Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kocioł kondensacyjny Ulrich - chyba lekko przeginają


Daru

Recommended Posts

wybaczcie, że podłacze sie pod ten watek, ale czytam go od poczatku z uwagą - bo pierwotnie dotyczył własnie kwestii, którą usiłuje poznać. Musze zdecydować czy kupic kocioł z zamkniętą komorą spalania

czy kocioł kondensacyjny.

Elito pomóż!

Od wczoraj (kiedy założylm watek o vitopendzie 222 http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1176401#1176401)

zmieniło sie tyle, że instalator który był u nas wczoraj baaaaaaaaardzo polecał kocił kondensacyjny viessmanna (oczywiscie ten z najwyzszej półki). No i nie wiem co zrobić? Na gaz zdecydowalismy sie tydzień temu i nie mam jeszcze sprawdzonych (obczytanych i naumianych ;) ) wszystkich mozliwości. A bardzo nie lubie czegos nie wiedzieć. Bo generalnie przygotowuje sie do rozmów z fachowacmi, a teraz taki falstart.

Bede wdzieczna za informacje jaki kocioł bedzie akurat do mojego mieszkania.

przekopiowałem Ci z innego wątku

śmiało możesz inwestować, w Vitodensa z Viessmanna, w Ecotherm Kompakt z Broetje, w ecoTEC-a z Vaillanta, Inovensa z De Dietricha,

co z tego kupisz, to będzie dobre,

musisz sobie sama już wybrać, czy to będzie kwestia pieniędzy, czy też któryś z kotłów po prostu Ci się spodoba,

wszystkie produkty warte są swojej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Może masz rację ,ale ja słyszę opinie zgoła inne nie od użytkowników i instalatorów ,tylko od serwisantów. Bardzo cię przepraszam ,nie mogę tylko pojąć skąd u ciebie wiedza na temat awaryjności polskich kociołków ,jeżeli ich nie montujesz?????To ,że każdy kocioł się psuje to wiedzą wszyscy ,ale na miłość boską nie mówcie że te nie nasze to okazy mistrzowstwa technicznego ,jeżeli na papierze to się zgadzam 100% ,ale w kotłowni to już tak różowo nie wygląda. Może z małą różnicą jak się polski zepsuje to i za 100 się naprawi, natomiast te wyselekcjonowane okazy bez 500zł to nie podchodż bo się serwisant obrazi i powie jak cię było stać na taki to płać ,bo żyć jakoś trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja dołożę 3 grosze ,a Polski to co beeeee.Wstyd panowie bo wcale nie gorszy.

Akurat tu mogę się zgodzić , tym bardziej że Termet kondensat wczeœniej był robiony przede wszystkim na zachód, a w Polsce tylko sprzedawany okazjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
panie Wojciechu a przegrana sprawa z Buderusem?

 

 

Szanowny Panie ,

 

jeszcze raz powtarzamy, iż nie istnieje żaden wyrok sądowy dotyczący firmy Ulrich, o którym Pan wspomina.

 

Z poważaniem,

 

Wojciech Błędek

Dział Obsługi Klienta ULRICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. Wojtku a wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 3 listopada 2005.

 

Szanowny Panie,

 

No właśnie, ten wyrok sądowy nie dotyczy firmy ULRICH, o czym Pan doskonale wie.

 

Z poważaniem,

Wojciech Błędek

Dział Obsługi Klienta ULRICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
czemu urlich toz to przecie korea i badziewie ehheeheh boze ludzie nie jestescie instalatorami zaden z was nie widział kotła w trakcie pracy jesli chodzi o mnie to moge tyle powiedziec dobre sa modele nie marki jeden sie uda inny nie niezłe konstrukcje to de dietrich domolight,innovens Saunier duval isomax condens , junkers cerasmart modula i pare innych nie bede sie wdawal w szczegoly ale dobre to co wyprobowane a te chodza juz pare laat co do vissmanna to okrzyczany i drogi nic ponad to

 

Może nie wiesz, ale niektóre modele kotłów Ulrich pracują już 7 sezon grzewczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...