Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a poza tym - z tym próżnowaniem to nie do końca tak :) ... żeby nam się miło siedziało na tym tarasie to porządkujemy teren wokół domu... wywieźliśmy cały gruz...nareszcie zakończyli brukować podjazd i schody wejściowe... wczoraj swojego żywota dokonała tzw. "sławojka"... ziemia już zamówiona... ale będzie pięknie... 8)

 

ps. właśnie zauważyłam że tydzień temu minął mi rok "bycia na forum" - ale ten czas leci....no i dużo się przez ten rok zmieniło... przede wszystkim miejsce zamieszkania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czyżby to "próżnują" było do mnie :p :p

no cóż, parafrazując "....jest czas pracowania i czas próżnowania.."

"na każdego przyjedzie jego kolej" itp... :D

sorki - zapomniałem wkleić :wink:

tak naprawde to zazdroszcze wszystkim Wam, co sie juz wprowadzili, i tego ich "próżnowania", choć wiem , że jeszcze dużo roboty przed Wami.

pozdro i gratulki dla tych co ...mieszkają :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - byłam wczoraj na fragmencie uroczystości odpustowych w kościółku obok Twojego domu... nawet nie wiedziałam że to takie "miejsce z klimatem".... :D :D :D - kościółek i jego otoczenie jest prześliczne

 

a to ten kościół na górce w Gołonogu???

Fajne szopki tam robią na Boże Narodzenie - z żywymi zwierzątkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam do Was na chwilke , co słychać za miedzą. Widze , że jedni pracują a inni próżnują. A co z Krystianem ? chyba sie obraził na forum.

Wcale się nie obraziłem... :p

No i nie próżnuję, choć w tym roku na tapecie okna i drzwi wejściowe .... w mieszkaniu. Trza się bronić przed fiskusem... :evil:

magdak - gratuluję przeprowadzki... :p

Pozdrawiam... miłych wakacji Wam życzę, bo moje tuż tuż, za niecałe dwa tygodnie... 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - byłam wczoraj na fragmencie uroczystości odpustowych w kościółku obok Twojego domu... nawet nie wiedziałam że to takie "miejsce z klimatem".... :D :D :D - kościółek i jego otoczenie jest prześliczne

 

Witam!

Nazywam się Irek, w tym wątku piszę pierwszy raz :)

Jestem na etapie poszukiwania działki - druga połówka ciągnie w stronę Mysłowic (primo: mamy tam trochę znajomych, secundo: blisko do pracy - Katowice i Sosnowiec), ja natomiast wychowałem się w tym 'klimatycznym miejscu' na Gołonogu choć rzadko tam bywam w ciągu ostatnich lat - teraz czytam i wzięło mnie na wspominki:)

Doradzcie proszę czy i gdzie możnaby sie budować w okolicach Gołonoga (blisko dziadków) - macie jakieś pomysły? Proszę ładnie o info.

 

Pozdrawiam

Wanios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wanios :D :D :D

a ja się buduję, a w zasadzie "wykańczam" - bo już mieszkamy od paru tygodni :) - właśnie w okolicach Gołonóg - Łęknice - na tzw. Brzózkach (ulica Zuchów-Brzozowa) - i bardzo polecam to miejsce... z tego co wiem jeszcze jakaś wolna działka w okolicach by się znalazła....

pozdrawiam serdecznie

ps. super bobas na zdjęciu :D

ps. 2. u nas praca tez Katowice - Sosnowiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie !!!!!!!!!!!!!! :D

Magda (i inni) - nie chcę prosić o telefon do właścicieli gruntów - sam się muszę postarać, ale czy mogłabyś mi wskazać gdzie te działki się znajdują? Podjechałbym kiedyś do Was i nadużywając uprzejmości zobaczył te miajsca, a później 'po nitce...'

Co myślisz (myślicie)?

 

Pozdrawiam

Wanios

 

PS. Wzgórze Gołonowskie byłoby 'debest' - nie wiem czy tam by się dobrze mieszkało, ale sentymentalnie chętnie tam powracam i podoba mi się na maxa :)

 

PPS. A dzieciak obok to synek Antoś - bardzo chciałem zabrać go na odpust do Św. Antoniego, ale się nie udało :( Przyszły rok będzie nasz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - byłam wczoraj na fragmencie uroczystości odpustowych w kościółku obok Twojego domu... nawet nie wiedziałam że to takie "miejsce z klimatem".... :D :D :D - kościółek i jego otoczenie jest prześliczne

:D Od urodzenia do 13 roku życia mieszkałem 200 metrów od miejsca, gdzie teraz buduję (w pierwszym bloku obok szkoły). "Chodziłem" do swojego obecnego sąsiada na jabłka... Kiedyś mnie gonił jego ojciec... :wink: Nie przypuszczałem, że powrócę w te tereny. Pierwsza szkoła, pierwsza religia, pierwsza miłość... :wink: Ech, kiedy to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nazywam się Irek, w tym wątku piszę pierwszy raz :)

Jestem na etapie poszukiwania działki - druga połówka ciągnie w stronę Mysłowic (primo: mamy tam trochę znajomych, secundo: blisko do pracy - Katowice i Sosnowiec), ja natomiast wychowałem się w tym 'klimatycznym miejscu' na Gołonogu choć rzadko tam bywam w ciągu ostatnich lat - teraz czytam i wzięło mnie na wspominki:)

Doradzcie proszę czy i gdzie możnaby sie budować w okolicach Gołonoga (blisko dziadków) - macie jakieś pomysły? Proszę ładnie o info.

 

Pozdrawiam

Wanios

 

Wanios, jak masz chwilkę czasu to podjedź do Urzędu Miejskiego i zerknij na tablicę ogłoszeń. Miasto często ogłasza przetargi na sprzedaż gruntów. Ja w ten właśnie sposób nabyłem swoją działkę. Było 7 działek i siedmiu licytujących. Każdy dostał swoją działkę. Oprócz jednej, której przebitka była o 10 tys. więcej niż cena wywoławcza- reszta poszła po cenie wywoławczej (coś około 50 zł/m2). Tak to zazwyczaj bywa, że ludzie szukają nie wiadomo jakich superokazji bo każdemu wydaje się, że przetarg to jest za drogi biznes, co nie zawsze jest prawdą. Czasami to właśnie na przetargach można trafić dobrą okazję...

Poza tym pozostają zawsze ogłoszenia. Np. polecam:

http://www.gratka.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Od urodzenia do 13 roku życia mieszkałem 200 metrów od miejsca, gdzie teraz buduję (w pierwszym bloku obok szkoły). "Chodziłem" do swojego obecnego sąsiada na jabłka... Kiedyś mnie gonił jego ojciec... :wink: Nie przypuszczałem, że powrócę w te tereny. Pierwsza szkoła, pierwsza religia, pierwsza miłość... :wink: Ech, kiedy to było?

 

 

Grzegorz gratuluje 2200 postu na tym naszym forum :)

 

Jak na zalozyciela przystalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...