Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jezeli prawda to przykre :cry:

Ale taki perfekcjonista jak nasz Januszek na to sobie nie pozwoli

AnetaS wiesz ze juz mialem wyrzucac kupon a przez przypadek znajomy naprowadzil mnie na mysl, patrze ze ja zagralem na dwa razy a wiec osiedle Dyneya imienia Gregora 456 jest mozliwe w niedziele to jest to :p

Wojtek dzieki za porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoje ubezpieczenie obejmuje takie wypadki losowe. To myślę że powinieneś to zgłości. Ale oczywiście nie dzisiaj, bo pomyślą że żartujesz.

 

Widzisz Januszek, jeśli żartujesz to jutro możesz się ze mnie naśmiewać ile tylko dusza zapragnie. Zresztą nie tylko Ty, ale i całe forum. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszek!

Jak masz w zakresie ubezpieczenia "wydostanie się wody z instalacji wod.-kan. (i co)" (do sprawdzenia w OWU czyli Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, które powinieneś otrzymać przy zawieraniu umowy ubezpieczenia - taka książeczka) to wal śmiało do ubezpieczyciela. Jak znam życie to czepiać się będą - to standard, ale w końcu to walka o kasę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Rodacy,

 

wiadomość z ostatniej chwili, TvN 34:

 

Siem stało. Stryjeczny szfagier Billa G. Stasiek z Woźniaków oglosił, rze jego hirma sadownicza Aple (po ludzku: japko) zamiesza wykoszystać swoje glosy na walnym gromadzeniu włascicielów MikregoSofta do pszeglosowania decyzji o przeniesieniu tejsze firmy do Polski (oklice Pyszowic, k. Goszowa). Pofodem decyzji jest spszyjajonca klima dla zagramanicznych kapitolistow w naszej Ojszczyśnie, którym w ramach zahenty zaproponowano wrencz, zgode generallisimusa Lepera na objencie funkcji szefa zarzondu.

Akcje MS po ogłoszeniu Dobrej Nowiny osiongneły nowy, historyczny reckord: za przyjencie jednej obecny posiadacz oferuje jusz $53 i kupon na dórze frytki z malym ljodem.

 

Uffffffffffffff :oops:

Janon no to mie uspokoiłeś dobrze że zwieracze trzymają i wszystko pod kontrolą :D :roll: :D

odwołuję alarm, jeśli tak to wszystko w porządku, no może z małym wyjątkiem

 

od pogadania i tak się nie wymigasz... :D 8) :D zmówmy się :roll:

i współczuje wypadeczku :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem :o ,

 

że najlepsza od lepszych wiądąca światowa firma,

wprowadziła do swojej oferty najnowszy produkt na potrzeby rynku budowlanego

 

jest nim klej wszechstronnie uniwersalny,

polecany do wyspecjalizowanych aplikacji profesjonalnych na pewnych co ważniejszych odcinkach... :roll:

 

 

http://muzeumhumoru.onet.pl/_z/guma_arabska.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...