Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

editta & kuba - zapraszamy do środka


Recommended Posts

fajna sypialnia, tylko kwiatek na parapecie mi sie nie podoba:)

a ta tapeta to co to?

:lol: :lol: :lol: ale był przynajmniej łatwy do zrobienia :lol: :lol:

Irma i jak to wygląda technicznie???? brakuje światła, widoków za oknem, firany też płaskie.... oj jeszcze muszę się pomęczyć. niektóre funkcje nadal pozostają mi nieznane :roll:

 

tapeta

http://images29.fotosik.pl/79/9559b6d6d9dc8956.jpg

z http://www.allegro.pl/item305978336_tapeta_tapety_na_flizelinie_modne_wzory_spirit.html#photo

 

sprawdz jeszcze funkcje pod prawym klawiszem. np. soften edges

ogolnie nie jest źle nie od razu krakow itd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Editta skończyłaś już podłogę?

Do mnie przyszła ta zywica. Robiłam próbki. Nie jest to to o czym marzyłam . Błyszczy się cholernie i strasznie przyciemniło. po prostu polej swoją wodą i przykryj szkłem:)) dramat, ale już nie mam wyjścia, na płytki nie ma miejsca. Pomyslalm ze pomaluje na niej jakies wzory, nawet je wymyslilam, tylko mam do Ciebie pytanie, może slyszalas, czy zywica rozpuszcza farbę? Nie ma nigdzie info

wiem ze mozna zalewac kamyki, zdjecia itp., ale nie wiem jak z farba....

Jak Blaty?

zamówiłaś juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editta skończyłaś już podłogę?

Do mnie przyszła ta zywica. Robiłam próbki. Nie jest to to o czym marzyłam . Błyszczy się cholernie i strasznie przyciemniło. po prostu polej swoją wodą i przykryj szkłem:)) dramat, ale już nie mam wyjścia, na płytki nie ma miejsca.

tzn że masz żywicę połysk. matowej nie widać, powierzchnia tylko ciemnieje.

 

Pomyslalm ze pomaluje na niej jakies wzory, nawet je wymyslilam, tylko mam do Ciebie pytanie, może slyszalas, czy zywica rozpuszcza farbę? Nie ma nigdzie info

wiem ze mozna zalewac kamyki, zdjecia itp., ale nie wiem jak z farba....

kurcze nie wiem :roll: wiem, że są specjalne farby pod żywicę. hmm wydaje mi się, że nie powinna. zrób jakiś test.

ciekawa jestem co wymyśliłaś :wink:

 

Jak Blaty?

zamówiłaś juz?

nie :oops: mieliśmy długi przestój, ale od paru dni (dokładnie 3 :lol: ) wojtek pracuje w naszej łazience :D niestety tylko po kilka godzin dziennie, więc na jakieś konkretne zmiany trzeba będzie jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu przymiarki do łazienki. na razie tylko jedna płytka i nie wiem czy zdecyduję się na dodatkową czarną :roll: nie chciałabym aby za dużo się działo. płytki na wannie i jeszcze gdzieś :roll: potnę na mniejsze paski. może wystarczy

 

http://img211.imageshack.us/img211/6629/lazienka2axq1.jpg

 

http://img211.imageshack.us/img211/7628/lazienka1aba6.jpg

 

http://img211.imageshack.us/img211/8582/lazienka5axq4.jpg

 

http://img211.imageshack.us/img211/159/lazienka7afz0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editta w jakim programie robiłaś projekt łazienki- czy go sama rysowałaś

projekt jest od Irmy SketchUp

podstawy są proste, ale żeby wycisnąć wizualizacje w stylu Irmy, trzeba się pewnie nieźle wygimnastykować :wink:

to efekt mojej drugiej pracy, nie przepracowałam się nad nią :oops: mam zamiar jeszcze opanować tę sztukę tworzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszło, inaczej bym tylko zrobiła pólki nad geberitem. dociągnęłabym je do konca sciany, albo wyrównałabym jedną nad drugą. i chyba sa trochę za niskie niewiele tam postawisz

no niestety półki już zrobione, więc nawet nie chce się zastanawiać.

wysokie są na 25cm chyba wystarczy :roll: nawet poleciałam do łazienki zmierzyć największą butle z płynę... ufff wejdzie.

a półki raczej na ozdobę, miały troszkę złamać, rozweselić atmosferę. myslłam, że może położę tam bordo ręczniczek albo jakiś przedmiot w mocnym kolorze :roll: nie lubię wystawek , znając siebie niestety :evil: w łazience pewno nie zapanuję nad sobą :-?

 

Baterie fachowo Ci wyszły:)

huuuurrrrra dzięki :D :D

 

idąc na łatwiznę, chciałam cię zapytać co zrobić aby obrysować płytkę, zaznaczyć, pokazać jej dokładny kształt, aby było ją widać, widać fugę... matko nie wiem jak to określić, aby było widać podział ściany, podłogi, a nie jedną, gładką powierzchnię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta nieprzebajerzona łazienka

:D na właśnie, o to nam chodziło dokładnie :D do tego i tu chcieliśmy wprowadzić element surowości. dobrze, że nie do końca byłam przekonana za płytkami w stylu glamur , które uwielbiam nota bene, ale teraz widzę, że nijak miały by się do naszego domu.

 

I oczywiście jak zwykle widać elegancję w tej prostocie co mi się bardzo podoba :lol: :lol:

dzięęęękujeee

 

Z tymi pólkami nad geeritem to sama nie wiem który pomysl ciekawszy,Twój czy Irmy :lol: oba mi się podobają :wink:

no ja już nic nie zmienie :wink: gdybym oczywiście mogła zmieniłabym może trochę ustawienia, ale łazienkę wymyślaliśmy parę lat temu i tak trzeba przerabiać wodę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko śliczny projekcik-wizualizacja sypialni. Nie przeraża Cię tylko to wstawanie z tak płaskiego łóżka??

witaj Maju chyba pierwszy raz u mnie :wink: :D

dziękuje oczywiście.

a co do materaca: jeszcze młoda jestem :D :D :D (małe kłamstwo dopuszczalne :lol:). pomysł mi się podoba i wydaje mi się akurat zarówno pod względem charakteru domu, naszego, jak i wielkości pomieszczenia.

już sobie wyobrażam stertę gazet, książek obok łóżka, kilka kubków po kawie, miskę z popcornem itd... miejsca wystarczy i blisko aby sięgnąć po coś dobrego :wink: :oops:

 

a zmianę zawsze można wprowadzić, zwłaszcza, że w tym przypadku nie angażuje jakiś większych przeróbek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę, że jak na kompletnego laika i z wielką niewiedzą trafiłam w sedno swoich i wojtka upodobań.

uwielbiam biel, szarości, surowe materiały: kamień, drewno. uwielbiam niedoskonałości: sęki w drenie, pęknięcia, wypuklizny, chropowatość... lubię to co żyje, pracuje...

 

tak sobie myślę, że teraz wkomponowałaby stal, zamiast np. drewnianych słupów, i drewnianego stropu. poprowadziła bym elektrykę na wierzchu. mogło by być ciekawie ehhh :roll:

 

ale prawda jest taka, że od dawna oczami wyobraźni widzę już prawie wszystkie elementy wystroju, dodatki i widzę wpadające słońca promienie, widzę siebie między naszymi ścianami, widzę wojtka... i czuję ten dom i jego szczególne dla nas znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta niewiedza to kokietujesz editta, przeciez macie firme budowlaną :)

Fajnie jest miec tak dokładnie sprecyzowane upodobania. Mnie się też to bardzo podoba co opisujesz, szkoda, ze mojemu juz nie... macie fart, ze podobaja wam sie takie same wnetrza i w tym samym dostrzegacie piękno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...piękne to, co napisałaś Edyto, to powinno być mottem każdego z budujących.

Widzieć siebie w tym co się zbudowało i wiedzieć,

że to jest w zgodzie z samym sobą i osobą, która to życie dzieli.

Szczerze gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta niewiedza to kokietujesz editta, przeciez macie firme budowlaną :)

no tak ale jak się ma budowlanka do wystroju i aranżacji wnętrza. doświadczenie to mamy teraz, a i tak stale się szkolimy. nasz dom był jakby swego rodzaju praktyką...

 

Fajnie jest miec tak dokładnie sprecyzowane upodobania. Mnie się też to bardzo podoba co opisujesz, szkoda, ze mojemu juz nie... macie fart, ze podobaja wam sie takie same wnetrza i w tym samym dostrzegacie piękno.

otóż to.

nie przerabialiśmy żadnych bojów, cichych dni, szantaży :lol: :lol: raczej pomoc i próba zrozumienia :roll:

 

jej pisze jakby dom był gotowy na tip top, a tu jeszcze tyle pracy :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...