Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kochanieńcy

 

 

było :D

przesympatycznie :D

przepysznie :D

przecudownie :D

i naj naj ... :D :D :D

 

dzięki RS z Zielonego Wzgórza :wink: :D :wink:

 

zdjęcia 15 szt. i 2 filmy są, wszyscy wyszli cudnie, 55 MB trzeba będzie wziąć się za wypalanie płytek :wink:

 

Filips jak chcesz, a pewnie chcesz to daj cynk i Ci je wyśle emilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie podkarpaccy budowniczowie!

Majówkowicze! Nawet nie macie pojęcia jak żałuję, że nie mogłam zostać dłużej ale mój powrót nastąpił w ostatnim momencie - babcia była juz u kresu wytrzymałości z moimi córkami :oops: Bardzo dziękujemy gospodarzom za gościnność i przepraszamy za zdeptany ogródek.

I pewnikiem nie jeden zdeptany ogródek przed nami :roll: - niech się ciszą ci, którzy takowych nie posiadaję jeszcze.

Brzoza! Nie muszisz się tak... wiesz... zdjęć takich nie-tego nie ma :p

Zdjęcia w liczbie szt. 19 jedynie za zamówieniem i podaniem maila na priva z zaznaczeniem czy mam słać oryginalne (od 800 - 1100 kb) czy zmniejszać.

Do miłego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS z Zielonego Wzgórza wraz z Małżonką

Dziękuję za wspaniałe przyjęcie, było przemiło, swojsko, radośnie, ale znając już prawie wszystkich spodziewałam się, że tak właśnie będzie. To jest niesamowite, ludzie widzą się drugi raz w życiu i tak się zachowują jakby się znali pół wieku i zjedli razem beczkę soli. Za pierwszym razem - w lutym - już było fajnie, a teraz to ..... jedna wielka rodzina. Nic więcej nie mogę dodać, bo żadne słowa nie oddadzą nastroju, który panował. Mam nadzieję, że nadal będziemy się spotykać regularnie, w miarę wolnego czasu.

 

Wszystkim uczestnikom dziękuję za miłe towarzystwo !!! :D

Budujcie, niech Wam wszystkim pogoda sprzyja, cobyście się mogli następnym razem pochwalić nowymi dokonaniami !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao 8)

 

Zdjecia chcialbym obejzec (tak jak i inni) a poza tym myslalem aby podlaczyc zdjecie kazdego z nas/was do imienia na mapce. Mozna by bylo rowniez zrobic galerie i jak wczesniej pisalem ja nie mam problemow z miejscem na serwerach ale to juz sami zdecydujcie (prawa autorskie + prywatnosc)

 

Calusy :) :D :lol: :p Ciao 8)

 

ps. Janon i Baru - wysylaj zdjecia wysylaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy Ludzie Organiazcji!

 

Jestem na obcym sprzęcie i razem z żonką tworzymy coby tu napisać jak było ale ciężko jest dobrać słowa i obrazki żeby oddać atmosferę .

Szkoda że nie wytrzymałem kondycyjnie do końca ale świeże powietrze u Rafała mnie odurzyło.

Przez ten cholerny VAT i wiecej pracy nie zrobiłem zgrupowania kondycyjnego i wyszło w praniu haha,

Ogólnie było luks x10 i brak zastrzeżeń jakichkolwiek.

 

RS - DIĘKUJEMY ZA wspaniałe przyjęcie tobie, żonie i szwagrowi.

BRZOZA - znowu mało czasu do pogadania bylo ale następnym razem bedzie lepiej.

JANUSZEK - DZIĘKI ZA POMOC I WYROZUMIAŁOŚĆ.

 

Pozostali dziękuję za wspaniale spędzony czas i super atmosferę.

 

Ja dzisiaj już w pełnej formie zaliczyłem żużelek i teraz pędzę do domu.

 

Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS!

Szklanki trzymaj, zabierzesz ze sobą na następną impr... eee.. spotkanie budujących :roll: . Co do miejsca to zgłaszam się na ochotnika, ale u RS-a to nie były warunki budowlane, a u mnie - owszem - są. Co do ogródka to już przepraszałam przecież :oops: :oops:, ale jak miałam te zdjęcia robić :-?.

Anika!

Po długich i ciężkich zmaganiach odnalazłam wreszcie linka do twojego projektu. Aaaaaleee odjazd!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Będę sie powtarzać, nie chcem, ale muszem :)

Serdecznie dziekujemy RS-om za przyjęcie nas w Waszym bajkowym miejscu.

Macie naprawdę swoje miejsce na ziemi, w swojej bajce.

Pierwszy dzień w Unii bedzie nam sie kojarzył jednoznacznie z Waszą bajką na wzgórzu.

Dobrze by było, zeby taka bajka została (to juz o Unii)

Osobiście jeszcze raz przepraszam gospodarzy za najście, czy też najazd z psem, który nie był na liście gości.

Chociaż byliśmy tam dość długo, to po poprzednich postach, nawet nie wiem ile straciłam (składanie grilla no i zdjęcia)

Szkoda, że nie zobaczyłysmy się z Baru :(

Szkoda, ze brakło czasu na koncert, choć może plus jest tego taki, że okoliczni sąsiedzi nie będą sie pytać, czyje to było np. wesele.

Szkoda, ze Januszek był, a prawie tak jakby go nie było, ale nastepnym razem....

 

Punkty karne dla Tampiko, Babisa, Grega ...etc. za nieobecność, chociaż wszyscy pewnie żałują, ze nie byli

Usprawiedliwieni - tylko ci zagraniczni.

Dziekujemy jeszcze raz gospodarzom za przyjęcie i wszystkim za przybycie.

ORGANIZACJO, mysl o następnym terminie spotkania, żeby wszyscy za wczasu brali termin pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorki wielkie ze tak rzadko sie odzywam ale mam malutko czasu lecz postaram sie to zmienic .Gratuluje organizacji stworzenie bardzo sympatycznego klimatu jaki od razu wyczuwa sie pojawiając w waszych szeregach.

Bardzo mi żal że nie poznalem was na majówce lecz termin mialem juz zaklepany wczesniej ale na nastepną imprezke robie sobie rezerwacje o ile bede w naszej pięknej krainie

BARU -Koleżanko z naszego pięknego miasteczka dziękuje za ciepłe slówka, zdradz czym się poruszasz a napewno mrugnę do ciebie światlami

GRILUJCIE I TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS też jestem w trakcie realizacji trzydniuweczki :wink: , na drugie śniadania zalecam kefirek koniecznie polski, wspierajmy naszych krajowych producentów

 

Baru czerwcówka jest jak najbardziej wskazana :D , nie ma nic lepszego jak czas spędzony w dobrym doborowym towarzystwie

miałem się nie wygadać :oops: :oops: :oops: , ale mamy dobrych starych wspólnych znajomych 8) :o 8) i znowu szczena opadła mi z łoskotem na parkiet :D :) :D

 

mam propozycję co do zdjęć, może osobom zainteresowanym przekażę płyty na kolejnym spotkaniu, może to podziała mobilizująco :wink:

 

zaczyna padać z grilowaniem będzie kłopot :cry: , a tu tyle kefirku jeszcze zostało 8) :o 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janon!

Co Ty tam knujesz? O jakich wspólnych znajomych mi tu piszesz?? Spowiadać mi się tu! I to szybciutko!

No i jak tam szczena? Boli jeszcze? A parkiet nie zarysowany?

Tomku100!

Póki co, to ja w Łańcucie jeno z doskoku, jak na budowę gnam, a gnam przeważnie białym audikiem 100 avantem.

No i jeżeli czerwcóweczka wypali, to będziesz miał bliziutko, najbliżej z nas wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janon!

Co Ty tam knujesz? O jakich wspólnych znajomych mi tu piszesz?? Spowiadać mi się tu! I to szybciutko!

No i jak tam szczena? Boli jeszcze? A parkiet nie zarysowany?

 

oj oj lepiej było się nie wygadać :oops: 8) :oops:

no qrka wodna nie mogę, bo jak powiem to mi tak przyciorają , że szczena zaboli jakby spadła na lastriko z wysokości 10 piętra 8)

parkiet zrysowany, to mało powiedziane:

strop pęknięty, :cry:

spółdzielnia zgłosiła już szkodę budowlaną, :o

łoskot był taki jak tąpniecie, sąsiedzi pomyśleli że znowu sobie kino domowe urządzam :roll:

 

ale się porobiło 8) 8) 8)

oj biada mi biada, już tylko spowiedź powszechna mnie ratuje albo ostatnie namaszczenie

:oops: 8) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS.... podziękuj zonie za goscinność i wyrozumiałałość dla nas .... :oops: i looknij na priwa ...:D

Wojtek ... wiesz , ze my mozemy w naszej grupie rozprawiac w nieskończoność

bo w naszej podkarpackiej grupie wszyscy czytaja ...:wink: a jak sie jest oczytanym to i elokwentnym ... no nie ... ? :wink:

janon... a ja tez lubie kefirek ...:lol: :wink: i nie koniecznie jagobella bo ten z Sanoka jest OK :D:D:D

i ten deszczyk i burze to nie tylko Reni humor psuja ...bo i u mnie ...przepiecie i karta sieciówka do wymiany .... :(

tatanka ... mysmy sie z brytanem polubili ... poskrob go za uszkiem ode mnie ...:wink:

Baru.... jak sie nie gniewasz i mnie lubisz :D ... to poprosze o skompensowane ...

zdjątka - oczywiście ...:D-

janona będę gnębił później ...

o płytke ...oczywiście :lol:

a nasza Anetka... taka cichutka ... wprost myszka ... a tak zaszalała budową ...ze szczęka wszyskim opadła ...

Anetko ... pozdrówka :D:D:wink:( a Ty lubisz kefirek ?):D

Ciao BELI ...:D:D:D filips - moze wpierw z rejestracja i niech zainteresowani ocenia czy tam jakich "fiku miku " nie ma ...:wink: cha cha cha

miłego dnia Wszystkim ...:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

RS, Halinko - bardzo, bardzo dziękuję. Było przepięknie. Podpisuję się obyma rękami i obyma nogami pod postami tatanki i Reni. Nic dodać, nic ująć.

 

Janon: mam nadzieję, że nie żałujesz teraz, iż sobotnie plany zmieniałeś :) ??

 

No, to teraz trochę pobudujemy i trzeba będzie pomyśleć o czerwcówce. Bo na lipcówkę już mamy zaproszenie :wink:

 

Pogody cudnej i uśmiechu dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż pisać?

chciałem podziękować organizacji 8) za zamówienie pogody.

bo pogoda ducha jaka była w Nas jest nie do opisania

i ten radosny uśmiech gospodarzy, :p :p :p

ten widok :roll:

ta atmosfera :)

i ta karkóweczka (mniam mniam)

 

teraz już wiem po co wchodziliśmy do Uni :D :D :D

 

żal byłoby zmarnować to co Nas łączy i konicznie trzeba powtórzyć

a tu budowy, ściany, fundamenty, dachy, przed nami.

czerwcówka :-? :-? :-?

niech pomyślę..... może?

 

Cudowni jesteście.

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu mnie ominęła wspaniała impreza.

Ach to cioranie mnie wykończy.

Bardzo prosze o fotki nich ,mnie jeszcze troche z zazdrości ściśnie . Plisssss.....

Mam z a swoje i już . trzeba było być a nie teraz jęczęć.

Do kogo mam się odezwać w sprawie fotek?

Pozdrawiam Paty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...