Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

editta & kuba - zapraszamy do środka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

betondur sie nie nadaje pozatym betondur jest nieprzezroczysty, po połozeniu nie ma efektu. A żywica naprawde fajnie wyglada- na stronie medusagroup chyba tak sie pisze- jest zdjecie domu w którym jest połozona zywica wejdz sobie i zobacz efekt zaje fajny wiem bo widziałem na własne oczy

ps w googlu moze pojawic sie trona firmy infor czy cos a trzeba wejsc na strone biura projektowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dobrze, że nie muszę sama odpowiadać :wink: doszłam do wniosku, że nie należę do osób, które bardzo dokładnie drążą temat.

u nas wyglądało to tak. gdy zastanawiałam się jak uzyskać taki efekt, ktoś na forum polecił mi kontakt z basf. po powrocie do polski tak też zrobiliśmy. z basf przysłali nam specjalistę, który dokładnie wyjaśnił nam co i jak należy zrobić. widać było, że to dobry fachowiec, wie co mówi więci mu zaufaliśmy. nie sprawdzaliśmy już innych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką bardzo nieśmiałą prośbę ale obiecuje, ze przestanę Cię meczyc w tej sprawie nadal. Czy znasz moze producenta tych katowników których użyliście na scianie przy fornirze? Szukam i szukam i nie mogę nic takiego znaleść :( Tzn znajduje ale ceny zabójcze :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię. Dziękuję

Mamy też troszke inny sposób na montaż tych płyt ale nie wiem czy dobry. Zastanowimy się i przemyślimy. Rozważamy montaż płyty laminowanej a nie forniru, bezpośrednio do ściany na klej do parkietu i niewidoczne kołki. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland ja kleiłabym je bezpośrednio do płyty. efekt na pewno będzie świetny (sama tak chciałam :lol: :oops: ) podzieliłabym tylko płytę na mniejsze części (nie wiem jakiej powierzchni zabudowę planujecie), tak aby powstało widoczne łączenie w pionie i szersze w poziomie (aby była widoczna grubość płyty)

koniecznie pokaż efekt :wink:

 

witaj LAURA dziękuje za miłe słowa. dom to projekt indywidualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...