Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących na Podkarpaciu. Jesteśmy na etapie zbierania dokumentów do pozwolenia na budowę mamy mapkę do celów projektowych i czekamy na przepisanie warunków zabudowy z poprzednich właścicieli działki na nas. Wybraliśmy też projekt naszego domu i próbujemy oszacować koszt jego budowy.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc forumowiczów w realizacji naszego marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest aktualnie pogoda? Krosno/Brzozów/Rymanów?

Jaka temperatura w nocy? Jak śnieg, opady itp.

 

Moje podkarpackie "ranczo" jest daleko od miejsca zamieszkania więc odwiedzam je tylko w weekendy. Stąd moje pytanie o pogodę. Będę wdzięczna za odpowiedź.

 

witaj Jarkotowa

do dziś noce były mroźne / 15 *C przy gruncie - pisałem pare postów wczśniej/

w dzień tez na minusie

teraz zbliza sie sniezyca znad Bałkanów i prognozy mówia o 10 cm sniegu w weekend

poprzedni snieg w 90 % stopniał i szykowaliśmy sie na Podkarpaciu juz do siewu owsa ...

/na forum ludzie pokupowali kotły na owies i nie maja czym palic - wypada ich wspomóc .../

 

w okolicy Miejsca Piastowego masz rancho ?

 

witaj monikaw1 - budowa w Rzeszowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ..dobry wieczór :-) jestem pierwszy raz na forum więc proszę o wybaczenie wszelkich gaf :-) . Naraziwszy więzy rodzinne i zarwawszy pare nocy przeczytałam WSZYSTKIE ! :) posty ...od 1 strony ...:-) Nie buduję ale może się uda .....więc przyda mi się wiedza,jaka tu znalazłam . Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki piasek polecacie na tynki maszynowe. Na forum chwalony jest z Niwisk. Gdzie i w jakiej cenie można go kupić w Rzeszowie lub okolicy.

A może by tak zaszaleć i kupić kwarcowy z Kwarcsystemu - ok 700 zł tona:)

To tak w formie żartu - ale całkiem realna rzecz a co do piachu - to ogólnie piasek KRUSZGEO jest ok a okolice "płynących rzek" są najlepsze do polecenia

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seeeebuś ... Ty to nas forumowiczów juz całkiem na straty spisałeś :p :lol:

Ni ma Cie ... głucho , cicho .... ani mru mru ... :roll:

Dagmara ja nikogo na straty nie spisałem:) i jakżebym śmiał zapomnieć o tym forum. Papiery przygotowywuję czekam aż gmina sie wyrobi coby wodę podciągnąc i kanalizę a potem już tylko 4-5 miesięcy i jestem u siebie.

Ja jestem w blokach - tylko starter ładuje broń...:)

Pozdrawiam

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy Miejsca Piastowego masz rancho ?

 

Niedaleko. Tam w szkółce (nieopodal ronda) zaopatruję się w rośliny.

 

Wracając do pogody. Niefajnie. Szykowaliśmy się na następny weekend, żeby wodę już odkręcić. Sama nie wiem. W necie jest info, że po weekendzie 20-21 ma już być ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy Miejsca Piastowego masz rancho ?

 

Niedaleko. Tam w szkółce (nieopodal ronda) zaopatruję się w rośliny.

 

Wracając do pogody. Niefajnie. Szykowaliśmy się na następny weekend, żeby wodę już odkręcić. Sama nie wiem. W necie jest info, że po weekendzie 20-21 ma już być ciepło.

 

:D .NIedaleko Rymanowa( okolo 15 min drogi na polodniowy wschod),jest -3 .Sypie snieg,droga glowna czarnawa, ale boczne biale i sliskie.Poprzednie noce -15,19 stopni. Nie wiem,gdzie dokladnie jest Twoja ziemia,ale jesli zacznie wiac,snieg jest dosc sypki wiec pewnie zawieje drogi.

Pozdrawiam.

 

:D Witam Podkarpacian,szczegolnie nowych forumowiczow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grupę!

 

gerba!

witam! gratuluję zapału- mi się to nigdy nie udało :o

no i życzę powodzenia!

 

torman!

no z niwisk faktycznie wszyscy chwalą i tynkarze też. my również stamtąd braliśmy. jach chcesz , moge podać na priv tel. do gościa , który mi woził.

 

monikaw1!

powodzenia w papierologii i szybkiego startu! :D

 

no i co znowu to piękne, białe, puszyste - będące natchnieniem poetów g@#$o leci z nieba :D a w sumie niech leci, może jak się wyleci to lato będzie cudowne :D

a i ponawiam pytanie: jak wam się sprawują kotły buderusa?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...