Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

editta & kuba - zapraszamy do środka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co to za drzwi? Fajne! Drogie były bardzo czy tylko trochę?

drzwi dębowe, robione na zamówienie u miejscowego stolarza. 1 100 więc chyba nawet nie trochę :wink:

No niektorzy to maja fart! chyba tez sie za stolarzem rozejrze. Bylam zdecydowana na dewro, czeka sie jedynie 6 miesiecy, wiec wcale nie mam tak duzo czasu.A jak sie sprawują, dawno załozyłas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że wszystko powoli zaczyna nabierać kształtu...

ciekawi mnie jaki będzie efkońcowy tych barierek... z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia...

naprawdę ładnie to wszystko zaczyna układać się w całość :)

dziękuję. naprawdę to wielka satysfakcja gdy wszystko układa się po myśli i zgodnie z oczekiwaniami. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za drzwi? Fajne! Drogie były bardzo czy tylko trochę?

drzwi dębowe, robione na zamówienie u miejscowego stolarza. 1 100 więc chyba nawet nie trochę :wink:

No niektorzy to maja fart! chyba tez sie za stolarzem rozejrze. Bylam zdecydowana na dewro, czeka sie jedynie 6 miesiecy, wiec wcale nie mam tak duzo czasu.A jak sie sprawują, dawno załozyłas?

 

6 miesięcy :o :o :o malmuc czy ty to słyszysz. sprawują się super. nie pamiętam dokładnie kiedy pojawiły się na budowie :roll: :roll: :roll: dość dawno temu :wink:

cena pewnie nie mała, nie? ja oglądałam takie za 2 tyś. bez ościeżnicy. stąd pomysł ze stolarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 miesięcy :o :o :o malmuc czy ty to słyszysz. sprawują się super. nie pamiętam dokładnie kiedy pojawiły się na budowie :roll: :roll: :roll: dość dawno temu :wink:

cena pewnie nie mała, nie? ja oglądałam takie za 2 tyś. bez ościeżnicy. stąd pomysł ze stolarzem

no slyszu slyszu i bardzo bardzo mnie to martwi :-?

bo akurat drzwi tej firmy bierzemy pod uwagę :roll:

aha! w związku z tym jakby kto pytal o przeprowadzkę to mówię że na świeta BN, ale 2008 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 miesięcy :o :o :o malmuc czy ty to słyszysz. sprawują się super. nie pamiętam dokładnie kiedy pojawiły się na budowie :roll: :roll: :roll: dość dawno temu :wink:

cena pewnie nie mała, nie? ja oglądałam takie za 2 tyś. bez ościeżnicy. stąd pomysł ze stolarzem

no slyszu slyszu i bardzo bardzo mnie to martwi :-?

bo akurat drzwi tej firmy bierzemy pod uwagę :roll:

aha! w związku z tym jakby kto pytal o przeprowadzkę to mówię że na świeta BN, ale 2008 :evil:

 

6 miesięcy? to chyba lekka przesada

w ubiegłym tyg byłam w salonie dewro i zamówienia przyjmują na luty - generalnie czeka sie 4 miesiace

ale znalazlam ostatnio salon z drzwiami DANA i wiecie co,

dewro przy nich wygladaja marnie

cena w sumie taka sama, tylko na DANę czeka sie 6-8tyg i na pierwszy rzut oka wygladają o nieeeeebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te drzwi, ale wybor raczej skromny, taki do biur:) mnie to pasuje, ale jak ktos chce bardziej stylowo to Dewro rules.

a mozesz podac jakas przykladowoa cene?

 

ceny skrzydła fornirowanego zaczynają się od 900 zł plus oczywiście wszystkie dodatki

drzwi, które mi sie podobały, w fornirze orzechowym kosztowały ze wszystkim niecałe 2 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety -gdzie Wy mieszkacie!!??? :o Jak czytam 1000-2000za drzwi wewnętrzne to mi się wnętrzności wywracają :-? U mnie stolarze robią drzwi dębowe wenętrzne za 700-800zł z ościeżnicą tzw. skrzynkową (czyli bardzo szeroka obejmująca szeroko ścianę wokół ościeża. Czasem jednak lepiej mieszkać w dziurze, a nie w dużym mieście :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety -gdzie Wy mieszkacie!!??? :o Jak czytam 1000-2000za drzwi wewnętrzne to mi się wnętrzności wywracają :-? U mnie stolarze robią drzwi dębowe wenętrzne za 700-800zł z ościeżnicą tzw. skrzynkową (czyli bardzo szeroka obejmująca szeroko ścianę wokół ościeża. Czasem jednak lepiej mieszkać w dziurze, a nie w dużym mieście :)

 

no własnie - drzwi debowe

ja nie chce drzwi debowych, bo nie lubie debu

podobaja mi sie forniry (np orzech amerykanski) i plaskie drzwi - a takich z litego drewna sie nie robi

niestety ze wzgl na cene nie wstawimy takich ladnych drzwi wszedzie - tylko w holu (sa widoczne z salonu)

w czesci tzw nocnej/sypialnej wstawimy najprostsze drzwi od urzedowskiego z mahoniu w kolorze okien (ok 1200 zł ze wszystkim)

jesli znacie dobrego stolarza, ktory zrobi mi porzadne drzwi fornirowane w dobrej cenie to b. prosze o namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety -gdzie Wy mieszkacie!!??? :o Jak czytam 1000-2000za drzwi wewnętrzne to mi się wnętrzności wywracają :-? U mnie stolarze robią drzwi dębowe wenętrzne za 700-800zł z ościeżnicą tzw. skrzynkową (czyli bardzo szeroka obejmująca szeroko ścianę wokół ościeża. Czasem jednak lepiej mieszkać w dziurze, a nie w dużym mieście :)

 

no własnie - drzwi debowe

ja nie chce drzwi debowych, bo nie lubie debu

podobaja mi sie forniry (np orzech amerykanski) i plaskie drzwi - a takich z litego drewna sie nie robi

niestety ze wzgl na cene nie wstawimy takich ladnych drzwi wszedzie - tylko w holu (sa widoczne z salonu)

w czesci tzw nocnej/sypialnej wstawimy najprostsze drzwi od urzedowskiego z mahoniu w kolorze okien (ok 1200 zł ze wszystkim)

jesli znacie dobrego stolarza, ktory zrobi mi porzadne drzwi fornirowane w dobrej cenie to b. prosze o namiar

 

ja zrobie dokładnie tak samo jak fasola25 niestety płaskie fornirowane sa drozsze niz tradycyjne kasetonowe z litego drewna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

variuss dzięki, z twoich ust to prawdziwy komplement :wink:

 

Naród chce zdjęć łazienek, a ja dla odmiany pragnę zdjęć kuchni :)

a może być kogoś innego :wink: na moją, kuchnię czy łazienkę, dłuuuuugo jeszcze będzie czekać

 

(...) aha! w związku z tym jakby kto pytal o przeprowadzkę to mówię że na świeta BN, ale 2008 :evil:

może dasz radę, nie brakuje wam wiele, no chyba że masz już dość i zwalniasz tępo :roll:

będąc jeszcze w anglii wyobrażałam sobie święta w nowym domu, choinka, żar buchający z kominka, grzane winko, mruz i bialutki śnieg za oknem, ja i on :wink: ... ah piękny sen :lol: :lol: :lol: taki był plan :roll: :roll: :-?

 

fasola25 bardzo ładne drzwi

 

a może wiecie gdzie kupić drzwi przesuwane w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach! ale masz pięknie... zazdrość mnie zeżera :D Sądząc po gabarytach domku domyślam się, że mieliście wąską działkę? Ile szerokości ma działeczka a ile domek? ja miałam straszny problem ze znalezieniem projektu -działka ma tylko 14,5m szerokości. W końcu wybrałam domek o szerokości 8m i niestety nie mamy okien z boku tylko w ścianach szczytowych (odległości od granicy :( ). Tu są fotki mego domeczku w trakcie budowy nadal:

http://foto.onet.pl/4zes3,ck5z01c0wbkn,u.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...