Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

editta & kuba - zapraszamy do środka


Recommended Posts

Te lampy zdecydowanie lepiej wygladaja przed uzyciem. :lol:

Edittko nie mialas innych w zapasie. :roll: 8) :wink:

Zeljko kochana rozwiń myśl proszę. albo jeszcze się nie obudziłam, albo słabo rozumuję :roll:

No dobra jak tak im sie wiecej czlowiek przyjzy to przypominaja lezke. :D

Nie mam juz nie przyzwoitych skojarzen. :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Editto -ja też się przymierzam do Paffoni tylko serii Stick -do wanny i umywalek (deszczownicę kupiłam Hangsrohe). Jak jest z jakością Paffoni? Nigdy nie miałam styczności z tą firmą, a baterie zamówię przez internet -wirtualnie :roll: A umywalkę Roca hall -to też będę miała do kibelka na dole :) -tylko kupiłam do niej baterię Roca Targa z automatycznym korkiem -polecam -fajna i niedroga (230zł):

http://www.opal24.pl/images/roca_targa_bat_umywalkowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy zdecydowanie lepiej wygladaja przed uzyciem. :lol:

Edittko nie mialas innych w zapasie. :roll: 8) :wink:

Zeljko kochana rozwiń myśl proszę. albo jeszcze się nie obudziłam, albo słabo rozumuję :roll:

No dobra jak tak im sie wiecej czlowiek przyjzy to przypominaja lezke. :D

Nie mam juz nie przyzwoitych skojarzen. :oops: 8)

już lepiej :lol: :lol: :lol:

 

mayland skąd ta ponura minka :o u ciebie jest pięknie, a co dopiero jak zrealizujesz swoje pomysły i wykończysz domek. rozłożysz nas na łopatki 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kachna niestety nie wiem jak z jakością, ani przy paffoni, ani przy deante. choć słyszałam, że to ta sama linia produkcyjna. jeżeli chodzi o domino, wykonanie i wygląd dla mnie 100% satysfakcji :wink: o użytkowaniu wypowiem się za jakiś czas.

 

cena roci faktycznie kusząca, a przymierzałaś do umywalki. zdjęcie hall sugerowało mi baterię z wylewka skierowaną w dół. stąd mój wybór paffoni berry :roll: myślisz, że nie będzie się pryskać na boki? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam ponarzekac...

tu akurat mi sie bardzo podoba, wiec sobie pozwole...

dlaczego mi sie nie podobaja prawie zadne wnętrza pokazywane na forum muratora?

jestem spaczona? skrzywiona? zboczenie zawodowe?

 

wszystkie z nielicznymi wyjatkami sa takie same...

wenge, kremowy blyszczacy gres, ohydne kanciate kanapy w kompleciku, jak w sklepie meblowym

 

mozecie mnie teraz zlinczowac, ale normalnie nie moge zrozumiec tych ochow i achow nad co poniektórymi chalupami...

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Irmo.

Wiem tylko co bym chciała a mieć nie będę. U mnie też będą jasne kafle na podłodze i ciemne drewno. Chciałabym mieć wnetrze oryginalne ale to co mi się podoba niestety albo jest nieosiagalne, albo kosztuje nieziemnsko albo nie znajduje akceptacji wśród najbliższych. I tak oto wyjdzie mi pewnie zlepek przypadkowych przedmiotów, kształtów i kolorów będący wypadkową oczekiwań kilkorga ludzi. Czyli sklepowy misz masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem, kasa akurat moim zdaniem nie ma znaczenia. sama nie mam zbyt wiele i wiem, ze sa rzevczy, ktore mi sie nieziemsko podobaja, ale miec ich nie moge. tylko, ze jest tez cala masa fajnych w cenach do zniesienia chocby w glupiej ikei i nie wszystkie sa w kolorze czekoladowym...zreszta nie o sam kolor drewna chodzi, bo to tylko element skladowy...chodzi mi o ten niesmiertelny zetsaw: czekolada i wanilia...i to podejscie...te proby niestety niezbyt udane zeby miec elgancko i apartamencko...zero luzu...

 

a co do rodziny wiem, bo mam ten sam problem i tez musze isc na kompromis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmo zapytam Cię.... Uciekam jak wiesz od bezyków i brązów. Łazienki bedą jedna w grafitach druga biało-czarno-czerwona. Nie uniknę brązów całkowicie. Chociażby stolarka juz wymusza pewną kontynuację. Ale ściany... Napewno nie beże czy wanilie. Myślałam o bieli ale nie czystej. Lekko szarej. Czy nie będzie "brudno"? I czy taka zszarzała biel będzie grała z kawowym kolorem na suficie (w części dołu, dobrze doswietlone)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore firmy maja game kolorow tzw. off whites i tam jest cala masa bieli z domieszka, takich naturalnych. moze byc kolor skorupki jaka, welny, i cala masa innych... naturalna biel nigdy nie jest czysta. a to co na probce wydaje sie byc brudne na scianach rzadko takie jest, bo sasiaduje z innymi kolorami, a te jak wiadomo na siebie oddzialywuja. Poza tym i to chyba najwazniejsze naturalne kolory nigdy nie sa czyste. a jesli nawet to rzadko wystepuja w duzej masie i dlatego np. moim zdaniem lepsze jako tło sa kolory tzw. brudne czyli zlamane czernia lub biela , oj o kolorach to ja bym mogla dlugo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nieśmiało się przywitam z Szanowną Gospodynią i Jej Miłymi Gośćmi :p :oops:

 

Dobry wieczór :D

 

czy ja moge się uważać za tego Miłego Gościa? :D

 

No a jak nie, jak tak :D

 

 

Dobry wieczór!!!

 

Skojarzenia z lampami miałam na początku podobne jak Zeljka ale te z łezkami bardziej mi przypadły do gustu :wink:

 

Baterie super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kachna niestety nie wiem jak z jakością, ani przy paffoni, ani przy deante. choć słyszałam, że to ta sama linia produkcyjna. jeżeli chodzi o domino, wykonanie i wygląd dla mnie 100% satysfakcji :wink: o użytkowaniu wypowiem się za jakiś czas.

cena roci faktycznie kusząca, a przymierzałaś do umywalki. zdjęcie hall sugerowało mi baterię z wylewka skierowaną w dół. stąd mój wybór paffoni berry :roll: myślisz, że nie będzie się pryskać na boki? :roll:

ale ja gupia jestem! coś mi się umyśliło -że masz baterie paffoni :oops: :roll: sorry...

Co do Targi -to przecież sam 'dziubek' jest na dół skierowany. Zresztą mam w domu ich katalog i właśnie targę sugerują do Hall -ale oczywiście wybór jest dowolny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy armaturach -to może doradzicie? Na poddaszu planuję dwie umywalki nablatowe Roca bol:

http://www.faladom.pl/images/19_1_pokaz.jpg

Do nich mam 2 opcje baterii:

1. ścienne podtynkowe:

http://www.opal24.pl/images/paffoni_stick_bat_umywalkowa_podtynkowa_006_min.jpg

2. lub sztorcowe:

http://www.megalazienki.pl/pictures/products/big/1453_0.jpg

które fajniejsze? bo mi jednego dnia bardziej podobają się te, a drugiego tamte :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma jakieś :roll: dwa lata temu myślałam o ciemnej podłodze, ciemnej, brązowej kuchni, ciemnych meblach do sypialni .... niestety po obejrzeniu kilkunastu domków (nie tylko na forum ale i znajomych) wypatrzył mi się gust.

wszystkie wnętrza bardzo podobne. te same schematy: gres, lśniące kafle w łazienkach, barlinek na podłodze, wenge, pastele. myślę, że to w głównej mierze wynik panującej mody. połączenie wanilii i ciemnego brązu jest dość neutralne, łagodne, ciepłe, więc większości takie zestawienie się podoba. do tego lśniący gres, dostojne drewno stwarzają wrażenie bogactwa i luksusu.

 

ja natomiast nie znoszę kolorowych ścian, tu niebieski, tam różowy, do tego zielony, i czerwony :evil: :evil: :evil:

moja znajoma urządziła sobie nowy dom. kupę kasy wpakowali w wykończeniówkę. salon wygląda tak: ściany są pomarańczowe (chyba posłużyły za pierwszy krok w urządzaniu) do tego mamy jasną, gresową podłogę, pomarańczowe rolety, jasne kremowe sofy, ciemne meble, wszystkie dodatki ...pomarańczowe (flakon, donice, świeczki) :o :o :o

 

więcej nie krytykuję, jeszcze mi się dostanie. kto wie co u mnie wyjdzie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...