Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aylin

 

no ja też mialem drogę polną ale to co się dzialo jak gruch wjechały MASAKRA.

Mysłałem że mam dobrze drogę przygotowaną do budowy ale się przeliczyłem!!!! mocno 2 zakopane gruszki z napędami na wszystkie koła!!!!!!!! no ale na chwilę obecna już jest ok!!!! chyba?? w niektórych miejscach 1i 1/2 metra w glab mam kamieni, teraz mała rzeczka sobie po zimie płynie i tylko małym groszkiem śmigam :) jest ok.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

to tak jak i ja mialem, polna droga nic wiecej, dlatego caly ciezki sprzet: gruszki auta z ciezkimi materialami zwozilem w lecie gdy bylo sucho i dalo sie wjechac, lekkie auto po malym deszczu wjechalo, gdy mocno popadalo auta staly na mostku, teraz wjezdzam pod sam dom, narazie mam droge szeroka na 4 metry docelowo bedzie 5, narazie jest ok :)

 

pozdrawiam

DAFIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mffx - ja wiem ze moja jest nieprzystosowana do ciężkiego sprzętu dlatego już kombinujemy. Cześć gruzu mamy swojego z wiekowej stodoły - ale to za mało.

Więc szukam dalej. Napisz na prv namiary na ten asfalt zmasakrowany. I czy możemy podjechać waszą drogę zobaczyć? Tzn jak to wygląda.

 

DAFIT :)

http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=szafka+gazowa+br%C4%85zowa&from_showcat=1&category=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Aylin ja jesienią robiłem 150 m drogi jakimś kruszonym asfaltem.

Koszt 350 za wywrotke !! nie pytaj ile przyjechało :roll: . Jak będziesz zaintereresowana to kontakt podeślę na prv.

 

 

Czy dysponujecie może namiarami na dobrą ekipę do tynków wapienno cementowych???????

 

 

pozdrowionka

 

Witam,

widzę, że nie tylko ja mam problem z drogą, ja miałem do zrobienia 60m drogi wynająłem firmę z Kielnarowej

wybrali około 30-40cm ziemi i nawieźli łupka

po zimie wszystko jest ok zobaczymy jak się sprawdzi podczas budowy

 

mufffx czy ja też mogę poprosić o namiar na kruszony asfalt po budowie może się przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Aylin ja jesienią robiłem 150 m drogi jakimś kruszonym asfaltem.

Koszt 350 za wywrotke !! nie pytaj ile przyjechało :roll: . Jak będziesz zaintereresowana to kontakt podeślę na prv.

 

 

Czy dysponujecie może namiarami na dobrą ekipę do tynków wapienno cementowych???????

 

 

pozdrowionka

 

Witam,

widzę, że nie tylko ja mam problem z drogą, ja miałem do zrobienia 60m drogi wynająłem firmę z Kielnarowej

wybrali około 30-40cm ziemi i nawieźli łupka

po zimie wszystko jest ok zobaczymy jak się sprawdzi podczas budowy

 

mufffx czy ja też mogę poprosić o namiar na kruszony asfalt po budowie może się przydać

 

mozna wiedziec ile zaplaciles tej firmie ??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce, no ale jesteśmy z podkarpacia. Możecie mi polecić jakąś dobrą i w miarę tanią ekipę do wybudowania domu? Jestem z okolic Dębicy :) Chciałabym porównać ceny, bo Ci którzy mieli/mają nam budować zawołali 60 tys. od fundamentów po dach + oczywiście nasze materiały. Nie mam porównania i nie wiem czy to dużo czy to mało, ale mam mieszane uczucia :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

 

Aylin ja jesienią robiłem 150 m drogi jakimś kruszonym asfaltem.

Koszt 350 za wywrotke !! nie pytaj ile przyjechało :roll: . Jak będziesz zaintereresowana to kontakt podeślę na prv.

 

 

Czy dysponujecie może namiarami na dobrą ekipę do tynków wapienno cementowych???????

 

 

pozdrowionka

 

 

 

Witam,

widzę, że nie tylko ja mam problem z drogą, ja miałem do zrobienia 60m drogi wynająłem firmę z Kielnarowej

wybrali około 30-40cm ziemi i nawieźli łupka

po zimie wszystko jest ok zobaczymy jak się sprawdzi podczas budowy

 

mufffx czy ja też mogę poprosić o namiar na kruszony asfalt po budowie może się przydać

 

mozna wiedziec ile zaplaciles tej firmie ??

 

pozdrawiam

 

 

Witam,

za wybranie ziemi i nawiezienie łupka około 5500zł

w tym około 20h pracy koparko-ładowarki, sześć samochodów łupka i trzech pracowników to tak pobieżnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

potrzebuje namiary na przyzwoitego geodetę który zrobi mi mapkę do celów projektowych z Rzeszowa.

Zna ktoś takiego przyzwoitego człowieka? :)

 

Pozdrawiam

 

Witam,

wszystkie prace geodezyjne robił mi Pan Roman Rabczak 604-212-592 mogę go polecić za mapkę do celów proj. zapłaciłem 500zł

 

 

hehe dzwoniłem do niego - czas realizacji 1,5 do 2 miesięcy - zawalony robotą - aktualny koszt jaki mi podał to ~800 zl za działeczkę w Rzeszowie 28 arów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

potrzebuje namiary na przyzwoitego geodetę który zrobi mi mapkę do celów projektowych z Rzeszowa.

Zna ktoś takiego przyzwoitego człowieka? :)

 

Pozdrawiam

 

Witam,

wszystkie prace geodezyjne robił mi Pan Roman Rabczak 604-212-592 mogę go polecić za mapkę do celów proj. zapłaciłem 500zł

 

 

hehe dzwoniłem do niego - czas realizacji 1,5 do 2 miesięcy - zawalony robotą - aktualny koszt jaki mi podał to ~800 zl za działeczkę w Rzeszowie 28 arów

 

 

pewnie i tak jest ja zleciłem zrobienie mapki jeszcze w grudniu i za 17 arów zapłaciłem 500 zł

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam ;-).Gdyby ktoś z doswiadczonych budujących zechciał spojrzec na : http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=40 i wypowiedzieć swoje zdanie - byłabym zobowiązana . Wiem,że małe toto :-) ale muszę mierzyć zamiary na siły tak więc,parafrazując wieszcza "Domek mój widzę maleńki" .Moja uwaga "na pierwszy rzut oka" - poszerzyc garaż,żeby jakieś sprzety ogrodnicze się zmieściły. Czekam niecierpliwie na wszelkie uwagi.Pozdrawiam :-)

 

Fajny domek, praktyczny. Uwielbiam parterówki! :p

 

Faktycznie, przydałoby się poszerzyć garaż bo gratów do schowania zawsze się nazbiera dużo:)

 

Ja zadaszyłabym cały taras.

Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...