Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Was Wszystkich i

 

Dziękuję RS-owi i jego żonie za gościnność. Świetna impreza.

Macie prześliczny domek i okolicę.

 

Brzoza kefirek nie należy do moich ulubionych napojów, ale w ostateczności może być.

 

Baru i Janon ja również poproszę o zdjęcia, adres e-mail wysyłam na priv.

Mam nadzieję że się zmieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten deszczyk i burze to nie tylko Reni humor psują ...bo i u mnie ...przepięcie i karta sieciówka do wymiany .... :(

Baru.... jak sie nie gniewasz i mnie lubisz :D ... to poprosze o skompensowane ...

zdjątka - oczywiście ...:D-

janona będę gnębił później ...

o płytke ...oczywiście :lol:

 

Brzoza podaj mi Swojego emila to Ci wyśle skompresowane co będziesz tyle czekał, masz takie jedno śliczne zdjęcie :D

i trafia mnie , że akurat tobie się przepięło :cry: :evil: :cry:

 

"RS" "Paty" "Januszek" "Baru" "Anika" "AnetaS"

macie zdjęcia ładnie poukładane w skrzynkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Tak jak się spodziewałem impreza była udana. Ja niestety nie mogłem dołączyć bo tak wyszło, że nie było z kim zostawić dzieci :( (oczywiście wszystko przez teściową ;))

Za to pochwalę się, że mam zrobione szambo i to jakie. Głębokie na 6m!

Janon, Baru jeśli można to chętnie oglądnąłbym zdjęcia. Mój adres w stopce.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - pozdrowionka dla wszystkich na Dzieńdoberek.

 

Jak mogę organizację prosić o zdjęcia z imprezki to będę wdzięczny.

Mój adres to [email protected]

Dziękuję z góry i kończę z dołu bo trochę robótki mam dzisiaj a jutro wyjazd.

 

Całuski dla ładniejszej części organizacji i strzałeczka dla pozostałej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

Dawno tutaj nie zaglądałem i ... widzę, że się dzieje tutaj wiele ciekawych rzeczy - trudno moja strata :cry:

Mam nadzieję, że teraz będę miał więcej czasu i częściej się tutaj pojawię. Serdecznie pozdrawiam tych, którzy mniej jeszcze pamiętają i także nowych forumowiczów z podkarpacia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się skręciłam się z zazdrości!!!!!!

Szanowna ORGANIZACJO proszę o ustalenie terminu nastepnego spotkania , ponieważ ja Wasz "członek" muszę już dzisiaj zaplanować - zarezerwować dzień, w którym odbędzie się ewentulana impreza i żeby skały s......ły muszę być.

 

Strawa była , napitku też widać Wam nie brakowało (DZIĘKI WAM ZA ZDJECIA) ach ......

Powiedzcie mi jaka rozsądna cena za układanie płytek? U mnie wahają sie od 15 do 25 zł. Nie wiem czy to mało te 15zł czy może za dużo te 25 zł. Pomóżcie.

Pozdrawiam Paty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao 8)

 

Dostalem kilka zdjec i umiescilem je w internecie, za porada brzozy sa dostepne po rejestracji ale za to mozna pisac komentarze. Wlasnie dlatego trzeba sie zarejestrowac bo pozwala to na minimum kontroli nad komentarzami :evil:

Do autorow : jezeli sa bledy albo chcecie zmienic tytuly to dajcie znac, jezeli chcecie to moge umiescic te zdjecia w formacie orginalnym i wtedy beda sie nadawaly do drukowania. Dzisiaj wieczorem wprowadze poprawki jezeli sobie tego zyczycie :) :D :lol: :p

 

ZDJECIA

 

BAWCIE SIE DOBRZE I PISZCIE KOMENTARZE - CIAO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Greg: pozwolisz, że nie będę komentowała, co? :evil: A co, myślisz, że zrobilibyśmy krzywdę Twoim dzieciom? Ech, szkoda gadać. Żałuj chłopie, żałuj :-?

 

Georg - a wiesz, że po piątej flaszce gadaliśmy o Tobie :p

 

Paty: Specjalnie dla Ciebie zaczniemy organizowac czerwcówkę za tydzień, cobyś termin mogła rezerwować. Rozsądna cena za płytki to 20 zł/m2

 

Januszek: widzisz? byłeś, a jakoby Cię nie było. Tatanka pokazała, pokazała... :wink:

"ciorocie, a ciorojcie a tu się kroi oj kroi" - czyżby ???

Wojtek: dzięki za całuski :oops:

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze i patrze czytam i czytam i nie moge przezalowac ze nie bylem na tej biesiadzie, :cry: normalnie nie opuszczam takich konferencji

 

wlasnie nagralem 5 plyt tylko na biesiade i wesele same hity w najlepszym wykonaniu :p

 

widze ze planujecie juz czerwcowke a ja przyjade dopiero w lipcu

nie moge sie doczekac zeby Was poznac , to prosze przyslijcie mi chociaz zdjecia, z gory dziekuje pa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filips .... dzieki

 

Witam Wszystkich !

Dawno tutaj nie zaglądałem i ... widzę, że się dzieje tutaj wiele ciekawych rzeczy - trudno moja strata :cry:

Mam nadzieję, że teraz będę miał więcej czasu i częściej się tutaj pojawię. Serdecznie pozdrawiam tych, którzy mniej jeszcze pamiętają i także nowych forumowiczów z podkarpacia :lol:

no wreszcie !!!

 

ojjjj .... George.... dobrze że Jesteś ..... bo trudno to wytłumaczyc ze TY - i Greg i Gregor456!!!! ...choć ... (jak Wam cos powiem ... to .... (sorry ...ale sie usmiejecie )

- zdaje sie że WY we trzech macie ten sam znak zodiaku ... !!!!! cha cha cha

- reszta grupy ciagle mnie pyta który to Greg .... prosze ...wyjasnijacie ze WAS trzech :D:D:D

 

 

:wink:

Strawa była , napitku też widać Wam nie brakowało (DZIĘKI WAM ZA ZDJECIA) ach ......

Powiedzcie mi jaka rozsądna cena za układanie płytek? U mnie wahają sie od 15 do 25 zł. Nie wiem czy to mało te 15zł czy może za dużo te 25 zł. Pomóżcie.

Pozdrawiam Paty.

 

 

 

Paty ... jak dobre podłoże .... i tylko grzebyczkiem niższa granica

 

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacjo 15 maja :o mam mieć w końcu pozwolenie na budowe :)

 

 

słyszałem, że w którąś czerwcową sobotę ma być piękna pogoda na grilowanie :wink: :wink: :D :D 8) 8)

 

może taki przepis:

recepty / Gril

 

Názov:Grilovaný stejk

Suroviny:4 plátky hovädzej sviečkovice (á 150 g), 12 plátkov oravskej slaniny, olej, mleté čierne korenie, soľ.

Postup:Plátkami slaniny obložíme obvod plátku mäsa a upevníme kuchynskou niťou alebo špagátom. Mäso osolíme, okoreníme, potrieme olejom a grilujeme z každej strany asi 4 minúty dočervena. Podávame s ryžou so zelerom a s fazuľovým šalátom alebo s grilovaným chlebom a pikantnou korenenou omáčkou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...