Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam grupę po dłuższej nieobecności wiosna przyszła to i prace ruszyły.

jestem zadowolony bo jutro wpadają do mnie tynkarze, boss poinformował mnie że w cztery dni powinni wszystko zrobić.

pod koniec tygodnia wkleję foty do dziennika tak żeby inni forumowicze mogli sobie pooglądać, ,,,, :D

pozdrawiam wszystkich,,, 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Mam to szczęście, że nad wykuszem jest balkon. Potrzebuję sprawdzonej dobrej ekipy do wykonania izolacji, ocieplenia i wylewki - w sumie całość prac - balkonu nad wykuszem oraz zwykłego balkonu z okolic Rzeszowa. Jeśli macie namiar na naprawdę dobrą ekipę proszę o namiar na priv.

dzięki bardzo

bardzo liczę na Waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejon napisał:

Jestem aktualnie w trakcie modyfikcji strony...

 

Ja też własnie zmodyfikowałem swoją stronkę i zamieniłem wszystkie pojedyncze galerie z "HTML" na "flash"...

 

Wy tak za dużo nie modyfikujcie, bo po świętach i tak wszystko się przenosi na nowe forum.

Nie widzę zwiazku. Przeciesz nasze strony sa na innych serwerach a z Forum są jedynie linki do nich.

WYjaśnij, proszę, o co Ci chodziło :)

 

Ja tam za dużo nie wiem, ale popatrz tu:

http://forum.muratordom.pl/uwaga-moga-znikac-tematy,t183398.htm

 

Miałem przygodę z Allegro. Coś tam zmieniali, a ja byłem akurat w trakcie zmiany hasła. Nic nie wiedziałem o tym co u nich. W efekcie padło mi stare, a nowe nie weszło. I straciłem konto z dorobkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności. Budowa zabiera mi cały czas ale dzieki temu mam juz stan surowy zamkniety. Dom duzy/nietypowy/nowoczesny z tych energooszczędnych.

 

Teraz do meritum, mam problem ze znalezieniem sprawdzonej ekipy do wykonania elewacji. Szukam dokładnych prawdziwych fachowców, którzy wiedzą jak przykleic 30 cm grubości styropian i równo połozyć tynk. Czy mozecie kogoś polecić.

 

P.s. ja mogę śmiało polecić okna Jezierski- salon w Rzeszowie na Hetmańskiej. Czuję się super dopieszczony :-) Okna bdb jakości , po montażu właściwym kierownik salonu poswieca jeszcze cały dzień na kosmetykę/wyregulowanie wszystkich okien i drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w słoneczny dzionek!

 

Na razie po krótce..

Jesteśmy na etapie pozyskiwania warunków zabudowy, ma byc na dniach(już się boję ;)

Domek -chcemy coś takiego, ale .., zawsze jest jakieś ale.. http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157981-quot-DOM-JAK-Z-NUT-quot-C224-MURATOR

 

Więc wiemy tyle, że parterówka i z dachem dwuspadowym, kuchnią od frontu.., zresztą wszystko jak w temacie, który kiedyś założyłam..

I jeżeli ma ktoś jeszcze jjakieś cenne uwagi do domków miedzy którymi się wahamy - to proszę mi tu napisać!! ;) A ja myślałam, że wybór projektu to taka prosta sprawa przy tylu dostępnych na rynku.

 

Działka16 arów z hakiem..pięknie położona.., na obrzeżach Jasła.

http://i193.photobucket.com/albums/z237/AniaM78/Obraz001-5.jpg

 

A na koniec, to mam zamiar prześledzic wątek od początku, coby Was troszkę poznać., jeżeli można mówic o poznaniu?! ;)

Nie wiem co wolno, czego nie.., mam nadzieję, że jakiejś gafy już nie popełniłam.., np. zamieszczając zdj. tam, dzie być nie powinno, czy cuś?!

 

 

Pozdrawiam wszystkich GRUPOWICZÓW podkarpackich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...