Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Opis jak zrobić w podpisie linki do dziennika i komentarzy


Recommended Posts

hej proszę o pomoc jak wklejać zdjęcia ta nowa odsłona forum nie ogarniam, nie chcą się wyświetlać jak wstawię HELP!!!! dzięki

może to pomoże

>> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?51245-Jak-doda%C4%87-zdj%C4%99cia-%C5%BCeby-by%C5%82y-widoczne-na-forum&p=4096047&viewfull=1#post4096047

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 489
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Opis "jak" jest tutaj >> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?54466-Opis-jak-zrobi%C4%87-w-podpisie-linki-do-dziennika-i-komentarzy&p=4049647&viewfull=1#post4049647

W razie problemów pomogę. Musi też najpierw powstać temat, by można go było podlinkować - dziennik widzę, ale komentarzy nie.

 

 

EDIT: widzę, że informatycy coś zmienili i tytuł już nie jest klikalny z poziomu wątku :o

Odpowiednie info dopisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dlaczego w innych dziennikach budowy strona wygląda inaczej niż u mnie? Tzn. u wszystkich wpisy zajmują całą stronę i czyta się tak samo jak każdy inny wątek (a u mnie prawie całą prawą połowę strony zajmuje tabelka z profilem). Na dodatek u innych każdy wpis w dzienniku jest normalnym wpisem (tak jak w wątku zwykłym), a u mnie są 'komentarze'.

Chcę mieć taki wygląd 'Dziennika' jak wy macie. buuu... co zrobiłam źle?

Nie chcę tworzyć osobnego działu do komentarzy. Wszystko ma być w 'dzienniku'.

P.S. Chyba popsułam też coś w linku do dziennika. Miało być: Chata do przeniesienia- dziennik bataty. I chyba nie działa.:(

Proszę o pomoc.

 

Już sobie poradziłam jakoś! Działa i jest OK. :D

Edytowane przez batata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
A jednak chyba nie dobrze bo na tym forum widzę Nasz dziennik i Komentarze a na innym forum (dom Natalia) nie widzę, proszę o pomoc

Sygnatura funkcjonuje od momentu dodania jej w profilu - odtąd każdy post będzie ją zawierał, chyba pod okienkiem odpowiedzi zaznaczy się inaczej.

Natomiast jeśli sygnatura ma się wyświetlać w postach powstałych wcześniej, trzeba każdy taki post edytować [przycisk 'Edytuj post"], ptaszkując okienko przy "Pokaż Twoją Sygnaturę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...