Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

editta & kuba - zapraszamy do środka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hehehehe właśnie odebrałam lampy :D :D przesyłka tylko 65,00

można powiedzieć, że jestem do przodu o 637,00 8) 8) 8)

nieźle minie chciał gościu naciągnąć :evil:

 

ale kiedy ja sobie je powieszę :(

 

To pokaz te lampy, bo juz sie pogubilam ktore to cuda, a mowilas, ze ze strony voxu zniknely. I tak juz za pozno, zeby Ci je podkupic, wiec mozesz :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

hej hej

długo mnie nie było :oops: (ciężko było odnaleźć moje wypocinki) :lol: choć przyznam się, że czasem rzuciłam szybko okiem co tam u was :D

 

w skrócie:

- łazienka ma płytki juppi nawet zafugowane :lol: i ..... tyle :lol: :lol:

trwało to wieki ale są

- bardzo jesteśmy zajęci, stąd moja nieobecność. realizuję swoje marzenie... :wink: + obowiązki rodzinne i jest jak jest :roll: ale jest dobrze :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh dostałam od kogoś maila na temat podłogi :roll: zanim zdążyłam odpowiedzieć, znikł z mojej skrzynki :roll: przepraszam za brak odpowiedzi, to nie była ignorancja :oops: :oops: :oops:

 

Hej. Milo Cie widziec po przerwie! :lol: Nie wiem, czy zagladalas tez do mojego dziennika, ale w piatek jade na szkolenie w sprawie podlogi do siedziby Ardexu. Moze jeszcze zostane ekspertem od betonowych podlog? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh dostałam od kogoś maila na temat podłogi :roll: zanim zdążyłam odpowiedzieć, znikł z mojej skrzynki :roll: przepraszam za brak odpowiedzi, to nie była ignorancja :oops: :oops: :oops:

 

Hej. Milo Cie widziec po przerwie! :lol: Nie wiem, czy zagladalas tez do mojego dziennika, ale w piatek jade na szkolenie w sprawie podlogi do siedziby Ardexu. Moze jeszcze zostane ekspertem od betonowych podlog? :wink: :lol:

hej jeszcze do ciebie nie zajrzałam :oops: :oops:

no wojtek z chłopakami był kiedyś u nich na szkoleniu, nawet mam próbki w domu :roll: hmm tyle więcej się nie interesowałam, po co na zapas się denerwować :-? :-? :roll: a wojtek był ogólnie zadowolony z ich chemii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...