Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

wiem brzoza i chcialbym kiedys zobaczyc troche zdjec

 

pozdrawiam :p

 

no niestety - masa zdjęc mi przepadła

a dziwnym zrządzeniem losu - myslałem, ze jak wybuduje - to będe miał wiecej czasu na zbytki ...

a tu g ... prawda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a czy mozesz zrobic nowe?

oczywiście, ze moge

ale juz sie naciałem i nie chce dalej ryzykowac ...

/kiedy np. w prywatnej rozmowie z forumowiczem/ką/ ujawniasz prywatne sprawy - to liczysz, ze to zostanie miedzy Wami ...

otóż okazuje sie, ze to nic bardziej mylnego - w polemice forumowej tamten/tamta/ leci ci po imieniu i wylicza stan rodziny ...ujawnia dane których nigdy nie pisałes na forum .../

podobnie z doradzeniem "ekipy"

Ty komuś "pójdziesz na reke", a za jakiś czas przeczytasz jakich to debili naraiłes ...

dlatego dziękuję, postoje ...

mam złe doswiadczenia z "odkrywania się" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i w pelni sie z Toba zgadzam!!

Mam dokladnie takie samo podejscie dlatego na mojej stronie nie ma lokalizacji ani nazwy miejsca a tylko miasto z ktorego pochodze i oczywiscie wojewodztwo.

Podzielam jednak twoje obawy i w pelni je respektuje

 

 

a czy mozesz zrobic nowe?

oczywiście, ze moge

ale juz sie naciałem i nie chce dalej ryzykowac ...

/kiedy np. w prywatnej rozmowie z forumowiczem/ką/ ujawniasz prywatne sprawy - to liczysz, ze to zostanie miedzy Wami ...

otóż okazuje sie, ze to nic bardziej mylnego - w polemice forumowej tamten/tamta/ leci ci po imieniu i wylicza stan rodziny ...ujawnia dane których nigdy nie pisałes na forum .../

podobnie z doradzeniem "ekipy"

Ty komuś "pójdziesz na reke", a za jakiś czas przeczytasz jakich to debili naraiłes ...

dlatego dziękuję, postoje ...

mam złe doswiadczenia z "odkrywania się" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądnąłem spory kawałek forum i nie znalazłem prawie nic o oknach z Okno-res'u.

Zastanawiam się nad oknami z tej firmy - 6 komorowe, profil Gealan 8000, szer. 74, okucia siegenia aubi, szyby 1,0

Teraz jeszcze roletki 50% taniej

 

Pytałem w: urzędowski, pamoplast, vidok - wszędzie o ok. 500-1000 drożej

 

I jeszcze pytanie o ekipę montującą. Może ktoś miał z nimi do czynienia. Chodzi mi o jakość montażu.

 

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

 

PS. Salon Okno-resu w Jaśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądnąłem spory kawałek forum i nie znalazłem prawie nic o oknach z Okno-res'u.

Zastanawiam się nad oknami z tej firmy - 6 komorowe, profil Gealan 8000, szer. 74, okucia siegenia aubi, szyby 1,0

Teraz jeszcze roletki 50% taniej

 

Pytałem w: urzędowski, pamoplast, vidok - wszędzie o ok. 500-1000 drożej

 

I jeszcze pytanie o ekipę montującą. Może ktoś miał z nimi do czynienia. Chodzi mi o jakość montażu.

 

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

 

PS. Salon Okno-resu w Jaśle

 

Zastanawiam się jeszcze nad oknami z jasielskiej firmy Tosand

Profil 5 komorowy Deceuninck Zendow

okucia Winkhaus

szer. 70

 

czy ta druga oferta będzie lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ,

Czytam forum od jakiegos czasu , niestety jestem na etapie papierologi wiec budowa za rok . Moj domek to projekt Julka z MG projekt. Jak zacznę budowe to pewnie bede wiecej miała pytań i dylematów. Czy ktos moze budował przydomową oczyszcalnie ścieków , jaki to koszt i czy sa jakies dofinansowania z UM. dzieki za odpowiedz

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

.... ile tu nowych budowniczych... ho ho, gratuluję decycji i witam.

Ja się kończę i wykańczam, wejście tuż tuż.

Jeśli ktoś z tu obecnych ma system solarny WATT-a to chętnie mu zadam kilka pytań, tak od strony uzytkownika. Niestety mój majster oprócz montazu nie wiele wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie ,

Czytam forum od jakiegos czasu , niestety jestem na etapie papierologi wiec budowa za rok . Moj domek to projekt Julka z MG projekt. Jak zacznę budowe to pewnie bede wiecej miała pytań i dylematów. Czy ktos moze budował przydomową oczyszcalnie ścieków , jaki to koszt i czy sa jakies dofinansowania z UM. dzieki za odpowiedz

pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

 

Sebo8877, myślę, że sie nie obrazi jak go do tablicy wywołam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................. Czy ktos moze budował przydomową oczyszcalnie ścieków , jaki to koszt i czy sa jakies dofinansowania z UM. dzieki za odpowiedz

pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

Ja mam :) .Witaj ,Aguś1238 .dofinansowania zadnego nie mialam.Koszt ?sama beka z steroiwaniem okolo 10 tys.do tego kilka betonow(3),kilka workow cementu ,piasku ze 3 kubiki i caly dzionek pracy kopareczki( okolo 8-10 godzin.)aaa kabel i rury w zaleznosci od odleglosci.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................................

a nie masz za sąsiada jakiegoś rolnika ze śrutownikiem ?

mógłbys /po zesrutowaniu/ sprzedac granulat ...

A komu?

 

 

 

tomasz3211,kilkadziesiat stron wczesniej byla gadka o kawie i proziakach z pieca.Potem byl cytat i ponaglenie.

Slowo sie rzeklo kobylka u plota a raczej piec ( choc i kobylka tez :D ). :D :D :) A amatora proziakow z kawa jakos niet... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................................

a nie masz za sąsiada jakiegoś rolnika ze śrutownikiem ?

mógłbys /po zesrutowaniu/ sprzedac granulat ...

A komu?

komuś kto potrafi to wykorzystac

 

/uprzedzając kolejne pytania - ja robiłem z tego np. izolacje strychu(ale nie tylko) - po wymieszaniu z innymi składnikami/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

pogoda jak marzenie, no oczywiście jak ktoś właśnie wylał strop to miłego podlewania.

 

no moi nowi glazurnicy rozpoczęli działania; popsioczyli na poprzednika, ale pierwsze wrażenie mam pozytywne- wygląda jakby to już kiedyś robili :D

cóż poprzednik ich też miał dobre wejście... :evil: - pożyjemy zobaczymy...

 

balustrad dalej nie ma... zaczyna mnie to mocno irytować- to w końcu gość chce tę kasę czy nie? :evil:

 

czy wiecie że w rzeszówku jest problem z kupieniem listew plastikowych narożnych do płytek w rozmiarze 12mm? zgroza... :evil: jednak kupiłem- w 8 z kolei sklepie...

 

pozdrawiam życząc owocnego i miłego budowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szaleją elektrycy, hydraulik już wyszedł.

Jak sobie pomyślę, że pracują w tym upale, to z domu nie wychodzę. Kupuję im potrzebne materiały wcześnie rano, żeby mnie w samochodzie nie roztopiło!

 

jackn28

Miałam okna z Okno-Resu, ale w bloku. Byłam z nich zadowolona. Tylko okno balkonowe ciągle się "samo" zamykało,jak zgłosiłam to w firmie, powiedzieli, że trzeba wyregulować. Wyregulowałam i po jakimś czasie znowu się samo zamykało. Ale zdziwiłeś mnie, ze Okno-Res ma taniej, bo kiedy robili mi swoją ofertę, to było ok. 1200 zł drożnej od innych, lokalnych firm. Niemniej ich profil 6-cio komorowy, odwodnienie "jakieś tam", i szyba 1.0 robiła na mnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...