wiem, działa dobroczynnie. Więc śmiejmy się, śmiejmy :lol: :lol: :lol: Godzina śmiechu dziennie, to godzina życia dłużej :D

 

Januszku: RS mówił całkiem poważnie o tym styropianie i co Ty się tak dopytujesz? Poczytaj "Mutarora" :p

 

RS: najgorsze jest to, że zrujnowano mi moją kwietną łąkę, a nie drogę dojazdową. A ścianek działowych mam trzy, więc nie mam pojęcia, co ewentualnie - w razie czego - wyburzyć. Pewno coś dostawię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS: nie mam problemów z wylewami, bo: primo – rzeka to po prostu potok, który ma baaardzo głębokie koryto i mało wody, secundo – jest od mojego domu oddalony o 50 – 70 m, tertio – domek stoi wyżej terenu (podnosiliśmy go o 1,5 m). Wałów nie ma, choć w tajemnicy powiem Ci, że paru takich (nie p.powodziowych) kręciło mi się po posesji :wink: .

Jak zburzę te ścianki, to nie będę miała albo sypialni, albo łazienki, albo buduaru. Są nieruszalne! :p

Jak ja mam chłopie drzewka sadzić, kiedy po mojej działce jeszcze wykopy będą szaleć: sieć gazowa i kanalizacyjna. To znaczy, parę drzewek posadzę (w tzw. międzyczasie, czyli między rurami) ale nie mam czasu ruszyć się za nimi (a to już przecież ostatni dzwonek). Chciałabym posadzić jedną lipę (marzy mi się taka z podwójnym pniem – jak wsadzę dwie, wyjdzie mi?), kasztanowca, platana (o ile zdobędę), koniecznie ze dwie akacje, no i dąb też musi być. A nad rzekę najchętniej przeniosłabym kawałek lasu: z mchem, pnączami, zawilcami… Ech, marzenia ściętej głowy. No i róże, róże. Ale to chyba dopiero albo jesienią, albo w przyszłym roku.

Okna jakie masz? I z jakiej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i daję oznakę życia.

Ja troszkę przystopowałam. Nie próbuję już przyśpieszać decyzji na pozwolenie na budowę.

Sprawdzam ceny i zastanawiam się czy po 1 maja pójdą bardzo w górę.

Nie mam gdzie tego składować, a boję się zostawiać tak na polu, a jak komuś się spodobają to nie bedę miała ani materiałów ani pieniędzy. A większość materiałów już poszła w górę.

Widzieliście jak pięknie słoneczko świeci http://www.skovron.akcja.pl/gifland/gify/pogoda/15.gif

wiosna jest blisko

http://www.skovron.akcja.pl/gifland/gify/kwiaty/20.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło że jeszcze dychacie

i oddzywacie się jest taaaaaaaaaka wiosna że juz nie moge wysiedzieć

już by coś pociorał :p :p :p

chwalimy się tak :-?

proszę bardzo mam okna drewniane bo lubie malować (jeszcze tego nie robiłem) ale bez żadnych słupków i jest suuuuuuper tylko rama i widok na pięknie porośnięty las, przed nim ukwiecona łąka, i mam brzozę taką do której mogę się przytulić (to takie ciepłe drzewo)

i co i co jak wypadłem :p :p :p

RS co z tym styropianem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieżle 8)

jak tłumaczysz, ale ni cholery tego nie widzę, jakiś gzyms :-?

troche wełną, trochę ryflowany :-? :o

ale jest jeszcze grafitowy (ponoć lepsze właściwości termiczne)

 

masz po prostu mostek termiczny tak gdzies na wysokości stropu tak,

a boczne ścianki (szczytowe) czym chcesz wykończyć

moze ocieplenie metoda lekką suchą i szalówka z drewna

 

a co tam można doradzić jak się nie widzi 8)

 

prawda że Anika jest taka promienna :lol:

 

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS: przyjrzyj się dokładnie. :p

No, faktycznie, wyjdzie Ci mały gzymsik, ale to akurat powinno dodać tylko uroku. Nie przesadzaj. Zrób to tylko symetrycznie i będzie ok. Ładnie wręcz będzie. Chyba, że źle Cię zrozumiałam, albo źle sobie to wyobraziłam.

Qrczę, ja nie widzę wiosny. Przez moje szyby słoneczko jest takie zielonkawe :-? I jest go mało :-? Ale ja akurat ciorom, bez względu na pogodę. W sumie - praca wre pełną parą. Nie jest źle. Gorzej z czasem . Mam wrażenie, że my (mam na myśli kobiety) mamy trudniej. Was Panowie nie obchodzi przynajmniej gotowanie i sprzątanie. A to też, w międzyczasie, trzeba zrobić. Dziewczyny - jak godzicie to wszystko?

 

No, udaję się na zasłużony wypoczynek. Miłego weekendu :D Pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem gołym ślę ukłony wszystkim!

 

ANIKA - kogo nie obchodzi sprzątanie jak moja luba ma sobotę pracujacą lu drugą zmiankę to sprzątam ostro - z gotowaniem masz trochę racji bo mnie żona nie bardzo dopuszcza poniewa twierdzi e zawsze jak mnie zostawi cobym sobie coś odgrzał to zadymiam kuchnię a ja myśle że mała ta kratka wentylacyjna jest haha.

 

BRZOZA - jak można luknąć na zdjęcia na stronce.

 

TATANKA - jeśli chodzi o rurki do wody to tak jak Januszek ci podpowiedział radzę z plastiku tylko dobrego bo to robisz na długi okres czasu a nie na pięć lat i oszczędność 100 czy 200 złotych może potem boleć.

 

WSZYSCY INNI - pozdrawiam gorąco i życzę miłego łikendu a ja jeszcze jutro muszę porabotat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...