Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam Grupę!

 

no i jak byliście na targach? my byliśmy - tak raczej z przyzwyczajenia niż z potrzeby czy przekonania. w sumie nic ciekawego nie widzieliśmy. a wczoraj jedliśmy ziemniaki z ogniska takie z masełkiem i solą no i woda ognista do tego.

a i pochwalić się chciałem że mamy już zrobiony parkiet, teraz tylko czekać aż będzie ułożony...- tak tak parkiet robiliśmy z powierzonego materiału, znaczy drzewo mieliśmy swoje. :D

pozdrawiam i życzę pogody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zaczynam poszukiwać okna byłem na targach na podpromiu znalazłem firmę STOLLAR zrobili mi wycenę okien na dom i mnie zainteresowała, wie ktoś z was coś na temat tej firmy

 

drugie pytanko to gdzie znajdę bramy garażowe w dobrych cenach ??

Ja też trafiłem na ta firmę na targach na wiosne i też cenowo nie znalazłem lepszej oferty. Znalazłem jednak jakieś informacje o upadłości i sprzedaży firmy z tego co pamiętam no i jakoś im nie zaufałem.

 

Mam pytanie odnośnie cen zabudowy poddasza płytami g-k. Ścianki na poddaszu mam murowane, są już wytynkowane teraz myślę o dociepleniu dachu i właśnie g-k. Narazie ceny jakie spotkałem to ok 100zł/m^2 z materiałem (wełna 20cm, stelaże, płyty, folia, szpachlowanie, płyty zagruntowane do malowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa strona' date=' bardzo dziekuje, jednak projekt gotowy nie wchodzi w gre, mam budynek do rozbudowy i nadbudowy, wiec tylko projekt indywidualny :([/quote']

 

To biuro robiło nam projekt indywidualny bliźniaka i byli najtańsi ze wszystkich ofert jakie dostałam. Wprawdzie przedłużyli prace o miesiąc, ale projekt przeszedł bez poprawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Jestem nowy na forum. Ale od razu mi sie spodobało :D Mam taka sprawe: działka do kupienia 50 arów za ok 6000zł. Położona pod Łańcutem. Równa, klasy III, aktualnie jako Łąka(działka rolna). Bezpośrednio przy drodze dojazdowej asfaltowej. Blisko budują się nowe piękne domy. Wszystko pięknie super tylko jeden problem... Wymiary: 15x340 .. Więc działka wąska. Z czego te 15 to średnia. Początkiem jest może nawet 14 a końcem 17m. Proszę o opinie czy taka działkę za takie pieniądze opłaca się kupić?? Oczywiście czytałem o tym ze 4 metry ściana z oknami od granicy sąsiada a bez okien 3 metry a przy wąskiej działce nawet 1.5metra. Proszę jeszcze raz o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze raz o opinie :)

Domek na 7-9 metrów szeroki......chmmmm, dodatkowo żeby dojechać na drugi koniec działki trzeba wsiąść na rower... chmmmm. Może by się tak dogadać z drugim sąsiadem i dzielić te działki w poprzek?

Poszukaj projektu na wąską działkę i zobacz czy Ci się spodoba.

Co do ceny to nie siedzę w temacie, aby stwierdzić czy się opłaca ją kupić czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Jestem nowy na forum. Ale od razu mi sie spodobało :D Mam taka sprawe: działka do kupienia 50 arów za ok 6000zł. Położona pod Łańcutem. Równa, klasy III, aktualnie jako Łąka(działka rolna). Bezpośrednio przy drodze dojazdowej asfaltowej. Blisko budują się nowe piękne domy. Wszystko pięknie super tylko jeden problem... Wymiary: 15x340 .. Więc działka wąska. Z czego te 15 to średnia. Początkiem jest może nawet 14 a końcem 17m. Proszę o opinie czy taka działkę za takie pieniądze opłaca się kupić?? Oczywiście czytałem o tym ze 4 metry ściana z oknami od granicy sąsiada a bez okien 3 metry a przy wąskiej działce nawet 1.5metra. Proszę jeszcze raz o opinie :)

 

Miałam podobną sytuację tylko moja miała 10x100m. Po kilku rozmowach sąsiad zgodził się na zamianę (też miał wąską) i teraz mam 23x48, a sąsiad 23x 52.

Gdybym dziś chciała taką działkę kupić kosztowała by mnie 5 razy tyle.

Najlepiej zorientować się jak wyglądają sąsiednie działki i wtedy podjąć decyzję.

Życzę trafnych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...