Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

editta & kuba - zapraszamy do środka


Recommended Posts

Editta ja mam takie same odczucia jesli chodzi o kolory braz z ecri poprostu mam odruch wymiotny na takie polaczenie kolorystyczne , teraz w domu mam sciany w kolorze ecri (4 lata temu malowalismy) do tego ecri kanape ale niemoge patrzec na ten kolor dlatego w domu nic nie bede miala w tym kolorze,

teraz bede biele szarosci jakies kolory ziemi , a ty jakie bedziesz miala kolory????

i mam pyta nie jakie macie ogrzewanie w salonie??? bo macie bardzo duze okna a nie widze zebyscie mieli nawiewow w podlodze??? pytam tak z ciekawosci bo u nas hydraulik sie upieral zeby w salonie dac nawiewy pod oknami( a sa one o niebo mniejsze niz wasze) bo w salonie mamy normalnie kaloryfery a nie podlogowke

 

a tak na koniec napisze ze czekam z niecierpliwoscia na wykonczenie waszego domku bo wszystko co robicie jest takie w moim stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Irma jakieś :roll: dwa lata temu myślałam o ciemnej podłodze, ciemnej, brązowej kuchni, ciemnych meblach do sypialni .... niestety po obejrzeniu kilkunastu domków (nie tylko na forum ale i znajomych) wypatrzył mi się gust.

wszystkie wnętrza bardzo podobne. te same schematy: gres, lśniące kafle w łazienkach, barlinek na podłodze, wenge, pastele. myślę, że to w głównej mierze wynik panującej mody. połączenie wanilii i ciemnego brązu jest dość neutralne, łagodne, ciepłe, więc większości takie zestawienie się podoba. do tego lśniący gres, dostojne drewno stwarzają wrażenie bogactwa i luksusu.

 

ja natomiast nie znoszę kolorowych ścian, tu niebieski, tam różowy, do tego zielony, i czerwony :evil: :evil: :evil:

moja znajoma urządziła sobie nowy dom. kupę kasy wpakowali w wykończeniówkę. salon wygląda tak: ściany są pomarańczowe (chyba posłużyły za pierwszy krok w urządzaniu) do tego mamy jasną, gresową podłogę, pomarańczowe rolety, jasne kremowe sofy, ciemne meble, wszystkie dodatki ...pomarańczowe (flakon, donice, świeczki) :o :o :o

 

więcej nie krytykuję, jeszcze mi się dostanie. kto wie co u mnie wyjdzie :lol: :lol: :lol:

 

kurcze, tego sie właśnie obawiam u siebie :( :( :(

podłoga będzie z olejowanego merbau, gres jasny, drzwi wewn. w dość ciemnym fornirze

kuchnia w ciemnym drewnie (palisander lub orzech amerykanski)

ściany raczej jaśniutenkie, ale nie żółte

i troszkę się obawiam popełnienia błędów o jakich pisze editta - bo tez nie przepadam za takimi wnętrzami

może zrobię szaro-srebrne zasłony na oknach???

i wstawię szary wypoczynek

kurcze, a może trzeba było wziąć kogoś do pomocy przy tych wnętrzach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fasola25 -widzę u Ciebie podobne dylematy kolorystyczne jak u siebie :wink: u mnie okna canadian, podłoga merbau (w salonie, bo w sypialniech to już mix totalny :) ), kuchnia czereśnia, drzwi wewnętrzne -jeszcze nie wiem jakie :-? oj ciężko będzie żeby się to wszystko nie pogryzło... Ale wiele firm ma gotowe palety -np "ciepłe", "zimne" i "neutralne" -chyba najlepiej szukac wśród tych ostatnich. Mi np ostatnio bardzo się podoba jasny beż i cafe latte z Duluxa:

http://www.dulux.pl/swatch/52.jpg

http://www.dulux.pl/swatch/44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Nikola miło cię gościć w mojej galerii (dostojne słowo :D)

podstawowe kolory to biel, szarość, dla ocieplenia drewno + dodatki bordo i czerń. myślę, że wiele wyklaruje się po drodze.

jeśli chodzi o ogrzewanie na całej powierzchni parteru mamy podłogówkę. w naszym przypadku same grzejniki nie zdały by egzaminu (albo ścian by nam zabrakło :lol: :lol: )

 

fasolka no nie bez paniki, jakie błędy :-? bardziej chodziło mi o odjazdowe, mocne jaskrawe kolory. beże itp. to bardzo neutralne barwy, stanowią dobre tło. ważny jest pomysł na resztę. jaki nie wiem, ja robię na wyczujkę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech te Święta tak wspaniałe,

będą całe jakby z bajek.

Niechaj gwiazdka z nieba leci,

niech Mikołaj tuli dzieci.

Biały puch niech z nieba spada,

niechaj piesek w nocy gada.

Niech choinka pachnie wszędzie,

no i radość wokół będzie.

 

 

http://images23.fotosik.pl/128/aa4250b504a33136.jpg

 

Pozdrawiam ****** Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kartki.onet.pl/_i/d/kaplica2_d.jpg

 

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj kotek w nocy gada, niech choinka pachnie wszędzie radość niechaj też tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...