Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

editta & kuba - zapraszamy do środka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witajcie po świętach :D

 

editta,

ta lampa do lazienki nad lustro to chors czy aquaform?

a moze znalazlas cos w bardziej przyjaznej cenie?

baaaardzo by mi taka pasowala :)

niestety nie znalazłam nic tańszego, obie lampy to chors. kupowałam na allegro, dostałam dodatkowy mały rabat

 

 

uchylisz nam drzwi do łazienki? :D

może wkrótce :roll: :p

na razie zrobiona prawie cała hydroizolacja, wyprofilowany prysznic, przerobiona woda, no i oczywiście wszystkie zabudowy.

pomieszczenie zmienia się w zaskakującym tempie, zważywszy, że wojtek spędza czas na budowie tylko po pracy i to nie codziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalam sypialnie - czyli Ty tez uwazasz, ze lozko to jest najwieksza strata pieniedzy, jaka wymyslila ludzkosc (jak moj maz)? Tez bede miec materac na podlodze. W ten sposob bede mogla zainwestowac w materac, nie w lozko. Sama robilas ta wizualizacje? Jesli tak, to w czym? Sciagnelam ArchiCada w wersji demo polecanej tu przez kogos, ale dla mnie to jest czarna magia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie po świętach :D

 

editta,

ta lampa do lazienki nad lustro to chors czy aquaform?

a moze znalazlas cos w bardziej przyjaznej cenie?

baaaardzo by mi taka pasowala :)

niestety nie znalazłam nic tańszego, obie lampy to chors. kupowałam na allegro, dostałam dodatkowy mały rabat

 

no własnie, niestety :(

cholernie drogie sa te lampy

szukam dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalam sypialnie - czyli Ty tez uwazasz, ze lozko to jest najwieksza strata pieniedzy, jaka wymyslila ludzkosc (jak moj maz)? Tez bede miec materac na podlodze. W ten sposob bede mogla zainwestowac w materac, nie w lozko. Sama robilas ta wizualizacje? Jesli tak, to w czym? Sciagnelam ArchiCada w wersji demo polecanej tu przez kogos, ale dla mnie to jest czarna magia.

nie odważyłabym się chyba położyć materaca bezpośrednio na podłodze na parterze. mam jakieś skojarzenia z chłodem od podłogi :roll: :roll:

a taka scenografia sypialni bardzo mi odpowiada :wink:

 

wizualizacje są robione w SketchUp, teraz trochę lepiej mi idzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie po świętach :D

editta,

ta lampa do lazienki nad lustro to chors czy aquaform?

a moze znalazlas cos w bardziej przyjaznej cenie?

baaaardzo by mi taka pasowala :)

niestety nie znalazłam nic tańszego, obie lampy to chors. kupowałam na allegro, dostałam dodatkowy mały rabat

no własnie, niestety :(

cholernie drogie sa te lampy

szukam dalej :D

szukaj i daj znać jak coś wynajdziesz :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odważyłabym się chyba położyć materaca bezpośrednio na podłodze na parterze. mam jakieś skojarzenia z chłodem od podłogi :roll: :roll:

a taka scenografia sypialni bardzo mi odpowiada :wink:

 

wizualizacje są robione w SketchUp, teraz trochę lepiej mi idzie 8)

 

To zalezy, co masz na tej podlodze, ale rzeczywiscie na parterze to raczej nie. Ja mam ten materac miec na antresoli, wiec chlodno na pewno nie bedzie. Gratuluje opanowania SketchUp. Musze nad nim jeszcze popracowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odważyłabym się chyba położyć materaca bezpośrednio na podłodze na parterze. mam jakieś skojarzenia z chłodem od podłogi :roll: :roll:

a taka scenografia sypialni bardzo mi odpowiada :wink:

 

wizualizacje są robione w SketchUp, teraz trochę lepiej mi idzie 8)

 

To zalezy, co masz na tej podlodze, ale rzeczywiscie na parterze to raczej nie. Ja mam ten materac miec na antresoli, wiec chlodno na pewno nie bedzie.

no właśnie :D

 

 

Gratuluje opanowania SketchUp. Musze nad nim jeszcze popracowac ...
:roll: :roll: :roll: za wiele powiedziane :lol: :lol: :lol: :lol: jeszcze trza ćwiczyć :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co do lamp w tym stylu to wiem że to nie to ale zawsze coś niż nic, jak się nie ma pieniędzy i ja kupiłam takie:

http://www.kanlux.pl/szukaj.html?keyword=mateo

kupiłam podwójną za całe 130 zł a że trzeba było 5 to jakoś nie wyszło tak drogo:)) wiem że to nie to...ale

Editta żywica się błyszczy jak psu.... ale chodząc zmatowieje. Wyrysowałam z szablonu wzor na betonie i się nie rozpuscil, wiec nawet ladnie wyszlo. u mnie konczymy malowanie i montaż bialy. wlasciwie za tydzien może zaczne sie przeprowadzać?

sypialnia już jest:))

pozdrawiam gorąco i dawaj jakieś nowe zdjecia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editta żywica się błyszczy jak psu.... ale chodząc zmatowieje. Wyrysowałam z szablonu wzor na betonie i się nie rozpuscil, wiec nawet ladnie wyszlo.

 

Mowicie o betonie zalanym zywica epoksydowa? Rozeznalam temat betonowej podlogi dokladnie i wiem, ze epoksyd daje "mokry" efekt. Lepsza jest zywica akrylowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co do lamp w tym stylu to wiem że to nie to ale zawsze coś niż nic, jak się nie ma pieniędzy i ja kupiłam takie:

http://www.kanlux.pl/szukaj.html?keyword=mateo

kupiłam podwójną za całe 130 zł a że trzeba było 5 to jakoś nie wyszło tak drogo:)) wiem że to nie to...ale

super lampki, ja już swoje zamówiłam :roll: a czy one są sprzedawane z żaróweczkami :roll:

 

Editta żywica się błyszczy jak psu.... ale chodząc zmatowieje. Wyrysowałam z szablonu wzor na betonie i się nie rozpuscil, wiec nawet ladnie wyszlo. u mnie konczymy malowanie i montaż bialy. wlasciwie za tydzien może zaczne sie przeprowadzać?

sypialnia już jest:))

pozdrawiam gorąco i dawaj jakieś nowe zdjecia....

świetne wieści. ależ ci zazdroszczę przeprowadzki. wklej jakieś zdjęcia proszę. zaglądam do twojego albumu ale żadnych zmian nie widzę :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editta żywica się błyszczy jak psu.... ale chodząc zmatowieje. Wyrysowałam z szablonu wzor na betonie i się nie rozpuscil, wiec nawet ladnie wyszlo.

 

Mowicie o betonie zalanym zywica epoksydowa? Rozeznalam temat betonowej podlogi dokladnie i wiem, ze epoksyd daje "mokry" efekt. Lepsza jest zywica akrylowa.

malgos2 a jakim sposobem będziesz robić podłogę betonową, tzn. beton zacierany. napisz co wiesz z chęcią poczytam.

u nas miał być beton właśnie ale nie starczyło miejsca :-?

 

a żywice testowałam dwie (niestety nie pamiętam czy to epoksyd czy akryl) jakby coś mogę sprawdzić.

żywica połysk dała efekt szklanej, błyszczącej się tafli, zdecydowa

mat jest niewidoczny, jakby wsiąkał w beton, powierzchnia delikatnie tylko ciemnieje.

były to żywice z pci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Editta żywica się błyszczy jak psu.... ale chodząc zmatowieje. Wyrysowałam z szablonu wzor na betonie i się nie rozpuscil, wiec nawet ladnie wyszlo.

 

Mowicie o betonie zalanym zywica epoksydowa? Rozeznalam temat betonowej podlogi dokladnie i wiem, ze epoksyd daje "mokry" efekt. Lepsza jest zywica akrylowa.

malgos2 a jakim sposobem będziesz robić podłogę betonową, tzn. beton zacierany. napisz co wiesz z chęcią poczytam.

u nas miał być beton właśnie ale nie starczyło miejsca :-?

 

a żywice testowałam dwie (niestety nie pamiętam czy to epoksyd czy akryl) jakby coś mogę sprawdzić.

żywica połysk dała efekt szklanej, błyszczącej się tafli, zdecydowa

mat jest niewidoczny, jakby wsiąkał w beton, powierzchnia delikatnie tylko ciemnieje.

były to żywice z pci

 

Nie bede miec betonu zacieranego, bo na II pietro w bloku nikt mi tego betonu nie wyleje, szczegolnie, ze przez okno sie nie da tego zrobic. Bede miec wylewke samopoziomujaca zabezpieczona ta zywica akrylowa. Chodzi mi o to, zeby bylo rowno, ale zeby sie nie blyszczalo (taki polmat bylby najlepszy). Akryl powinien dac polmat, ale jeszcze to bede testowac, zeby sie na 100% upewnic. Sa jeszcze jakies preparaty do impregnowania marmuru, ktore na taka wylewke mozna rzucic (jedno z nich to zywica poliuretanowa, drugie nie pamietam), ale tu za efekt nie recze (nie reczy sam producent).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malgos2 poszło na priva

 

Irma piękne. chciałam uzyskać taki efekt podłogi jak na pierwszej fotce. ehhh :roll:

łazienka świetna, taka czysta i super pomysł na prysznic (odpływ). mogłaby być moja :wink:

 

przeszła mi myśl czy aby tej mojej podłogi nie pociągnąć tylko żywicą i zostawić z takimi wyraźnymi plamami. z tym, że taka podłoga była by zupełnie techniczna, taka loftowa. a u mnie tej prawdziwej surowości nie ma na tyle. można by rzec, że jest raczej udomowiona. w połączeniu z tym co już mam, z meblami, sofą, drewnem wyglądało by to trochę dziwacznie :roll: :-? nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...