Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kocioł kondensacyjny Ulrich - chyba lekko przeginają


Daru

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy pod maską nowoczesnych samochodów jest więcej miejca i czy producent przejmuje się mechanikiem?Coś panowie ściemniacie ,choć za Waszą pracę macie płacone .Wiem nie urobić sie a zarobić to marzenie każdego z nas tylko gdzieś powinne być granice zdrowego rozsądku.Tu prosiłbym się zastanowić bo argument lepszego dostepu do kotła mnie nie przekonuje ,a wręcz przeciwnie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyobraź sobie, że szanujące się firmy produkujące kotły, projektując nowy produkt opierają się, przede wszystkim na opinii instalatorów,

mało tego, one się szczycą tym, że zasięgały opinii praktyków, i tym między innymi różnią się te kotły, od kotłów Termetu,

i tak jak napisał Ci, Mały, po tej myśli technicznej, która jest ukryta pod pokrywą kotła, można poznać dobry produkt,

a odnośnie zarobków, to jak sądzisz, czy nam idzie to łatwiej, od Ciebie, Ty, tylko handlujesz,

Ty masz sprzedać, a my musimy jeszcze myśleć,

z Twoich wypowiedzi które mogłem przeczytać na forum, wynika, że intalatorstwo znasz z punktu sprzedawcy, który wiadomości które ma, posiadł od kupujących u Ciebie instalatorów, nie zawsze najwyższych lotów, nie ubliżając nikomu, ale chłodno oceniając poziom wykonanych instalacji,

a trochę ich widziałem, w Twoich okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Wojciechu a kiedy w końcu, zgodnie z wyrokiem sądu po przegranym procesie, przyznacie się że urlich to nie japońska technologia, przestaniecie wprowadzać klientów w błąd niemieckimi nazwami i nareszczcie się przyznacie że kupujecie tanią masówkę z koreii wykonaną na poziomie urządzeń z początku lat 80-tych?

 

 

Szanowny Panie,

 

dziękujemy za podzielenie się swoimi wątpliwościami. Chcielibyśmy wyjaśnić, że nie istnieje żaden wyrok sądowy dotyczący firmy Ulrich, o którym Pan wspomina.

 

Co do wzmiankowanego przez Pana poziomu technicznego, to decyzję pozostawiamy naszym klientom, którzy wbrew Pana opinii podejmują decyzję w sposób bardzo racjonalny i przemyślany.

 

Z poważaniem,

 

Wojciech Błędek

Dział Obsługi Klienta ULRICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt ,ze jezeli mój post jest kontrowersyjny w stosunku do pozostałych to wyciągane są bardzo ciężkie argumenty .Na poście o deskowaniu i papie z braku merytorycznych argumentów pokazano szkodliwość papy Z loczicznego punktu widzenia wszystko jest ok ,ale asfaltów i tych bitumów mają przy domu dużo więcej i jakoś im to nie przeszkadza a na dachu tak.Tak jest kotłami ,wiem każdy ma wybór ,ale niech tego wyboru dokona świadomie ,a nie tylko przez reklamę .

 

Teraz to mnie wkurzyłeś :evil: :evil: :evil:

Po pierwsze sam rozpocząłeś tą dyskusję pisząc bzdury o świecącym PVC i jakoś dziwnie zniknąłeś kiedy poproszono cię o jakiekolwiek dowody a jeśli chodzi o papę to tak po dachem ,wewnątrz pomieszczeń przeszkadza mi tak samo jak przeszkadzają mi wszelkie zapachowe odświeżacze powietrza bo działa to na mniej więcej tej samej zasadzie.

A co do argumentów czy też ich braku to staraj się pomyśleć zanim coś powiesz choć jak widzę sprawia ci to ogromną trudnośc.

 

I przepraszam wszystkich za wpis nie w temacie ale nie zdzierżyłem :oops: .

 

I żebym nie był gołosłowny

Prze wiekami również wymyślili koło ,i co to znaczy że to staroć i przeżytek. Nie możemy iść tym tropem rozumowania ,że jak stare to złe. Dawniej pisałem na forum ,że ze wszystkich nowości pozostaje dla potomnych jako wartościowe rzeczy tylko 5% .Proszę więc nie pisać głupot ,że stare to złe.Na zachodzie napapusiali się już plastików i powracają do starych i zdrowych metod. Nie wiem czy wiecie że PVC prawie świeci i ludzie którzy pracują przy tym tworzywie chorują na raka .Totalny odwrót również w intalacjach c.o. c.w.u. okien rynien itp i ktoś śmie pisać ,że nowe jest dobre .Pytam dla kogo ? Jest to produkt handlowy więc ktoś musi na tym zarobić ,a pozostała reszta jest bez znaczenia ,a każdy ma swój rozum i niech go używa.

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=68643&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Wojciechu a kiedy w końcu, zgodnie z wyrokiem sądu po przegranym procesie, przyznacie się że urlich to nie japońska technologia, przestaniecie wprowadzać klientów w błąd niemieckimi nazwami i nareszczcie się przyznacie że kupujecie tanią masówkę z koreii wykonaną na poziomie urządzeń z początku lat 80-tych?

 

 

Szanowny Panie,

 

dziękujemy za podzielenie się swoimi wątpliwościami. Chcielibyśmy wyjaśnić, że nie istnieje żaden wyrok sądowy dotyczący firmy Ulrich, o którym Pan wspomina.

 

Co do wzmiankowanego przez Pana poziomu technicznego, to decyzję pozostawiamy naszym klientom, którzy wbrew Pana opinii podejmują decyzję w sposób bardzo racjonalny i przemyślany.

 

Z poważaniem,

 

Wojciech Błędek

Dział Obsługi Klienta ULRICH

 

tak niesmiało spytam - toczy sie jakies postępowanie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej link do strony producenta kotłów urlich

http://www.kdboiler.com/jsps/boileren/main.jsp

 

LOL! Nie dość że kotły identyczne to łączy je jeszcze coś. Chyba podaną stronę WWW i stronę Ulricha robił ten sam partacz bo obie nie działają dobrze pod Firefoxem (żeby nie powiedzieć że w ogóle nie działają bo bez głównego menu to tam niewiele da się zobaczyć) ;-).

 

No i trochę wkurzające są te teksty w stylu:

"Właściwości kotłów UlrichŽ wynikają przede wszystkim z unikatowych cech charakterystycznych społeczności zamieszkujących region Azji Południowo-Wschodniej. " ze strony

http://www.ulrich.com.pl/onas/content.php?nodeId=4&idr=45&dzial=k

To niestety taki typowy tekst aby nie powiedzieć prawdy i nie skłamać ale uwiarygodnić tezę o "japońskości" kotłów. Niech każdy sam oceni wiarygodność firmy która uprawia takie praktyki. Ja w przeciągu miesiąca muszę zdecydować jaki kocioł wybrać i chyba właśnie grono poszukiwań mi się zawężyło :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi Ciebie denerwuje wszystko co nie pasuje do Twojej teorii. Napisałem może z lekka przesadą o świecącym PVC a ty się uczepiłeś jak rzep psiego ogona. Mam potwierdzonych wiele wypadków ,gdzie na produkcji lub w wielkich magazynach PVC, PP PE ludzie tam pracujący częściej chorują na białaczkę i inne nowotwory .Wykład z teorii i budowy PVC mogę również ściągnąc z literatury i jako własne wysłać .Adam

P.S miałem nie odpisywać ,ale stwierdziłem ,że nie bedziesz nabijał sobie postów używając do tego mojego niku.Z poważaniem jeszcze raz Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale strasznie jesteś nerwowy i jednocześnie mało konkretny. Rozpocząłeś dyskusję na temat szkodliwości PVC które rzekomo "świeci" a ponieważ z wykształcenia jestem inżynierem chemikiem ( choć o nieco innej specjalizacji) więc twoja teoria niezmiernie mnie zainteresowała.

Jak mawiał na egzaminie prof. Sugier : pierwsze słyszę......ale proszę kontynuować ....coś w tym może być...................

Piszesz ,że masz potwierdzonych wiele wypadków chorbotwórczego działania PVC,PP,PE ( zapomniałeś tu o PA chyba ,że one nie szkodzą???)

więc może kilka z nich przedstawisz. Podważysz w ten sposób zasadność stosowania w/w w przemyśle spożywczym , instalacjach sanitarnych , motoryzacji i t p ... . Wielu ludzi dzięki tobie będzie mogło wystapić do koncernów chemicznych o bardzo wysokie odszkodowania i cała ta sytuacja niewątpliwie zrewolucjonizuje gospodarkę.

Jeśli chodzi o wykłady z teorii budowy PVC to służę pomocą choć na początek radził bym wziąć kilka wykładów z chemii organicznej i nieorganicznej - pomogą zrozumieć wiele zjawisk zachodzących przy produkcji polimerów.

Pozdrawiam i zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Absolwent Politechniki Łodzkiej

długi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...