Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Dziękuję bardzo za odpowiedzi! :)

 

Dużo pytań, bo chcę zdążyć z zakupem przynajmniej materiałów na ulgę remontową. Sporo z tych rzeczy widuję w Castoramie, Praktikerze itp, ale co chwilkę czytam na forum, że supermarkety budowlane to kiepska jakość, często kiepskie ceny, etc. więc chcę być mądry zawczasu :)

A czasu nie będę miał za dużo, bo jeszcze nie jestem właścicielem, ehh :( Przeciągają się strasznie sprawy kredytowe w banku i pewnie będę kupował cegły, kostkę brukową, zlew i za przeproszeniem kibel w czasie, gdy wszyscy będą szukać prezentów pod choinkę czy dekoracji sylwestrowych :-?

 

Pozdrawiam Zagłębiaków :)

Wanios

 

PS. Ładnie się zrobiło na górce gołonoskiej ze śniegiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zagłębie Dąbrowskie zapadło w sen.... :-?

Grzegorz63 - mieszkasz już :p ?

Adam_ - przygotowałeś machinę odśnieżającą ??? (przyda się w sobotę... :wink: )

Rena - znalazłaś płytki?

katarek - jak tam skoczek się spisał???

Sylwia 1667 - jaką oczyszczalnię wybrałaś (ja mam mieć w 2006 kanalizę)?

olinek - ja robiłem szalunki z desek własnych (przydały się potem do szalunków stropów)

pozdrówka jesienne dla wszystkich :p ... szykujcie się na śnieg... :cry:

 

W 2006 kanalizacja - super. A gdzie?

Maja działka jest w Chruszczobrodzie - tam chyba trzeba będzie jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też życzę wszystkim Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia marzeń, tych związanych z rodziną, pracą jak i oczywiście planami budowlanymi, remontowymi czy też wykończeniowymi.

ps.Właśnie wybieramy się z rodziną obejrzeć żywą szopkę w kościółku obok domów Grzegorza i Waniosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie dobrej hurtowni to nie polecam marketów typu Castorama...ja odkryłem kilka dobrych hurtowni w okolicy Katowic. Jet to firma Sewera w Katowicach i E-mur równiez w Katowicah. Bardzo dobra obsługa i przy wiekszych zamówienaich dobre rabaty. W E-mur bede brał Maksa w dobrej cenie na wiosne. Oczywiscie jest dogodny transport itp.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie widziałem tej "żywej szopki"pomimo, że jest już wystawiana przez Franciszkanów prze min.3 lata... Rodzice mieszkają w innej dzielnicy więc najpierw idziemy tam do kościoła a potem na obiad. :wink:

W zeszłym roku byliśmy u Franciszkanów w Katowicach- Panewnikach- tam też mają "żywą szopkę"... Było tylko parę owiec, podejrzewam że w Gołonogu też... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poswiatecznie :)

 

Nie porozpekaliscie sie tam w czasie Swiat z przejedzenia??

U mnie tropche ciezko bylo.

Ale wczoraj "troche" popadalo i 2,5 godzinki walczylem ze sniegiem.

Dobrze ze jest maszyna bo bym si echyba wykonczyl.

Albo wygladal jak Rambo po tym odsniezaniu ;)

 

Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie dobrej hurtowni to nie polecam marketów typu Castorama...ja odkryłem kilka dobrych hurtowni w okolicy Katowic. Jet to firma Sewera w Katowicach i E-mur równiez w Katowicah. Bardzo dobra obsługa i przy wiekszych zamówienaich dobre rabaty. W E-mur bede brał Maksa w dobrej cenie na wiosne. Oczywiscie jest dogodny transport itp.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt

 

TO MI PACHNIE KRYPTOREKLAMĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.Spokojnego budowania,przyjaznych urzedow a przede wszystkim zdrowia :)

 

Jest tam kto wogole??

Czy wszystkich zasypalo juz dokladnie.

U mnie akcja zima na calego.Maszyna prawie dziennie pracuje :)

Ogolnie nie jest zle,tylko czasami facet z miasta co odsnieza troche mi droge zasypie :evil:

 

Grzegorz jak tam przeprowadzka??

Jak tak sniegu nawalilo to dojazd do Ciebie to chyba tak z laksza utrudniony.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!!!

:D Przeprowadziliśmy się dokładnie w Sylwestra. Przeprowadzka była planowana na 30 grudnia, ale ze względu na atak zimy musieliśmy przełożyć ją dzień później. 15 minut przed północą skręcałem szafę, potem lampka szampana z Beatą i znowu skręcanie... :lol:

Trochę dziwnie się czułem przez pierwsze dni, tak jakby zaraz ktoś miał przyjść do domu i mnie z niego wywalić poprzedzając to słowami: "...a Pan co tu robi? Jakim prawem Pan tu przebywa???..." :o Dopiero teraz stopniowo mi przechodzi i się przyzwyczajam do nowego... :wink:

Na razie nie mam internetu dlatego tak późno ta informacja...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich przyjaciół! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziliśmy się dokładnie w Sylwestra. Przeprowadzka była planowana na 30 grudnia, ale ze względu na atak zimy musieliśmy przełożyć ją dzień później

 

A jak tam z dojazdem u Ciebie??

Odsniezaja Ci czy sam musisz z rana lopatka machac.Jak sniegu nawali.

Jechalem kiedys wieczorkiem ale nie zauwazylem zeby sie swiecilo u Ciebie

 

To milego mieszkania zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Grzegorz moje gratulacje, aż zazdroszcze.

U mnie na razie plany podłaczenia prądu na budowę bo wreszcie po 4 latach od podpisania umowy Energetyka w Częstochowie rozbudowała na początku grudnia linię w ulicy stawiając 4 nowe słupy. I dzięki temu zmyślnemu manewrowi wiosną juz możemy podłaczyć prąd do budynku. Jakże się cieszę z takiego obrotu sprawy, bo wreszcie będzie można zacząć wykańczać nasz dom, robić instalacje, tynki, montować okna i drzwi...... oby tylko kasa dopisała. Wprawdzie nie powinnam narzekać bo po 3 latach siedzenia w domu mam pracę i to od razu z umową na pół roku wiec do kwietnia raczej zarabiam - mało bo mało ale zawsze coś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...