Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No własnie, kto to mówił?

Może przyzna się organizacji 8) , organizacja 8) pomoże załatwić formalności, poda ogólnie termin, a miejsce do końca będzie niespodzianką :wink:

 

Gregor456 - nie pękaj. Przecież lipcówka u Ciebie. Sam proponowałeś :lol:

 

Janon: to szykuj już ten Grilovaný stejk, nie zapomnij tylko o plátkach oravskej slaniny :wink: No i gratuluje pozwolenia :D

 

brzoza: jest george. Teraz Ci przynajmniej wszyscy uwierzą. Bo faktycznie zaplątaliśmy tych międzynarodowych grzesiów :wink: Ale co się dziwić?

 

tampiko: Ty nie bucz, tylko szukaj opiekunki do psa, żeby w czerwu nie było znowu problemu w ostatniej chwili. A Darek takie niespodzianki Ci przygotował :p

 

Reniu udało się???

 

A ja jutro ruszam z dalszym ciągiem. Ekipy mi się zazębiają i mam nadzieję, że nie pozabijają się na budowie. Potrzebuje namiary na ocieplaczy ścian. Chcę zrobić ocieplenie przed wstawieniem okien :wink:.

 

Anetka: spróbuj z ziemią, jak jeszcze jej nie masz pod nr 2299449

 

Buziaczki dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna organizacjo!

Ja pisałam (PISAŁAM a nie mówiłam) o czerwcóweczce u mnie na wsi. Ale Januszek - zdrada, nie przyznałeś się - usiłował mnie przekonać, żeby czercóweczka była u niego. A dlaczego - to niech się sam organizacji tłumaczy. Odstąpiłam mu wspaniałomyślnie ten czerwiec, a on mi tu tak?

Ojj, Januszek! no, no, no, nooooo, nieładnie!

Renia!

Jak tam Twoje fundamenty?? Bo wczoraj co nie bądź pokropiło... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejżałem wszystkie wcześniejsze posty i nie satwierdziłem tego co napisała Baru jakieś przejmowanie miejsca :-?

jesteś niesamowicie wspaniałomyślna dziękuję.

ale skoro tak to nich będzie ze mną jak z dzieckiem,

organizacja już coś myśli 8)

załatwia pogodę, dobry nastrój i te sprawy, cierpliwości.

:p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao belli 8)

 

Teraz juz moge tak napisac bo sobie Was obejzalem, dostalem kilka nastepnych zdjec od Janona i umiescilem je na stronie. Ostatnio malo czytam ale w Sobote wyjasnia sie moje problemy i potem popisze troszke z Wami. :) :D :lol: :p

 

ps. Brzoza nie bardzo zrozumialem w czym problem - ostatnio taki tepy jestem jak przecinak - to ta wiosna ktorej nie widac :cry: :o :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie :D Zapracowani i nie :wink:

 

Powiedzcie mi jedną rzecz: czy półeczki murować przed czy po tynkach wewnętrznych? Pewno przed :oops: tylko jak oni mi te maleństwa później otynkują? W ogóle wychodzi mi, że tylko kanap nie będę miała murowanych :p

 

Czyli 26 czerwca czcimy wakacje i działkę Januszka? No to już rezerwujcie sobie termin, coby gadania nie było, Paty! to specjalnie dla Ciebie :wink: i dla Tampiko, coby opiekunke dla psiaka znalazła albo zastępstwo za małżela :wink:

A może filips zaplanuje urlopik w Polsce?

 

Januszek, niech Ci to słoneczko świeci i świeci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...