Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jakie polecacie okna dachowe???


Recommended Posts

Mam FAKRO od 2004r. Poza ww zaletami dodam jeszcze miły serwis - wymieniłęm po roku zaśniedziałe klamki, w zasadzie 2-3 pokryły się lekkimi grudkami. W wyniku reklamacji wymienili mi 100% klamek. Lepiej nie kozystać z serwisóhttp://, ale jesli zachodzi potrzeba to warto wiedzieć, że nie zostanie się samemu z ręką w nocniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji i podepnę się do tematu :lol: .Całe mieszkanie na poddaszu z jedną ścianą szczytową (od południa) w sumie 9 :roll: okien połaciowych . w salonie 2 podwójne nie wiem jak się to nazywa :oops: ale tak jakbycztery okna w kupce. Podobno można kupić takie że to górne jest nie otwierane i wychodzi taniej niż 2 odrębne ale gdzie tego szukać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest kilka firm oferujących bardzo dobre okna za podobną cenę. Możesz kupić polskie, możesz zagraniczne. Nie wiem jak zarabiasz na życie, ale jak kupisz Veluxa to się potem nie dziw, że pieniądze które mogłyby trafić do Twojej kieszeni wpadają do kieszeni zagranicznych koncernów.

Nie mam nic przeciwko koncernom, bo bez nich bylibyśmy gdzieś pomiędzy Łukaszenką a Juszczenką, ale pomyśl co zrobi Fakro z Twoimi pieniędzmi, które wydasz za okna, jaka jest szansa że te pieniądze kiedyś do Ciebie wrócą, jeśli kupisz okna Veluxa.

poza tym velux są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Veluxy (GGL - uchylne z klapą u góry i GPL - uchylno-obrotowe z klapą u góry i klamką na dole). Bardzo estetycznie wykonane - ładnie się prezentują. No i oczywiście działają płynnie, bez zarzutu. Na początku chciałem wesprzeć polski przemysł i kupić Fakro ale wykonawca mi polecił Velux (podobno lepiej izolują). A cena w zasadzie ta sama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...