Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a namiary na dobrego stolarza do schodów ma Baru - pisał o tym kilka postów wyżej :D

...pisała... :wink: :lol:

 

:oops: :oops: :oops: Przepraszam - mam silne postanowienie poprawy ... :D :D :D

PZDR

:lol: :lol: Spoko...

Pociesz się, że nie Ty pierwszy :p

Ostatnio na forumowym kuligu Bobiczek mało się zawartością kielonka nie udławił jak się dowiedział, że Pędziwiater to baba :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a namiary na dobrego stolarza do schodów ma Baru - pisał o tym kilka postów wyżej :D

...pisała... :wink: :lol:

 

:oops: :oops: :oops: Przepraszam - mam silne postanowienie poprawy ... :D :D :D

PZDR

:lol: :lol: Spoko...

Pociesz się, że nie Ty pierwszy :p

Ostatnio na forumowym kuligu Bobiczek mało się zawartością kielonka nie udławił jak się dowiedział, że Pędziwiater to baba :lol: :D

 

Baru jak mnie pamięć nie myli to to już x-razy byłaś "męszczyzną" :)

Pozdrawiam Cię ciepło.

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam takie pytanie do szanownej grupy czy ktoś może ma okna w kolorze macore, bardzo podoba mi się ten kolor, tylko czy wnętrza pomieszczeń nie będą zbyt ciemne :( Proszę o zdjęcia i opinie :)

mam, ale tylko na zewnątrz... w srodku mam białe.... bo sie bałem, ze potem tego koloru w srodku do nieczego nie dopasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam takie pytanie do szanownej grupy czy ktoś może ma okna w kolorze macore, bardzo podoba mi się ten kolor, tylko czy wnętrza pomieszczeń nie będą zbyt ciemne :( Proszę o zdjęcia i opinie :)

mam, ale tylko na zewnątrz... w srodku mam białe.... bo sie bałem, ze potem tego koloru w srodku do nieczego nie dopasuje ;)

dzięki za odpowiedź :) Dako ma fajny nowy kolor tabasco podobny do macore ale nic nie wiem o tej firmie . Będę myśleć dalej :wink: W mieszkaniu mam okna z Vidoku są super ale białe. Chciałam sobie odmienić. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wracając do pogody. Niefajnie. Szykowaliśmy się na następny weekend, żeby wodę już odkręcić. Sama nie wiem. W necie jest info, że po weekendzie 20-21 ma już być ciepło.

 

ano, niefajnie

sypie i wieje, wokół biało

lecz rzeczywiście na 21 marca mają przysłac pogode słoneczną i ma być ciepło -tak jak na powitanie wiosny przystało

 

pozdrawiam i budujących i wykończonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż poleciał do Izraela a mi kazł myśleć o dachu to znaczy jaką dachówką go pokryć. Pomóżcie błagam. Mam dwa tygodnie luzu. Nikt mi nie będzie marudził. :D Ale muszę znaleźć dachówkę. Proszę o pomoc. :cry:

 

Derbi - wal do przeworskiego "Instalatora".Nie dość,że mają dobre ceny to jeszcze doradzą,pomogą i nawet przez kilka miesięcy zmagazynują zakup :D :D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ziomostwo - tutaj MonteChristo pozdrawiam i czytam wasze nowe posty...

widze sporo nowych "twarzy"...

Witaj :D

Nie tylko Ty tylko czytasz i pewnie tak jak ja, nie mozesz połapac się w "nowych twarzach" :) Cóż, taka kolej rzeczy. Jedynie Brzoza jest "na bieżąco"

 

Co u Ciebie? Mieszkasz już w swoim Siedlisku?

(Czas wysłania postu sugeruje inna strefę czasową? :-? :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż poleciał do Izraela a mi kazł myśleć o dachu to znaczy jaką dachówką go pokryć. Pomóżcie błagam. Mam dwa tygodnie luzu. Nikt mi nie będzie marudził. :D Ale muszę znaleźć dachówkę. Proszę o pomoc. :cry:

 

Derbi - wal do przeworskiego "Instalatora".Nie dość,że mają dobre ceny to jeszcze doradzą,pomogą i nawet przez kilka miesięcy zmagazynują zakup :D :D

Pzdr.

 

Obok Instalatora jest drugi skład materiałów budowlanych (Stal-Bud. Zamawiałem u nich płytki do całego domu (di\ostałem ceny praktycznie takie jak w inetnecie - od kilku-kilkunastu złotych taniej na m^2 niz w marketach). Mają tez dobre ceny na pozostałe materiały budowlano-wykończeniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż poleciał do Izraela a mi kazł myśleć o dachu to znaczy jaką dachówką go pokryć. Pomóżcie błagam. Mam dwa tygodnie luzu. Nikt mi nie będzie marudził. :D Ale muszę znaleźć dachówkę. Proszę o pomoc. :cry:

 

Derbi - wal do przeworskiego "Instalatora".Nie dość,że mają dobre ceny to jeszcze doradzą,pomogą i nawet przez kilka miesięcy zmagazynują zakup :D :D

Pzdr.

Bardzo dziękuję za pomoc Wszystkim którzy odpowiedzieli. Na pewno skorzystam.

:) Byłam dzisiaj u fryzjera. Czemu ja nie zostałam fryzjerką. Jaką kasę zapłaciłam !!!!!!!!!!! No cóż..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...