Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie Rodacy

 

RS daj spokój z niespodziankami ja będę na 16,55 :wink: 8) , wracałem dzisiaj wieczorem do domu i miałem taką jedną, 80 km musiałem przejechać z otwartą szyba po stronie kierowcy :evil: :evil: :evil: qrde elektryczna szybka jedna :evil: gdzie te korby z tamtych lat :roll:

 

może niespodzianki dla tych co w krawatach i szpilkach :roll: :D 8)

 

Filips dzięki za uczciwy kawał karkówki szkoda, że bez Ciebie :cry:

 

Anika Baru od roku chodzę po płytach ażurowych :-? na parkingu, fajnie się po nich jeździ a chodzi do duszy,

gościu obok mojego bloku miał podjazd drzewienny :-? , miał bo po paru latach założył kostkę

 

Izis witaj w klubie

 

Karkówka zakupiona, ale będzie się marynować dopiero od jutra, trochę już późno /czuję się zmarnowany/, sory Winetu i Organizacjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciao 8)

 

Nie pisalem kilka dni ale wszystko czytam, mam nadzieje ze uda sie Wasza impreza i wszyscy na czworakach beda wchodzili do taxowki (nie wracac po pijaku samochodami). Nasze problemy powoli sie rozwiazuja wiec moze uda sie zalatwic wszystko zanim Mama straci cierpliwosc. :oops:

 

Bawcie sie swietnie bo nie sama praca czlowiek zyje :) :D :lol: :p

 

dzięki filips...

 

Ciesze sie , ze istnieje jakis kompromis jesli chodzi o projekt ... super !

mame to i tak masz bardzoooo cierpliwą :p

taxówki ... :roll: a ja miałem ochote poznać rajdowe umiejetności janoana :wink: :D:lol:

RS poradzimy sobie i bez grila ... a masz dwa pustaki, opady drutu zbrojeniowego i kawałek siatki ogrodzeniowej - o drobnym oczku ...takim, zeby kiełbaska przez nie przelatywała ? :lol:

 

 

ciao i miłego dnia :D:D:D

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze

organizacja 8) kazała przekazać że gril będzie

 

oj cos czuję że z tymi koteczkami się szykuje jakaś niespodzianka :-?

ale nic z tego kupiłam sobie dezodorant " psi odorek" i na imprezkę smierdnę sobie :wink: :oops:

zobaczymy co na to koteczki.

:p :p :p

przyjedziemy około 16

acha nie zrażać się deszczem do 16 ma wypadać te 3.6mm/h

po 16 pogoda :D :D :D

:p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drut jest, siatki niet ....

patyki są ....

 

Trzeba uważać, jak grilujemy to podchodzą koty z sąsiedztwa i kradną kiełbasę . Widzisz do czego to doszło, cholery potrafią nawet gorącą sciągnąć z rusztu, kanalie włochate ...

Nakociło sie tego w tym roku oj nakociło 8)

 

poradzimy sobie i bez siatki ... ale z koteckami .... :-? :roll: trudniejsza sprawa ....

mój kotecek znów bardziej na surowe jest pazerny ... ryba kiedyś jak była sparawiana poskoczył do góry wczepił sie tak mocno pazurami tak ....... ze nie pomogło strzepywanie kota z tej ryby, potrzasanie i inne wygibasy ... trzymał łapczywie i nie puszczał ... za nic ...odrywanie kota nie pomagało a ryba ryba była duza ... szkoda było poswiecac cała ...

było do wyboru

- obciąc kotu łapy z pazurami

- odciac poł tej fajnej ryby - bo złapał rybe gdzies w okolicy pasa ....

 

dzieci prosiły zeby jednak kawał ryby odzałowac ...

 

tym razem sie koteckowi slizneło ...

ale ... " Koty to dranie..." był film

i K. Grzeskowiak śpiewał

"...nie bedizes' więcej psocił kotecku ... " ...

 

bedziemy musieli baczniej obserwować na Majówce ...kotecki ...RS ... ... co nie ? :wink:

 

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieee! Trzymajcie mnie, bo coś komuś zrobię!!

Moje bliźniaczki chore są!! ............... i tu następuje ciąg wyrazów powszechnie uznawanych za nieparlamentarne.

No bo jak tu nie kląć?? No i nie wiem, co robić. Z jednej strony to bym w końcu Was poznać chciała, ale zostawić chore dzieciaki?? Na dodatek z chorą babcią??!! Pochlastam się chyba i już!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaruuuu - nie mozesz nam tego zrobić !!!

wiesz, ze raz nas juz raz zrobiłeś .... jak wyszło ze nie jestes facetem ......

 

a teraz ..... bohaterska mama czterech super cór i miałaby nie byc na Majówce ....?

chyba sie pochlastam ....

zrób cos i bądź !!! jasne ?

Renia ma racje jak chodzi o sugestie - wmów sobie ze jest OK ... i tak sie stanie

Renia ... bedziesz ? pytam dla formalności ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza dziekuje serdecznie za pochwale i zobaczenie u mnie talentu organizatorskiego,

tak szczerze to nigdy mi go nie brakowalo i zawsze sobie jakos radze ale zawsze uwarzam ze mam szczescie i ze wszystko w rekach Boga.

 

A zeby byc w temacie ja to od wielu lat ogladam, a Wy jak odslonicie firanke i wygladniecie przez okienko to widzicie juz Unie Europejska :p :wink: :wink:

 

cos mi tu za bardzo pachnie, pewnie ktos z Was marynuje jakies dobre miesko na jutro :roll:

smacznego, milej zabawy, ladnej pogody,milych konwersacji nie tylko o budowaniu.

Baru duzo zdrowia dla blizniaczek

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor dzię ... ku ... je ... my za zyczenia :D

odsłaniam firanke ....i jest jest jest !!! Słoneczko wymarzone

unijne ...wspolnotowe ...

najwazniesze, że zaswieciło piknikowo usmiechniete :D

a Twój sposób rozumienia swiata ... jest mi bardzo bliski ...

poza tym ... wiesz jak sie do mieska zabrac :wink: peklowanie i marynata, solanka i saletra ... lisć laurowy i odrobine ziela i gorczycy ...

pozdrówka dla Ciebie i liczę, ze przyszłym razem bedziesz - wychylimy cos za Ciebie i [/b]filipsa..[/b] ...:wink: i wszyskich co chcieli byc z nami a nie mogą ...

Baru trzymam kciuki... i zdrowia dla bliźniaczek !

a wszystkim - usmiechu i pogody ducha

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia dziekuje, ooooo iiiiiiiiiiindyk, paluszki lizac :p :p :p

a wiecie co to jest "fon tue" to jest taki garczek z olejem, pod spodem swieczki, olej sie gotuje a do niego na specjalnych widelcach kazdy wklada sobie miesko, pieczarki czy inne warzywa, i do tego rozne sosy

np. tatarski, majonezowy , paprykowy czy inne.

kiedys wyprubujemy :p :p :wink:

 

brzoza solanka i saletra to jest to, naj naj najlepsza szynka domowej roboty, taka robilysmy kiedys w domu

 

Wam takrze udanego Weekendu, lub jak kto woli Wochenende. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi tu za bardzo pachnie, pewnie ktos z Was marynuje jakies dobre miesko na jutro :roll:

 

Właśnie wczoraj wieczorem zamarynowałam indyka wg przepisu Aniki.

Zjemy go wspólnie dzisiaj na pikniku. Szkoda, że Cię nie będzie z nami.

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.

 

Gregor...

było ... ZA ... WA ... LI ... ŚCIE ! ! !, a goscinność gospodarzy ... RS - a ... małżonki i domowników ... - staropolska !!! - dziekujemy !!! :D:D:D

szaszłyki z indyka Reni ... paluszki lizać ... niebo w gebie

(tampiko ... żałuj ze Cie nie było .... ) za tych co nie mogli ...wychyliliśmy lampke szampana - a toast (po gruzińsku !!!) wygłosił Wojtek ... nieoceniony specjalista od toastów ...

przy składniu grilla nie obeszło sie bez istrukcji obsługi .. producent grilla miał chyba dobry humor bo jednak jednych cześci dołozył a innych ujał ale .. to nie zegarek ... i w końcu udało sie złozyc ...

niestestety... rozpalic było trudno - bo zawiało mocno , (tak mocno, ze ptaszka - nad nami - zatrzymało w locie ...:wink:)

(gospodarze mieszkaja bowiem na przecudownej - ale "wietrznej") górze - widać pejzaże na odległośc 15 - 20 km, a swiatła okolicznych miast, miasteczek i wiosek to iluminacja nie do opisania i opis Aniki - ani mój - tego nie oddadzą ...

na szczeście pomógł niezawodny januszek, który miał akurat przy sobie podreczna lut-lampe ... i grill rozpoczał prace

(spalono - zdaje sie - kilka kubików bukowego drzewa ... )

zjedliśmy taka mase pyszności ze teraz przez tydzień nie bedziemy mogli patrzec na jedzenie ...

( a brytan ... ogryzł kości ...)

ile wypilismy ... nie zdradze ... bo to tajemnica ...

humor dopisywał wszyskim, a kto był jeszcze ... i jakie potrawy degustowano ...

opowiedza pewno inni ...

wróciłem dziś ... :wink:... po połnocy ...

p.s.

a baru ... ... naprawde ... nie jest facetem .... :oops: :oops: :oops:

ale prześliczną dziewczyną !!! :p :P:lol:

(i musze sie bardzo starać ... bo ma zdjęcia ... pejzaży ... :wink:)

 

baruuuu ... wybaczysz mi ... ?

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...