Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dafit a czy to czasami nie paruja tynki, skoro dopiero je położyłeś to czasem moze tak byc ze tej wilgoci jest cała masa.

 

U nas z wiesci - bedzie drugi synuś :lol:

Pozdrawiam

 

DAFIT - wg mnie koncepcja Hunk ma sens

moze to para skrapla sie na zimnej szybie i kapie ...?

 

 

ale ta woda kapie nie z szyby tylko spod folii, kilka osob juz mi mowilo wlasnie ze jest to zwiazane z tynkami wiec musze to poobserwowac, sam sie dziwilem ze dopiero po roku cos zaczelo kapac a tak to przez caly rok i po deszczach i sniegach bylo ok,

 

dzieki za zainteresowanie

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzyskikr Akurat kominek mamy z Sanoka Firma kominki Styl 013 4649991, gość powiedział najtaniej i przyjechał 100 km do nas na pomiary, poza tym sam powiedział, że musimy zostawić miejsce z wyczystką wolne, i zasugerował zrobienie ścianki z płyt gk. Kominek wygląda tak

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b55a8c4ec47b829.html

 

Inny spec chciał nam zamurowac wyczystkę....

A z tego co wiem później może być problem z odbiorem przez kominiarzy jeśli tak byśmy zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych na konferencję pszczelarska w Sanoku jej głównym tematem będzie próba diagnozy i odpowiedzi na pytanie DLACZEGO GINĄ PSZCZOŁY. Zaproszeni są specjaliści z Instytutu w Puławach dr Pohorecka oraz dr Skubida, dr Lipiński i inni.

data: 5 i 6 grudnia od godz. 9 w Sanockiej PWSZ. pozdrawiam i życzę słodkiego weekendu :wink: więcej info na stronach esanok.pl powinno Starostwo zamieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych na konferencję pszczelarska ...

dzięki Kasiu za zaproszenie :)

 

 

Rafał gratulacje z postępów na budowie !

 

rzeszowska policja "uśmierciła" mężczyznę /mężczyzna faktycznie zginął przygnieciony pustakami na budowie, ale nie ten ... :-?

 

" Nie odpuszczę, winny na pewno za to zapłaci. A rachunek z cmentarza prześlę pani prokurator albo policjantom ..." mówi córka niedoszłego nieboszczyka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

jak tam po ostatkach? nic nie piszecie, czyżby: "jaki kac pulsuje w głowie, przeżyłem wczoraj..."

 

a ja pragne się pochwalić , że schody wewnętrzne ukończone, i wentylacja na poddaszu połączona i ocieplona- dom ma jak oddychać!

w tym tygodniu musimy rozpocząć malowania na parterze...bo meble na dniach powinny się pojawić!

 

 

 

pozdrawiam wszystkich.

Rafał! ładny dom,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chwilkę się nie odzywałam - gdyż w sumie nie było o czym pisać. Zmienilismy działke i musimy do niej zrobić. I własnie z ta drogą teraz potrzebuje pomocy.

Pilnie, ba, nawet na gwałt powiedziałabym potrzebuje gruzu na drogę.

Musimy wysypać około 100 metrów. Lokalizacja tej drogi - 2 km od Rzeszowa na południowy zachód. Więc gruz raczej z Rzeszowa i okolic

Proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd wziąść gruz ani gdzie kupic płytki

ale aby przerwać CISZE - zacytuje posta

 

W Krakowie na chirurgii (nie powiem której) przyjmował wtedy doktor,

którego męczył jeden pacjent, który po raz czwarty juz przyszedł celem

wydania KOLEJNEGO zaświadczenia dla ZUSu z powodu utraty w wypadku

tramwajowym obu nóg.

Problem w tym, że urzędnicy z ZUS uwzięli się albo na pacjenta, albo

na chirurga, bo z uporem maniaka przyznawali rentę CZASOWĄ za każdym razem.

Gdy więc pacjent czwarty raz pojawił sie z drukiem na kolejną rentę

czasową, chirurg spienił się mocno i napisał na druku, przywalając do

tego wszelkie urzędowe pieczątki orzecznika:

 

" UJEBAŁO MU OBIE NOGI I JUŻ MU KURWA NIE ODROSNĄ!!! "

 

Facet tydzień później przyszedł z flaszką, bo dostał wreszcie rentę stałą :)

 

http://forum.muratordom.pl/nie-na-temat-ale-nie-moge-sie-powstrzymac,t175415.htm

 

w wogóle świeta coraz blizej, a sniegu niet ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

Brzoza, dzięki że jesteś, bo mizerny ruch na grupie..., czyżby sen zimowy ogarniał wszystkich?

 

no to ja się pochwalę: tadam! mamy meble kuchenne!- łądnie wyszły, i przy okazji szafkę pod umywalkę w łazience dolnej.

no i wybrane kolory do większości domu, w sumie to tylko klatka schodowa została , a poza tym to tam gdzie kolor to już zdecydowane i kupione a gdzie biały to biały.

 

a nasze ulubienice z podkarpacia w "mam talent" na pudło nie zaszły, jednak 2 i 3 miejsce moim skromnym zdaniem to pomyłka, jednak naród wie lepiej.

swoją droga chciałbym poznać profil socjologiczno- psychologiczny statystycznego wysyłacza sms-ów w takim programie...

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dobre słowo Bogus :)

ja kibicowałem Rzeszowiakowi - Krystianowi Herbie /znam Go z występów na żywo/

to talent czystej wody / 26 maja 2009 roku wjechał, a raczej wyskoczył na rowerze po schodach na sam szczyt Pałacu Kultury i Nauki w rekordowo niskim czasie 19 minut i 15 sekund/- a odpadł po dyskusyjnym werdykcie Wojewódzkiego który postawił na "Patenciarza"

Patenciarz w finale nic wielkiego nie pokazał

a Herba zasłuzył na finał

http://www.warszawa.pl/_apache/upload/74/59/7459.jpg

szkoda

 

p.s.

gratuluje postępów i mebli !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...