Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Są krasnoludki, są... czasem dobre, czasem złośliwe, ale są...

Tylko, Januszek, krasnoludki są malutkie i robią malutkie rzeczy, trzeba długo szukać. A takie duuuże rzeczy - jak u Anety, np. - są płatne.

Ale są też takie jak u RS - te są fajniuśkie, najfajniejsze chyba. Wiem, co mówię, ponieważ u mnie też bywa taki krasnal. Szkoda tylko, że tak rzadko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukać krasnoludków :D :D :D to dobre komuś się udało znależć cholera dobre są chowają się całkiem nieżle.

Liściki :-? owszem pisałem ale one tylko czytają i nic dalej. :(

nie nie jestem krasnoludkiem wiesz one takie malutkie a ja wysoki brunet nie umiem się chować :wink:

mówisz mikołaj, może być tylko płytki juz mam teraz potrzebuję coś na posadzkę na hol na pięterku na grzanie podłogowe i nie chcę pytek

jakieś propozycje, słyszałem o jakiś płynnych posadzkach ale co to jest i za ile? i czemu tak drogo

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie filips. Od warunków zabudowy do budowy jeszcze daleka droga.

Warunki przyłączy mediów masz już wszystkie? Jeśli tak to trzeba zrobić projekt zagospodarowania działki. A w tym celu będzie Ci potrzebna mapa do celów projektowych na folii i 3 egz. na ozalidzie potem z projektem na ZUD musisz się udać. Jak załatwisz to daj znać. A tak wogóle masz jakiegoś architekta prowadzącego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj filips

My tu tak sobie o tych krasnoludkach gadu gagu

a tu faktycznie do roboty trza się wziąć :(

A tak w ogóle to najserdeczniejsze zyczenia z okazji urodzin no i z warunków zabudowy. :p

Co dalej pytasz? dalej to proste,

kup sobie kielnię na prawą rękę i......

 

już

:D :D :D

wczoraj zapoczątkowałem łazienkę, nie wiecie gdzie można kupić takie lustro na wymiar, i czy do łazienki są jakieś specjalne?

no i dlaczego tak drogo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

Filips - urodzinowe uściski. Początek już zrobiłeś :D teraz warunki przyłączy i daj to wszystko razem z projektem architektowi, który zrobi Ci adaptację działki. Oni mają już układy i szybciutko załatwią Ci uzgodnienia w ZUD i całą resztę. Za kilka tygodni będziesz miał pozwolenie :)

 

Januszek: takie lustra można zamówić u szklarza, ale trochę drogo to wychodzi. Najlepiej kupić je na hurtowni (2 x taniej), albo wykleić ściany płytkami lustrzanymi. Też fajnie to wychodzi. Mam je teraz u siebie w łazience (wkurzyła mnie właśnie cena tafli lustrzanej), układa się je bez spoiny, i naprawdę świetnie się zachowują. A dalczego tak drogo? Bo ładne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajce po świętach.

Wy tu o jakiś krasnoludkach :o U mnie czasem się zjawiają. Tylko szkoda, że nie akurat wtedy gdy są najbardziej potrzebne i nie za często. Ale dobrze, że są. Januszek chyba musisz się poprawić albo lepiej płacić tym za kase ;)

Wczoraj zrobiłem sobie wolne od pracy i ruszyły parkiety. Grzanie i wietrzenie przyniosło efekt i wylewewczki wyschły :D Tylko ten licznik od gazu tak jakoś szybko się kręci :-?

Anika szkoda, że się pośpieszyłem bo właśnie wczoraj kupiłem lustro do łazienki u szklarza. Ale jest ono małe więc nie kosztowało dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Greg - gratuluję! Mówisz, że parkiecik ruszył? Choinka, zniszczymy Ci go, jak będziemy z ekskursją Niedźwiedzia oglądać :-? Nic to, wycyklinujesz przed samą przeprowadzką :D

 

Wiecie co? Potrzebuję namiary na dwóch silnych zza wschodniej granicy. Najlepiej z mafii coby byli. Usługę trzeba mi wykonać w jednym urzędzie (rzeszowskim zresztą). Normalne metody, przyjete do ogólnego stosowania w świecie w miarę (nie mówię, że całkiem) kulturalnych ludzi nie skutkują :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro mam zwykłe, tylko stępione krawędzie. Zamocowane na kleju i zafugowane.

Z tymi parkietami to też zamieszanie. Wyszło tak, że na górze będę miał ładniejszy niż w saolonie. Przywieźli mi pierwszą klasę w cenie drugiej bo nie wyrobili z terminem. Tylko, że na poddasze zamówiłem węższy a na parter szerszy. Oba miały być w klasie drugiej.

Januszek ale te krasnoludki to naprawdę rzadko się pojawiają. Mam z nich również taką korzyść, że jak się pojawią na budowie to muszę zadbać o jedzenie dla nich i dla siebie przy okazji. Jak jestem sam to nigdy nie myślę o tym i np. w soboty to i 12 godzin nie mam czasu zjeść. Jak by się częściej pojawiali to może nie byłbym taki chudy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

Filips - urodzinowe uściski. Początek już zrobiłeś :D teraz warunki przyłączy i daj to wszystko razem z projektem architektowi, który zrobi Ci adaptację działki. Oni mają już układy i szybciutko załatwią Ci uzgodnienia w ZUD i całą resztę. Za kilka tygodni będziesz miał pozwolenie :)

 

Januszek: takie lustra można zamówić u szklarza, ale trochę drogo to wychodzi. Najlepiej kupić je na hurtowni (2 x taniej), albo wykleić ściany płytkami lustrzanymi. Też fajnie to wychodzi. Mam je teraz u siebie w łazience (wkurzyła mnie właśnie cena tafli lustrzanej), układa się je bez spoiny, i naprawdę świetnie się zachowują. A dalczego tak drogo? Bo ładne :wink:

 

Anika ... a gdzie te płytki lustrzane mozna sobie obgladnąć ...? na Rejtana ?

januszek lustra np. w BOZ ie na Przemysłowej ( ta odnoga ulicy po prawej od centrum) - robią na wymiar ...

filips - przyjmij zyczenia urodzinowe :D

Grześ ... Ty parkiety ? hmm ... a co myslicie o mozaice - ma ktos ? macie jakies opinie ?

zaciorany jestem .. ufff ...ale Anika .. daj namiary na ten urzad ... (biurokracja i mnie daje popalic ...)

czy po rosyjsku z akcentem łemkowskim budiet' charaszo ... ?

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza :D namiary na urząd dam Ci osobiście jak cenę dobrą wynegocjujemy :wink: . Chociaż targować się bardzo nie będę bo z sił już opadłam całkowicie :-? Akcent łemkowski budiet'. Nawet bez akcentu by było, byle ich się pozbyć z mojej drogi :wink: .

Płytki kupowałam w BOZ-ie na Rejtana. Są w różnych wymiarach, można dostosować do wymiaru płytek, które ma się na ścianie.

Pytasz o mozaikę? W moim rodzinnym domu jest coś w rodzaju mozaiki (ma już jakieś 20 lat) z różnego rodzaju drewna. Jest tam i dąb i orzech i czereśnia i akacja. Wyszedł świetny, różnokolorowy wzór (układaliśmy ją z moim Tatą jakiś miesiąc :) ) ale warto było. Zachowuje się lepiej niż parkiet (podobno ze względu na mniejsze wymiary elementów), nie ma żadnych dziur, nawet nie była cyklinowana. A efekt naprawdę jest świetny i, co istotne, była naprawde taniuśka.

Kolega, natomist, przywiózł mi pokazać takie "płytki drewniane" o wymiarach 30 cm x 30 cm, które są zrobione z drewna klejonego warstwowo (różnych rodzajów) i wychodzi piękna mozaikowa podłoga (podobna do sal balowych w pałacach). Układa się toto na pióro i wpust. A w Twoim mieście jest taka jedna firma, która robi coś takiego jak panele drewniane. Nazywa się "DREWNOTECH". Oglądałeś ich wyroby? Cudeńko. Zamówiłam sobie na poddasze. O masz, pytałes o mozaikę, a otrzymałeś nie wiadomo, co... :oops:

 

Miłego dnia i mnóstwo lux-ów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza :D namiary na urząd dam Ci osobiście jak cenę dobrą wynegocjujemy :wink: . Chociaż targować się bardzo nie będę bo z sił już opadłam całkowicie :-? Akcent łemkowski budiet'. Nawet bez akcentu by było, byle ich się pozbyć z mojej drogi :wink: .

 

 

no to im pogrozimy paluszkiem i dostana otrzezenie że " tak nienada ..." :lol:

 

[

A w Twoim mieście jest taka jedna firma, która robi coś takiego jak panele drewniane. Nazywa się "DREWNOTECH". Oglądałeś ich wyroby? Cudeńko. Zamówiłam sobie na poddasze. O masz, pytałes o mozaikę, a otrzymałeś nie wiadomo, co... :oops:

 

Miłego dnia i mnóstwo lux-ów :D

 

oj jakie śliczne luxy dzis świecą ...:D:D:D

 

a juści jest firma ..:D i robią mi własnie stół ... taki duuuuzy faaajnyyy ....i mysle ze po bardzo atrakcyjnej cenie ...:wink:

 

pozdrówka

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...