Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Witam wszystkich z miasta gdzie niedżwiedzie chodzą po ulicach a jelenie pukają do okien /Rzeszów/- I NIE CHCĘ TEGO ZMIENIAĆ :D :D :D

Może z szanownych forumowiczów ktoś ma namiary na dobrą ekipę /niedrogą/ która wykonuje ogrodzenia z siatki /z materiałów własnych bąź powierzonych/ zależy mi na tym żeby robili to krótko i solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam wszystkich z miasta gdzie niedżwiedzie chodzą po ulicach a jelenie pukają do okien /Rzeszów/- I NIE CHCĘ TEGO ZMIENIAĆ :D :D :D

Może z szanownych forumowiczów ktoś ma namiary na dobrą ekipę /niedrogą/ która wykonuje ogrodzenia z siatki /z materiałów własnych bąź powierzonych/ zależy mi na tym żeby robili to krótko i solidnie.

 

Robili u sąsiadki, z tego co szukała, najtaniej powiedzieli.

888-125-175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

Pogoda tej jesieni jest bardzo a to bardzo brzydka. U mnie całkowicie obsunął sie termin wyrównania ziemi, ktora została jeszcze nawieziona na działkę wiosną - a jest tego ponad 50 samochodow. Była koparka w ubiegłym tygodniu, zaczęła pracować i zrezygnowaliśmy z tego tak ta ziemia jest teraz namoknięta. Może jak przymarznie to cos się da zrobić.

Chciałem zobić jeszcze tej jesieni studnię kopaną - fachowieć zamówiony, kręgi kupione i co ...... i nic i ta robota też przesunieta na nieokresloną przyszłość. Normalnie jestem zły na to wszystko. :evil:

 

Ale dziś dzionek zaczął sie ładnym słońcem. Zobaczymy na jak długo zagości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze pomóżcie :)

 

Dziś muszę się zdecydować na jaki kolor pomalować podbitkę :roll: , nie myślałam, że z tym będzie taki problem - tyle tego jest w ofercie.

Dach będzie w kolorze miedzianym - póki co waham się między drewnochronem w kolorze Tik, a ciemnym orzechem co myślicie?????

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś muszę się zdecydować na jaki kolor pomalować podbitkę

Też mieliśmy ten problem bo wciąż nie zapadły decyzje ostateczne co do koloru elewacji. Wymyśliliśmy, że im jaśniejszy kolor tym lepiej. I tak kiedyś trzeba pomalować jeszcze raz. Przyciemnić zawsze się da a rozjaśnić już nie.

 

U nas dekarze dziś. Wieczorem pewnie wstawię parę fotek jak wygląda nasza blacha na Paprotkowe forum.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

no to kolejny tydzień za nami. wczoraj pogoda dopisała- i dobrze bo nasza przyszła rabatka od frontu zaczęła przypominać oczko wodne. zrobiłem naturalnego drena i zasypałem ziemią- na wiosnę roślinki.

posadziliśmy również pierwsze drzewka- wisienki i krzaka porzeczki dla synka- uwielbia stanąć koło krzaka i zajadać.

 

no i pan stolarz nareszcie ukończył schody wewnętrzne- został tylko lakier i akrylowanie, ale to po zakończeniu zabudowy garderób na poddaszu.

 

a co do koloru podbitki to wybierać miała żona ale nie miała czasu i szybką decyzją moją jest cedr drewnochronu do ceglastego dachy (mat balex) . mój wybór był na tyle istotny ,że i balustrady i sztachety ogrodzenia są w tym samym kolorze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...