Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

editta & kuba - zapraszamy do środka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Droga Editt ,mam troszke przestarzale pytanko do Ciebie. Przejrzalam cala Twoja galerie i nie znalazlam odp,chyba ,ze cos przoczylam to z gory przepraszam :D

Jak przewiezliscie z Anglii ta wasza cudna czerwona kanape??

Bo tez chcialabym troche rzeczy tak kupic ,gdyz mozna czasami znalezc cos nieporownywalnie taniej, ale boje sie ,ze po dodaniu kosztow transportu wyjdzie drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi betonki :roll: stan jak z zeszłej środy. dawno na budowie nie byłam. dziś na pewno się wybiorę bo piec wczoraj przywieźli.

 

witaj Olu u nas sytuacja wyglądała tak. wojtek pracował na własny rachunek. z tego powodu miał masę narzędzi, które trzeba było do polski przytachać (sprzedaż byłaby nieopłacalna) ja do tego miałam swój polski samochód. transport tak czy inaczej był nieunikniony, więc szaleliśmy na całego. co ja stamtąd jeszcze nie przywiozłam :o :o :lol: :lol: :lol:

transport załatwialiśmy od znajomego znajomego jako doładunek co kosztowało nas mniej. w sumie płaciliśmy chyba 3100 ale masa tego była (samochód, motor, sofa, wojtka kupa narzędzi, 4 rowery i cała reszta, łącznie nawet ze sztuććami do domu :lol: :oops: ). ja spokojnie i wygodnie wróciłam sobie samolotem, a transport dojechał pod sam dom.

 

niedawno wojtek sprowadzał kolejny motocykl i za transport zapłacił jeszcze mniej, chyba tylko 100 euro.

gdybyś była zainteresowana, mogę poszperać za nr telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi betonki :roll: stan jak z zeszłej środy. dawno na budowie nie byłam. dziś na pewno się wybiorę bo piec wczoraj przywieźli.

ha!

to dziś będą zdjęcia :D

szaleliśmy na całego. co ja stamtąd jeszcze nie przywiozłam :o :o :lol: :lol: :lol:

masa tego była (samochód, motor, sofa, wojtka kupa narzędzi, 4 rowery i cała reszta, łącznie nawet ze sztuććami do domu :lol: :oops: ). ja spokojnie i wygodnie wróciłam sobie samolotem, a transport dojechał pod sam dom.

to jakby się okazało że podwójnie przywiozłaś taką sofę, albo krowe-toster

to ja reflektuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi betonki :roll: stan jak z zeszłej środy. dawno na budowie nie byłam. dziś na pewno się wybiorę bo piec wczoraj przywieźli.

ha!

to dziś będą zdjęcia :D

maybe

 

szaleliśmy na całego. co ja stamtąd jeszcze nie przywiozłam :o :o :lol: :lol: :lol:

masa tego była (samochód, motor, sofa, wojtka kupa narzędzi, 4 rowery i cała reszta, łącznie nawet ze sztuććami do domu :lol: :oops: ). ja spokojnie i wygodnie wróciłam sobie samolotem, a transport dojechał pod sam dom.

to jakby się okazało że podwójnie przywiozłaś taką sofę, albo krowe-toster

to ja reflektuje 8)

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie mogę, jeszcze chwile i się uduszę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale to była owieczka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi betonki :roll: stan jak z zeszłej środy. dawno na budowie nie byłam. dziś na pewno się wybiorę bo piec wczoraj przywieźli.

ha!

to dziś będą zdjęcia :D

maybe

nie nerwuj mnie :wink:

szaleliśmy na całego. co ja stamtąd jeszcze nie przywiozłam :o :o :lol: :lol: :lol:

masa tego była (samochód, motor, sofa, wojtka kupa narzędzi, 4 rowery i cała reszta, łącznie nawet ze sztuććami do domu :lol: :oops: ). ja spokojnie i wygodnie wróciłam sobie samolotem, a transport dojechał pod sam dom.

to jakby się okazało że podwójnie przywiozłaś taką sofę, albo krowe-toster

to ja reflektuje 8)

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie mogę, jeszcze chwile i się uduszę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale to była owieczka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no patrz, jeszcze bede Cie miec na sumieniu :lol:

krowa,nie krowa

tez chce taki toster

moze byc baran :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc proszę mi tu gości nie straszyć :lol: :lol: kto pyta nie błądzi :wink:

niestety o fugach nic nie wiem. sorki :oops: jeszcze się tym tematem nie interesowałam

 

kaczorek poszło na priva

 

mayland pozwolę sobie przekleić

 

(...) niestety nie potrafię jej wyrysować, do tego nie wiem jak będzie wyglądać sprawa montażu (to już wojtka bajka). będzie prosta, jedna szeroka decha + to na górze pod rękę :oops: chyba :roll: zobaczymy jak wyjdą schody, czy będzie pasować :roll: (...)

leń jestem do potęgi :roll: :roll: :roll: i mało rozmowna chyba :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc proszę mi tu gości nie straszyć :lol: :lol: kto pyta nie błądzi :wink:

 

ale ja dzisiaj podła jestem :roll:

ale kaczorek mógłby sie dopiero wystarszyć gdyby mnie zywcem zobaczył :lol:

a z tym błądzeniem to ja juz sama nie wiem jak jest :oops:

pytam i pytam

a ciągle zbłąkana jestem :-?

:lol: :lol: wiedziałam, że przez to bładzenie będzie afera :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witaj Olu u nas sytuacja wyglądała tak. wojtek pracował na własny rachunek. z tego powodu miał masę narzędzi, które trzeba było do polski przytachać (sprzedaż byłaby nieopłacalna) ja do tego miałam swój polski samochód. transport tak czy inaczej był nieunikniony, więc szaleliśmy na całego. co ja stamtąd jeszcze nie przywiozłam :o :o :lol: :lol: :lol:

transport załatwialiśmy od znajomego znajomego jako doładunek co kosztowało nas mniej. w sumie płaciliśmy chyba 3100 ale masa tego była (samochód, motor, sofa, wojtka kupa narzędzi, 4 rowery i cała reszta, łącznie nawet ze sztuććami do domu :lol: :oops: ). ja spokojnie i wygodnie wróciłam sobie samolotem, a transport dojechał pod sam dom.

 

niedawno wojtek sprowadzał kolejny motocykl i za transport zapłacił jeszcze mniej, chyba tylko 100 euro.

gdybyś była zainteresowana, mogę poszperać za nr telefonu

 

 

Dzieki wielkie,jak znajdziesz jakies namiary to ja bardzo chetnie,coprawda to jeszcze nie na teraz ale napewno sie moga przydac.

 

My ogolnie wysylamy czesto rozne rzeczy tak do 50kg ale jeszcze nigdy takich gabarytow jak sofa czy motocykl :D

Skad ja znam dylemat duzej ilosci narzedzi,ktore napewno beda wracac razem z nami.Oczywiscie nawet nie odwazylabym sie proponowac sprzedazy bo toz to bezcenne jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi hi betonki :roll: stan jak z zeszłej środy. dawno na budowie nie byłam. dziś na pewno się wybiorę bo piec wczoraj przywieźli.

ha!

to dziś będą zdjęcia :D

maybe

nie nerwuj mnie :wink:

 

na budowę wczoraj jednak nie dotarłam (za to na kfkę się wybrałam) i dziś też tam nie trafię. trudno, może zadowolą cię zdjęcia z ostatniego tygodnia. o proszę niech się coś dzieje w moim we wątku :wink:

 

http://img471.imageshack.us/img471/2795/podloga1mv8.jpg

 

http://img471.imageshack.us/img471/3128/podloga2hh9.jpg

 

piec już prawie podłączony, woda płynie z kranu :o :o :o witamy w XXI wieku :lol: :lol: :lol: 8) 8)

 

zmiana adresu zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...